У луцький Штаб національного спротиву прийшли міліція і прокурори. ДОПОВНЕНО

У луцький Штаб національного спротиву прийшли міліція і прокурори. ДОПОВНЕНО
У приміщення Палацу культури міста Луцька близько 19:00 завітали правоохоронці: активістку Майю Москвич звинувачують у хуліганстві.

В приміщення зайшло до десятка працівників обласної прокуратури і слідчого управління УМВС. Серед них - слідчий УМВС Юрій Маркевич.

Правоохоронці заявили, що прийшли вручити координатору Євромайдану у Луцьку, голові молодіжної громадської організації «Національний альянс» Майї Москвич повістку про підозру її у вчиненні кримінального злочину - хуліганства. Йдеться про випадок, коли під час однієї з акцій протесту з приміщення облради у Луцьку винести портрети Януковича і пронесли їх вулицями міста головою вниз.

Після словесної перепалки з учасниками Штабу правоохоронці заявили, що згідно з правилами мусять вручати повідомлення без сторонніх. І попросили присутніх вийти з конференц-залу палацу, де відбувалася розмова. У залі з Майєю Москвич і правоохоронцями лишилися нардеп Анатолій Вітів, а також депутат Луцькради, адвокат Андрій Осіпов.

Згодом до зали покликали медиків: мовляв, Майї Москвич стало зле. Приїхала карета швидкої допомоги.

Карета швидкої
Карета швидкої


За кілька хвилин з зали вийшов Анатолій Вітів і повідомив, що медики надали необхідну допомогу Майї Москвич – їй легше. Окрім того, візит правоохоронців, очевидно, завершиться тим, що їй просто вручать повістку.

