Луцька прокуратура може змусити мерію зняти прапор ЄС, - ЗМІ

Луцька прокуратура може змусити мерію зняти прапор ЄС, - ЗМІ
Міський голова Луцька Микола Романюк мусив давати пояснення прокурору міста Сергію Даніліну, чому біля мерії висить прапор Євросоюзу, а на вїздах в місто біля вказівників розміщена символіка ЄС.

Про це з посиланням на "достовірні джерела" повідомив Волинський інформаційний портал .

12 грудня працівники прокуратури відбирали пояснення у працівників Луцької міськради щодо підняття на одному з флагштоків біля будинку на вулиці Б.Хмельницького, 19 (адмінприміщення мерії) прапора Євросоюзу, пише видання.

Окрім цього, прокуратуру також цікавили обставини встановлення табличок із цією ж символікою на в’їздах у місто.

Пояснення давали директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький та керівник «Луцькспецкомунтрансу» Валерій Кузьмич.

Як припускають джерела видання, у таких умовах дуже вірогідним є подання прокуратурою судового позову на міськраду про скасування рішення сесії щодо використання символіки Євросоюзу в обласному центрі Волині.

Нагадаємо, що 25 листопада відбулася позачергова сесія міськради, під час якої депутати прийняли рішення вивісити біля мерії прапор Євросоюзу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я би послав цих тупаків з прокуратури подалі. Для чого прокурор сидить на сесіях??? Це схоже на тиск на органи місцевого самоврядування. Я б на місці мера закликав би депутатів та народ пікетувати прокуратуру.
Відповісти
Міша,іди і пікетуй!Хто тобі не дає?Чого сидиш у теплі?І всіх своїх колег прихвати.
Відповісти
За інформацією від працівників обласної прокуратури прокурор області Парака дав вказівку готувати подання до суду за те, що прапор Євросоюзу був вивішений біля міськоії ради.
ОСЬ ЯК ПРОКУРОР ОБЛАСТІ "ДОПОМАГАЄ" ПРЕЗИДЕНТУ В ЄВРОІНТЕГРАЦЇ.
Відповісти
Яке бузглузде самогубство!!!
Відповісти
Що таке "пікетувати"? В кримінальному кодексі стаття є? Знаєш - пікетуй сам.
Відповісти
А принипинити незаконні і самовільні забудови прокуратура не може?

Краще б зайнялися справами для громади!
Відповісти
принипинити незаконні і самовільні забудови прокуратура не може, бо там проплачують, а за прапор грошей не заносили!
Відповісти
НЕ МОЖЕ!!! Бо інакше за офіційну зарплату - не вижили б!
Відповісти
наскільки я зрозумів, у Луцьку і Волині міліції і прокуратури вже нема...
Відповісти
Є тоді, коли виправдовує роберів Вітіва...
Відповісти
Отой шматок полотна робить твоє життя насиченішим, то нехай висить...
Відповісти
Егей, прокурор, тож твій папа також ніби то хоче ЄС , а ви йому палки в колеса?
Відповісти
Новый курс Лидера, требует поправок. Надо разобратся, подумать - а оно нам надо, это ЕС? Тем более что денех не дают!
Відповісти
То что он кричал - это заслуга нашего Лидера. Без него он бы не кричал, уж поверьте...
Відповісти
це вже війна
Відповісти
У нас що, тепер прокуратора вищий орган і вирішує все? а як же депутати? народ?
Відповісти
Невже ви досі не зрозуміли шановні, в Україні ні прокуратура, ні міліція ні суди ні якому закону не служать. Завдання їх полягає в забезпеченні свого комфортного життя и безпеки паханів, яки допустили їх до кормушки, яка наповнюється за наш рахунок, до речі. І не треба наводити приклади, мовляв в тій самій Європі поліцію поважають, а в нас ні. Так поважають бо вони стоять на захисту ЗАКОНУ, а наш тільки виконують розпорядження своїх ПАХАНІВ
Відповісти
Невже ви досі не зрозуміли шановні, в Україні ні прокуратура, ні міліція ні суди ні якому закону не служать. Завдання їх полягає в забезпеченні свого комфортного життя и безпеки паханів, яки допустили їх до кормушки, яка наповнюється за наш рахунок, до речі. І не треба наводити приклади, мовляв в тій самій Європі поліцію поважають, а в нас ні. Так поважають бо вони стоять на захисту ЗАКОНУ, а наш тільки виконують розпорядження своїх ПАХАНІВ
Відповісти
Просто Парака вислужується. Побачимо, що він буде робити потім. А долі людські поламає. Але Бог йому суддя.
Відповісти
Прокуратура у нас каральний орган влади - тільки і вміють воювати з мирним населенням, по команді "фас" згори. Прапор їм вже невгодив, суки продажні. Як хтось правильно написав вище - дєнюх за дозвіл не занесли :)
Відповісти
Господин Прокурор! Так ваш президент же тоже за Евросоюз, на каждом углу кричит(п***ит), что хочет в Европу. Ай-яй-яй, что ж это вы своего президента не поддерживаете....так и запишем...нехорошо...
Відповісти
міському прокурору потрібне спокійне місто, щоб сесії проходили, щоб земельні питання рішались, щоб "протести" накладати і отримувати відкати. Навіщо йому ЕС. Він вже давно там в матеріальному плані. А тут створив собі малу Одесу.
Відповісти
Дійсно ,прокурор сидить на сесіях ,навіщо?
То ж Козюра вносив такий проект рішення (про прапор),чому ж про це мовчимо?
Відповісти