У Луцьку відкрили пам’ятник Сталіну. ФОТО

У Луцьку відкрили пам’ятник Сталіну. ФОТО
У Луцьку відкрили пам’ятник Йосипу Сталіну: його місцеві комуністи встановили у коридорі приміщення обкому КПУ.

Про це повідомили у Волинському обласному комітеті КПУ.

Як повідомив завідувач відділу по роботі з молоддю Волинського обкому КПУ Олександр Кононович, гроші на пам’ятник стали збирати кілька років тому.

«Этот процесс завершился недавно, и мы открытие приурочили ко Дню освобождения Луцка», - пояснив Кононович.

Від відмовився називати суму грошей, в яку обійшовся пам’ятник, а також його автора. Сказав лише, що погруддя виготовили у Луцьку.

Луцький Сталін виготовлений з бетону і важить трохи більше 100 кілограм.

«Сделали из бетона, потому что если какие-то радикалы попробуют его разбить, то форма все-равно останется и мы сможем наклепать хоть 100 штук новых», – пояснив Олександр Кононович.

«Это все согласовано с руководством партии. Петр Симоненко лично нас поздравил во время селектора. Потому что это знаменательно, что на Западной Украине отважились и нашли средства, чтобы открыть такой памятник», сказав Кононович.

Як ідеться в офіційному повідомленні комуністів, погруддя відкрили «к 70-ю освобождения г. Луцка и прорыва блокады Ленинграда».

У відкритті пам’ятника взяли участь «Антифашистский комитет, Комсомол Волыни, КПУ, представители Русской, Белорусской общин, представители города Москвы в Луцке и другие общественные организации», йдеться у повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Сталін, КПУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 95
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
МОЛОДЦІ!!!
Відповісти
Слава КПУ. Социализм - будущее Украины
Відповісти
Пам`ятник з бетону то наруга.
Відповісти
i пофарбували якоюсь бронзянкою
тьху
не газди в КПУ не газди

А закрили мабуь як з бронзи.
Відповісти
Комунiстiв-пристаркiв-маразматикiв залякати що бандери сталiна вкрадуть жиби там ночували цiлодобово.

I наслати на них КРУ з Податковою:
- А чо` податок не заплатили?
- А де накладна i квитанцiя?
- А де товаро-транспортна?
Відповісти
Нічо нескажеж про маразм людей.
Відповісти
овруч - овоч
Відповісти
Так ты определись, коммунизм или социализм?
Відповісти
У приміщенні пам'ятник ? Хлопці дещо замудрили))) пам'ятник ставиться виключно на спеціальному фундаменті і отримує спеціальні дозволи та погодження (щоб часом не завалити конструкції). Те що розташовується у приміщенні є максимум елементом інтер'єру. Колись був політ бар то там таких "пам'ятників" було хоч залийся))))))
Але спостерігати як комуняки лохотронять та розводять на гроші комуняк це кумедно!) Кононовичі як в класичних комуністичних традиціях гроші взяли на пам'ятник з бронзи потім замовили з бетону інтерєрний макет, пофарбували, а різницю собі у карман. А ті діти ще не прочухали скільки списано я тут прикинув ну це по грошах від 1500 до 2500 за замовлення і виготовлення ескізу пресформ і власне виготовлення самого об'єкту (погруддя та постамент). Плюс 30-50 гривень таксі щоб довести або пальне для свого буса. І дармова горбато-сила варятів що пердолили його на той поверх))))))))))
Все що вартувало більше з високою ймовірністю є списаним по накладних)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
Я бы назвал его бюстом, а не памятником,
но-о-о-о...
Упоминание бюста может послужить зацепкой обвинений в сексизьме...
Короче, были бы в Луцке ФЕМЕН - разобрались бы они там без вопросов.
Відповісти
Приємно бачити однодумців ))))))))
Відповісти
Тітушка!
Відповісти
дійсно Сталіна бракує, він би вас швидко "розкуркулив".
Відповісти
Мусово порушити карну справу.
Відповісти
Не всех дурных война забрала...
Відповісти
Берію ще поставте.
Відповісти
Коли вже ту компартію заборонять?
Відповісти
Крли вже ту Свободу заборонять ?
Відповісти
комуняку НА ГІЛЛЯКУ!!! ПОЗОРИЩЕ!!!
Відповісти
Встановили в туалеті.Молодці.Смєльчаки.І ще одну копію встановлять в дурдомі.Чогось я не бачу заяви шизоїдів-кАнановічей добровольцями в бЄркут.Слабо?

