«Нагорода гарантується!» - «Беркут» шукає мітингувальників через соціальну мережу

«Нагорода гарантується!» - «Беркут» шукає мітингувальників через соціальну мережу
«Беркут» шукає мітингувальників через соцмережу і обіцяє нагороду.

У соціальній мережі Вконтакте створена сторінка Имя Фамилия,- пише Socportal.info.

На сторінці викладають профайли інших користувачів, які, на думку автора, є екстремістами, що намагаються зробити державний переворот.

При цьому, автор закликає знайти цих людей і передати інформацію про них до міліції.

«Увага! На даній фотографії - екстреміст і активний учасник державного перевороту! При виявленні - негайно повідомте в управління міліції! Нагорода гарантується » - підписується кожен такий пост.

Примітним є статус сторінки: «Якщо ви почнете відчувати біль у нижній частині спини, слід негайно припинити подальше читання і змиритися з фактом, що ви - бандерівець».

На аватарці сторінки - емблема підрозділу «Беркут».

Якщо на сторінку поскаржиться достатню кількість користувачів, її може заблокувати адміністрація соцмережі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну коли ми активно станемо шукати цих півників їх будуть закладати і без винагороди. Народ хоче цікавих видовищ.
Відповісти
жаліємось і сторінку закриють
Відповісти
паца на луркомор`ї сидить, судячи за статусом, а беркути на лурку не сидять, їм ніколи. вони "екстремістів" на майдані мудохають
Відповісти
не допомагає скаржитись пітухи далі існують. що робити збирають інфу про людей.але це заборонено законом.
Відповісти
НКВСні звичкі у кацапоголових - це назавжди.
Відповісти
Яка винагорода ?
Відповісти
кидаєм скаргу на сторінку, хай адміни вк банять цю мерзоту
Відповісти
ну чтож, щукають, нехай шукають, только вот соотношение сил сильно неравное, сколько беркута а сколько народа в украине?
Відповісти
Натискайте усі "поскаржитися"! Не дозволимо розшуки побратимів!!
Відповісти
Берку та щоб вас всіх під трибунал виродки
Відповісти
Натискайте усі "поскардитися". Не допускаймо пошуки побратимів!
Відповісти
Які ж вони хворі люди! Тут слів не має, демократія кажуть у нас за конституцією, цікаво, а воно знає, що це означає ???
Відповісти
сама спровокувала конфлікт, адже всі, хто і не збирався мітингувати , обурені її діями, а про поведінку "Беркуту" взагалі не хочу і говорити.Не знаю хто прийде новий, алі ці ДІЙСНО дістали - ми вже ледве виживаємо, а вони ВІДКРИТО жирують. Країні потрібні зміни, а "папєпєдніки" будуть прикладом для нових політиків.
Відповісти
оце справжні фашисти на полюванні
Відповісти
СКАРГА !!!!
Відповісти
от вам і демократія;) тисніть "поскаржитись"
Відповісти
Накрив матом ту сволоту, відправився в чорний список) Првда, мене ще до екстримістів не записали))
Відповісти
Вы террористы,Вы призываете сбросить ЗАКОННОИЗБРАННУЮ власть,никто не говорит,что она всегда хорошая,но она ЗАКОННОИЗБРАННАЯ,есть разные способы типа импичмента и тд,Ваши же методы-это методы экстремистов(террористов) и вести с Вами должно сответсвующее,огонь на поражение и тд,моя воля,я бы Вас всех танками перебил,хоть мы и из одной страны.Допустим,госпереворот удастся,сколько же Вы продержитесь?????Если так приходят к власти,так же быстро и на нары(а лучше вышка),1917 не будет,Вы считаете,что народ с вами,у какого народа Вы спросили,с каких областей и сколько???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Це обмежені виродки, які б'ють свій народ! Самі просто ні разу не були в ЄВРОПІ а сидять в дома і знають лише свій завод
Відповісти
...баньте цю гниду..цю сволоту...хлопче не дай бог хтось дізнається хто ти та звідки родом!!!!...
Відповісти
Люди,ви що,не розумієте,що це не беркутівці,а інші зацікавлені особи? Не думаю,що їм би хватило розуму так відкрито діяти. Помічайте,що навколо Вас,бо крім Беркуту Ви нічого не бачите,а влада цього і добивається!
Відповісти
через цю можно всіх зайти. я вже 5 знайшов
http://rghost.ru/51784959
Відповісти
БЕРКУТ!ВІДСМОКЧІТЬ У МІТИНГІСТІВ!!!
Відповісти