Активістка луцького Євромайдану Майя Москвич показала, як за нею стежить міліція. ФОТО

Активістка луцького Євромайдану Майя Москвич показала, як за нею стежить міліція. ФОТО
Активістка луцького Євромайдану Майя Москвич розповіла про незручності спецбраслету.

Електронний засіб контролю (ЕЗК), який застосований до Майї Москвич складається з трьох частин: власне браслету, який вдягли на ногу, мобільного пристрою спостереження та зарядного пристрою до нього, - пише в групі Євромайдану в Facebook Юлія Грищук.

Мобільний пристрій активістка Євромайдану повинна носити при собі та не віддалятися від нього більш як на 15 метрів.

Сам електронний браслет не боїться води та витримує температури від -30 до +50 градусів за Цельсієм.

«ЕЗК цілодобово фіксуватиме моє переміщення та повідомлятиме слідчих, котрі слідкуватимуть на моніторі, про те, коли я наближатимусь до забороненої зони або покидатиму територію Волинської області, або перебуватиму на Театральному майдані міста Луцька під час проведення масових заходів», - розповідає Майя Москвич.

Майя зауважує: те, що пристрій одягли їй на ногу, створюватиме певні незручності.

«Тепер я не зможу займатися спортом, тому що пристрій потрібно берегти від ударів. Також не зможу вдягати колготки і не уявляю, яке взуття маю собі придбати, щоб мені було зручно», - обурюється Майя Москвич.

Як відомо, голові молодіжної організації «Національний Альянс», директору Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання молоді Майю Москвич «шиють» кримінал за активну участь у акціях протесту на підтримку євроінтеграції.

Її навіть хотіли посадити під домашній арешт, але 17 грудня суд виніс ухвалу про особисте зобов'язання і постановив два місяці не розлучатися із навігаційним браслетом.

Нагадаємо, раніше адвокат активістки Сергій Величко повідомляв, що на Майю хотіли одягти невідомий технічний пристрій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ АКТИВІСТІВ ЛУЦЬКОГО ЄВРОМАЙДАНУ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Прикольно так...
Відповісти
не сумуй! В Європі ще жорсткіше буває. Подивись в інеті.
Але, хто витерпить до кінця, той СПАСЕТЬСЯ. (Біблія)
Відповісти
А для членкині це гідна прикраса! Добре, що не та сорочка...
Відповісти
Клоунада це все... Тільки хіба правоохоронцям за таке не соромно?! Сприймай, подруго, все з гумором, нічого вони нам не зроблять! Пострахають трохи - й знеславлені, потім самі ж від нас очі ховатимуть... Слава Україні!
Відповісти
Твому побратиму Вікторову герою "слава", себто ганьба!
Відповісти
А як то тебе пронесло?
Відповісти
Ще один такий же патріот відгукнувся. То де ви кажете ваш друг "гробовщик"? Якби такий блазнів, як ви було б менше і жилося б ліпше.
Відповісти
Майя радуйся, що ти живеш в Україні а не наприклад в розвинутій демократії США там смертна кара є а у нас ні ;) ...
Відповісти
Коментар успішно додано - а його нема?????? і не пише що постмодерація... ?????
Відповісти
Мого теж немає. Сиджу і думаю: яке слово там мат? Чи може вже коментарі, які мають інше звучання-це вже є образа? Хотіла просто написати, що якщо ратуєшь за європейські цінності, то починай з себе. Є певні закони держави, котрі мусишь виконувати. Інакше сам закликаєшь до анархії, коли хто що хоче, той і робить.
Відповісти
Довийожувалася....
Відповісти
Полішуки! Вам не соромно?
Чим ви кращі татар, що аркан на УКРАЇНОК надягали!
Мені соромно, що я волинянин.
Відповісти
Тримайся, нашим дідам теж було не просто. Молодь з тобою.
Відповісти
переслидують-отже бояться та рахуються той хто ничого не вартий на того уваги не звертають
Відповісти
Любиш кататись люби і браслет носити...
Відповісти
Все правильно зробили! Неадекватних під контроль.
Відповісти
позор нашим мєнтам ! горіть ви у пеклі!
Відповісти
ЯНУКОВИЧ СДАЛ ДАЖЕ ДОНБАСС: 5 ИТОГОВ ВСТРЕЧИ В МОСКВЕ
http://blog.liga.net/user/pshuklinov/article/13075.aspx
Жах!
Відповісти
по 5 пункту вона семитка -може палестинка.
Відповісти
В принципі, чого тут смішного чи незрозумілого. Це має бути, в нормальній країні, з кожним, хто порушує закон. Якщо Ви ратуєте за європейські цінності, то ось це-нові правила гри. НА жаль, що влада ще й до своїх таке не застосовує.(Тут без різниці хто якого політичного забарвлення). В нашій країні ж на такому люди собі політичний капітал заробляють, а потім лізуть в Верховну РАду і знову повна хата дурнів.Країна непуганих ідіотів.
Відповісти
Цим псам скаженим, що розкрали неньку, вбили нашу віру й надію ще й знущаються над патріотами, вже давно пора намордники надягати.
Відповісти
Цим псам скаженим, що розкрали неньку, вбили нашу віру й надію ще й знущаються над патріотами, вже давно пора намордники надягати.
Відповісти
Митися з ним напевно прикольно. Або, шо тої зими :)
Відповісти
Догралася
Це ж тільки початок, на наступний раз условка буде.
Відповісти
Приклад з Маєю-це посміховисько над т.зв."правоохоронною" та "судовою" системами на Волині,в цьому посміховиську є не тільки три в одному-ганьба,зневага,дурість,та ще безліч накопиченого ,не притаманного званню людини.
Відповісти
Який жах, яке катування!
Відповісти
Девочка любит пиарится )
Відповісти