Нагадаємо, цього ж дня правоохоронці приходили до голови Луцької міської організації ВО Батьківщина Сергія Григоренка. Йому повідомили, що його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого статтею 295-ю Кримінального кодексу України - заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 51
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
не було, а вже зле.. Спроба державного перевороту тягне солідний строк.
Відповісти
Прокуратура виконує замовлення ціэы банди ,ОБНАГЛІЛИ ГЕТЬ.
Відповісти
ДЕРЖАВНОГО ПЕРЕВОРОТУ-ДУЖЕ ТЯЖКИЙ ЗЛОЧИН
Відповісти
Запитання до начальника УСБУ у Волинській області, хто допустив цього у червоній курточці з призвіщем Пащенко у 1 гімназию під час занять із антидержавними закликами до неповнолітніх їхати на майдан у Кїів, директора 1 гімназії негайно треба звільнити, а директора дерартаменту освіти - у Ст.Вижівську ЗОШ....
Відповісти
1 - образа людини
2 - наклеп про антидержавні заклики. ніхто не збирався валити державу і устрій, а тільки міняти керівників.
3 - наклеп на взагалі не причетних людей:директора школи і департаменту
4 - порушення християнських заповідей....
Відповісти
Це перебор Пашенко це перебор..... Зроби в себе Є
вропу на хфірмі а тоді всіх тягни...
Відповісти
Є закон. Це святе в Гемериці і Гейропі...
Відповісти
Панове опозиціонери що ж це з вами за халепа така як тільки Вас беруть за жопу то ви відразу хворієте .... Маю будь свідомою Он ЛЕвко Лукяненко за своє переконнання відсидів і нічого його поважають... І ти якщо вважаєш що це робила правильно сядь посиди подумай....
Відповісти
Ех володька. І брати тебе ні за що Ні жопи ні голови.
За переконання і мізки й мова не йде.
Відповісти
Майданутий інтелектуале це все, що ти можеш сказати ;) чи весь інтелект відморозивсь та вилетів з криками ганьба ;) ?
Відповісти
Ну нарешті вже може приберуть тих крикунів і можна буде спокійно помітингувати
Відповісти
Скоро і мусорів прийде пора! хайно ми вистоїм майдан, тоді до всіх ментів підемо в гості!
Відповісти
закон? державний переворот? заклики? схаменіться!спочатку погляньте в якій країні ми живемо! які у нас суди! які продажні прокурори і міліція.
Відповісти
Було б людина — стаття знайдеться. Це девіз нашої доблесної "піліції".
Відповісти
Ніхто не змінює закон. Ним КОРИСТУЮТЬСЯ. Отут і вся різниця. Перестань скиглити.
Відповісти
Не скиглти, а "скігліті" , беріть лопати і садіть капусту так як вам радить ваш "тато" - дідусь Пахло-Азіров.
Відповісти
хм...а де гузь, бондар, шиба, козюра, пащенко - їх попередили, мабуть, а на нерозумного дівча всіх собак повісили?
Відповісти
в києві вже.
Відповісти
А вони у Київ уматали, щоб тут уникнути відповідальності, а там у толпі розсіються, а Козюра може нове місце під "Мальвіну" найде!:)
Відповісти
докотилась влада, мдаа...
ви кричите "міліція з народом" а вони як пси, хвать ззаді!
Відповісти
Євромайдан сказав що проведуть мирні акції протесту... Будь-ласка, мирно стояли кричали 2 тижні, ніхто ж не трогав, але викрасти з державної адміністрації майно, і не важливо хто зображений на портреті, це майно яке має свій інвентарний номер, коштує гроші. Сталось порушення закону, якщо Вася в селі з сільради виніс монітор і йому дали 5 років, то чому Майю Москвич ми маємо прощати? Закон для всіх рівний, чи не так?
Відповісти
НЕеее вони ж особливі .... вони демократи во ни ж за нас з вами підлих засранців боряться... правда їм пох що їхня бородьба йде в супереч злоровому глузду та це пусте вониж не вміють будувати вони навчені БОРОТИСЬ!!!!
Відповісти
Блін! прирівняв хрін до пальця. Монітор всім потрібний. якби валявся. то і я взяв би. А те мудило, яке "викрали",- тільки на смітник. Яка тут може бути кримінальна відповідальність? Ти чув народ? "зека геть!"
Якщо ти думаєш, що зараз Закон рівний для всіх, то в тебе одна рівна "ізвіліна"... від кашкета. Ми майже 3 роки живемо по понятіям
Відповісти
Патрет "тата нації" дуже цінний, як сто моніторів, цінніший навіть вкраденої в баби курки.
Відповісти
ЯКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ?
ЛУЦЬК, ЧОГО МИ НЕ ТАКІ ЯК ЛЬВІВ, ФРАНКІВСЬК, РІВНЕ,ТЕРНОПІЛЬ,ЧЕРНІВЦІ???
Чого Ви такі слабакі?!
Невже ми гірші?
Тепер подумайте чому нашу область вважають "чужою"у Зх. Україні!
Відповісти
підтримую. соромно за нас
Відповісти
Тому що ми Волинь, а вони галіціянти
Відповісти
Мєнтяри захищають банду!
Відповісти
Скоро ці дибіли і на прапор України напісяють! Це всже перебор! Хай відповідає падруга.....і ще того треба зловити в біретику! Солдатів з себе корчать! Вчитися йдіть на пари неукі!
Відповісти
Українці,патріоти! Наші батьки за стільки років "не зляшилися", а дехто з нас за 3 роки "здонбасівся". Під час виборчої кампанії А.Герман обіцяла, що портрети Янека в школах висіти не будуть. Щоб учні не могли брати з нього приклад- кради, гвалтуй - президентом будеш. Чи не кримінал - винесла рамку з установи народовладдя. Колесніков міліони вкрав на Євро -12, ну і що... Сидить? Сидить по четвергам у Верховній Раді.
