вхід реєстрація

На Волині комуністи самі демонтували пам'ятник Леніну. ФОТО

На Волині комуністи самі демонтували пам'ятник Леніну. ФОТО
На Волині комуністи власноруч демонтували пам’ятник Володимиру Леніну.

Вони зробили це 11 грудня, - пише Вголос з посиланням на виконуючого обов’язків голови Любешівської районної організації ВО «Свобода» Анатолія Пушкіна.

«Сьогодні близько 8:00 у Любешові на приватній комуністичній території, так званому офісі КПУ, комуністи з власної ініціативи почали демонтаж пам’ятника кату українського народу Владіміру Лєніну. До офісу під’їхав кран. Підцепивши за допомогою крану тритонну статую Лєніна, комуністи демонтували його і вивезли у невідомому напрямку», – розповів Анатолій Пушкін.

За інформацією джерел, пам’ятник Леніна вивезли на територію одного з приватних підприємств головного комуніста району, депутата Любешівської райради Василя Матейчика.

Крім того, 10 грудня облили фарбою пам’ятник Леніну у селі Велика Глуша.

На пам’ятнику написали патріотичні гасла.



Фото Анатолія Пушкіна
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Анановічі злякалися, що заберуть їх секс-фетиш, і не буде на кого фапати. Тому швиденько заховали свого надувного Лєніна у темному місці. Тепер вночі будуть туди приходити, і забруднювати спермою свою сексуальну мрію.
Відповісти
Навіщо таке робити?!. це все-таки історія, якою б вона не була. Можливо в майбутньому якась людина, звернувши увагу на пам'ятник і не знаючи хто це, заглянула б у книжки, щоб дізнатись і зробити свої особисті висновки! історію треба пам'ятати, щоб її не повторити... знищувати їх - це ознака безсилля...
Відповісти
Памятники треба ставити героям ,а не катам! І так само зносити!
Відповісти
А Ви поїдьте в Маневичі, там ще бовваніє перед адміністрацією
Відповісти
Така ти "Українка",раз скіглиш за катом!!!
Відповісти
Пропоную встановити пам'ятник Гітлеру, бо якщо йти за логікою т.зв.українки - "це все-таки історія, якою б вона не була. Можливо в майбутньому якась людина, звернувши увагу на пам'ятник і не знаючи хто це, заглянула б у книжки, щоб дізнатись і зробити свої особисті висновки! історію треба пам'ятати, щоб її не повторити..." Логічно?
Відповісти
Давай я розстріляю твою родину, а мені потім памтник поставлять в центрі Луцька! А ти прибіжиш і скажеш він вбивця а, тобі у відповідь хай народ знає історію!
Відповісти
ну і добре, хай в музеї стоїть. Очі не муляє. і річ збережеться для історії
Відповісти
ката геть!
Відповісти
Ну це клас, коли комуняки свого ідола демонтують! А що там Маневичі сплять?
Відповісти
я не скиглю!і навіть у деякій мірі згодна, що він не заслуговує такої честі, але просто поважаю історію і думку інших. запитайте у старшого покоління чи вважають вони його катом?..

Я взагалі говорю про історію, яку потрібно пам'ятати..
Відповісти
Давай я розстріляю твою родину, а мені потім памтник поставлять в центрі Луцька! А ти прибіжиш і скажеш він вбивця а, тобі у відповідь хай народ знає історію!
Відповісти
Волинські комуністи настільки суворі...
Відповісти
Перестань називати себе українкою - не ганьби націю! А ти не хочеш згадати історію та розпитати старшого покоління про репресії, про те, як тих же полішуків-господарів висилали до Сибіру, про колективізацію і голодомор, про зруйновані церкви у яких облаштовували хліви і розстріляних священиків, про тюрми, замордованих батьків і сиріт?!! Давай поставимо ще пам'ятник Гітлеру - це теж історія, яку потрібно пам'ятати!!!
Відповісти
Не радійте, після реставрації цей па"ятник надихне на боротьбу ще не одне покоління борців за те що б ви і ваші діти не шукали в смітниках кусок хліба і не стояли на колінах на базарах випросуючі милостиню на лікування (не дай Бог!)рідних.
Відповісти
Волинські (кацапо)тролі настільки суворі, що тролять українською.
Відповісти
Начальник Райвідділу Хвесик пересрав, що буде те саме, що і в Малій Глуші бо покровитель Мартинюк не простить такого знущяння над його богом "ЛЕНІНИМ"
Відповісти
я знаю місце де лежить памятник сталіну,біля нього-Хрущову а поверх них-Леніну.Зверху насипали землі і посадили клумбу.Так що Любешівці не оригінальні.От ще б остаткам комуністів Бог мозги прочистив.В як Мартинюк шістка не зможе красти-його ідеологія зміниться.
Відповісти
той памятник спочатку в центрі Любешова стояв, потім його знесли десь у 2005 році, комунякі забрали його собі, а зараз ще його дальше захавали)))
Відповісти
Люди! а може той лєнін у Івана в гаражі, якого він продає?
Відповісти
Буду називати себе як захочу! це називається демократія! Навіщо тратити гроші і ставити памятник, тим більше Гітлеру?!. Мене дратує, що люди все навколи нищать, а памятник Леніну це просто не дуже вдалий приклад. Не можна відповідати насильством на насильство...
Відповісти
Дивно, що Україна незалежна вже 24 роки, а про памятник згадали тільки зараз. Хоча добре, що згадали і хоч щось для змін робиться, а не тільки на словах "як все погано".. але якщо взагальному, то вся наша влада тільки те й робить, що свариться і кричить одна на одну... а щоб сказати щось хороше, то відразу згадують минуле, як було погано і цінуйте те, що маєте.
Відповісти
Справді, живете минулим...треба його пам'ятати, щоб рухатись далі, а не знищувати.
Відповісти
дійсно) знесли і дихати стало легше... треба було бідним терпіти 24 роки) Українка має рацію, якщо вже щось міняти, то не таким чином...
Відповісти
То боязузи, а не комуністи. Філінюк їх за таке навіки сховає.
Відповісти