Відповісти
Юля тоже не фантан - сидить. А Луценко - зек....зовсім є прикладами))))
Відповісти
Вірна думка проскочила!
Волинь - ганьба західної України, у нас, чомусь, залишилося дуже багато людей із совітськими і комуністичними переконаннями, це дуже не типово для західняків, тим більше для Волині! Яка історично по духу була дуже міцна, радикальна і мала тверду нацональну позицію, зараз просто жахаєшся від того що робиться у нас!
Люди схаменіться! Ви хочете притягнути молоду громадську активістку, яка не є шматтям, а має тверду позицію, до відповідальності за те, що портрет ВИРОДКА!!!, за наказом якого били студентів, принизила? Ви що? Не ставайте до них у лави, краще бути останнім серед вовків ніж першим серед шакалів! Майте якусь гордість, позицію, переконання!
Відповісти
А на тебе Сталіна немає! Я б вислала за таку неповагу ліс рубати в кучугури. Розпустилися зовсім! Це Глава держави!
А оту "активістку" на роботу - хай заробить гроші, а потім знає як нищити чуже майно. Хулігани!
Відповісти
Дожилися: за таку зарплату - один робочий день!
Підтримую Ромашку: у полішуків завжли хата скраю, але не для того, щоб першим пригостити, а щоб спостерігати за подіями зі сторони, а при нагоді і цвях ржавий на дорогу кинути.
Відповісти
ой, ці методи влади можна прорахувати наперед, головне - не здаватися людям і йти докінця у своїй боротьбі, і прийде кінець цьому клімчуково-азірово-януковському режиму. Активісти - ми з вами!!!
Відповісти
Да, стійте до кінця....і хай буде таке як у Сирії....
Відповісти
Зате, як Майдан виборе перемогу, то всі хто писав один негатив будуть писати "ми європа ура"....а самі навіть зад не піднімали щоб допомогти зате будуть казати "Ми герої".Ганьба вам Волиняки.
Відповісти
А що,хіба євромайданівці-свободівці не герої?Толпою у 200 з гаком чоловік напасти на памятник Леніну то хіба не героїчний вчинок???А які класні фотки зробили для себе?А як пропіарились на весь світ?І головне з їх слів вони захищалися.То памятник поганий на них напав і хотів побити.Отакі вони,справжні українські герої!!!
Відповісти
Ні-ні-ні!!!! Куме, то була провокація! Ленін був "Тітушком"!
А свободівці - то мирні мітингувальники! І сьогодні беркутята самі на себе кидалися вогняними коктелями! То все мирно! І навіть гасла в них мирні - Щось на кшталт "Смерть ворогам", кров і т.п.
Відповісти
прєкраайте балаган двох чєловєк під двадцяти ніками.ви савєти від вимірающій стрємітєльно
Відповісти
Так давайте в Росії поставим Б.Хмельницького чи Шевченка вони теж герої...чі ви шановні Українці так не рахуєте?
Взагалі це все історія, яку ми будим пам'ятати і на особистості немає чого переходити у кожної сторони є свої погані і хороші
Відповісти
націоналізм не вітаю, але дівку по криміналу тягнути перебор.
тож не ікону 16 ст з музею сперла для особистого збагачення, ціна репродукції в книжковому магазині 50-70 грн, на кримінал не тягне.
зрозуміло, що була команда, але так грубо працювати не можна.
хуліганство було, про те очевидно, що дрібне.
навіть не смішно.
сором...аби ще суддя не осоромився, не пішов проти своїх внутрішніх переконань та об'єктивності у справі.
так хочеться, щоб у всьому був здоровий глузд.
Відповісти
Ви б почули що та "дівка" говорить, то вам би самому погано стало!!!
Відповісти
Всіх, хто у Палаці культури окопався, посадити в СІЗО і не випускати, поки не передохнуть!
Відповісти
бачив сьогодні сон: що Всезнайка спіткає страшна хвороба!
Відповісти
мої тапочки - Мени Дауни і україньшькі революційонери...
Відповісти
Такі штуки мєнти роблять, щоб показово залякати молодь. Щоб взяти, як гопніки "на понт". В них нема більше аргументів і методів крім залякування. Не ведіться, а продовжуйте боротьбу! Як владу змінемо, тих мєнтів паганих, прокурорів та іншу наволоч візьмемо за жопи і на "йолку"!
Відповісти
В публікації є фотки мєнтів-виконавців. Фоткайте і знімайте на відео по більше їх, потім знайдемо паскуд.
Відповісти
Студент, то тебе так навчили викладачі говорити?
Відповісти
ну знайдеш і шо всцися перед ними и швидку викличеш.нерои з повязками на пиці.а якже ти джекі-чан без міліціі в евросоюзі проживеш
Відповісти
Я просто дивуюся, за що ми боролися ??? На Сході Украіни наші хлопці кладуть життя, щоб ми тут жили під чистим мирним небом...а тут вручають повістку людині, яка винесла портрет Яника, да хай він і коштує хоч 1000 грн!!! ..наші депутати "виносять" в рази більше щодня вирішуючі певні питання певним людям.. на посадах в міськраді сидять люди в яких зяті в розшуку в інтерполі за розкрадання державних грошей, сидять ті "люди", які ходять на похорони наших героїв і тішаться що іх вже немає!!!!! , в той час коли тільки і мріють щоб Путін скоріше б прийшов !!!
- хіба щось змінилося?????? На жаль, це бидлоття далі сидить в своїх норах і сичить на Євросоюз , хоча з радістю туди рвуться хоч щось викупити чи відпочити... :-(
Відповісти