Відповісти
позорище а не памятник
Відповісти
Полудурки, не ганьбіть Луцьк.
Відповісти
добре хоть з тебе форму не зробили,щоб не було таких
Відповісти
надіюсь простоїть він не довго)))
Відповісти
Слава Сталину. Фашизм не пройдет на Украине. Слава КПУ
Відповісти
старий маразматик
Відповісти
Оце повага. Так тримати!
Відповісти
Коммунистам респект и уважуха
Відповісти
Побачите, як вас в пеклі будуть поважати.
Відповісти
ви тільки вдумайтесь: "пам'ятник поставили в коридорі". Цю новину потрібно поширити))
Відповісти
Якщо врахувати, що ціна високоякісного цементу складає в середньому 1000грн. за тонну, то матеріал на цей шедевр обійшовся приблизно у 100грн. Додамо ще 100грн. на фарбу...і ось - з 2011 року у центрі міста зібрали таки чималу сумму))))несвідомі ще волиняни, несвідомі...свідомих, мабуть, свого часу до сибиру вивезли...перестарались одначе...
Відповісти
ціна фарби(поправлю)від 65грн до 100грн за 1л.
Відповісти
А що тут такого поганого що встановили пам*ятник Сталіну? У комуністів своя ідеологія, своя історія, і ми, як культурна Європейська нація повинні поважати чужий вибір, яким би він не був. Не навчиомся поважати один одного не дивлячись ні на що - забудьте про свою Гей Ропу.
Відповісти
Щоб ти знав, прихильник псевдокомунізму. В європейських країнах давно вже заборонена комуністична партія і прирівняна до фашизму.
Відповісти
Нічого не заборонена! Скрізь є комунізм, і ніхто його не заборонить покі люди які його пропагандують не завдають нікому шкоди! А ось біда радянського комунізму, що його вождь, Сталін, виявився палачем! Але якщо КПУ хоче йому памятник ставити, то чому ні?
Відповісти
Щоб ти знав, Я не являюся прихильником ні комунізму, ні псевдокомунізму. Чому, одні мають право бігати з портретами Бандері і кричати у все горло, відкривати пам*ятники, а інші не мають такого права? Чим одні кращі чи хужі за інших? І повірте, на кожен ваш бендерівський аргумент у комуняк найдеться свій аргумент. Краще не сперечалися за ким правда, а зайнялися би суспільно - корисними роботами.
Відповісти
Ти УКРАїнцю, інакше не можна сказати, подумати тільки скільки людей, життів і людських долей знищив цей кровавий тирон(можливо і твоїх пращурів). Весь світ давно засудив цих "поважних" ленін=сталін=гітлер. Тітушка!...
Відповісти
За такий памятник в 39-му ви разом зі своїми любими дітками і на архіпелаг би не дїхали)))). Будьте ви прокляті, мало вам тих сліз!!!
Відповісти
Полностью вас поддерживаю Украинскому фашизму не место на Украине . Майдан - позор украинского народа
Відповісти
Позор нашого народу - це Какановіч!
Відповісти
Шо за фамільярдність до "вождя": "наклепаем хоть 100 штук"...
Відповісти
Зробили недоумки собі золотого ідола - чортяку вусату. Тепер ви будете поклонятись в своїх коридорах образу диявола в бетоні.
Відповісти
Можна замовити 10 штук,немає чим заткнути каналізаційні люки на дорозі?
Відповісти
Імбецили!!!
Відповісти
Пам'ятник кату України???
комуняку на гіляку!!!
Відповісти
я вже на гілляці:)))))
Відповісти
...тут БАНДЕРА??? ТАК ЯК сталін,НІХТО В СВІТІ НЕ КАТУВАВ СВІЙ НАРОД ТАК ЯК ЦЕЙ "вождь народів світу"! ГІТЛЕР БУВ АНГЕЛОМ В ПОРІВНЯННІ З ЦИМ ВБИВЦЕЮ та ЙОГО КОМУНІСТИЧНО-ФАШИСТСЬКО- БРАТОВБИВЧОЮ СИСТЕМОЮ!!!
Відповісти
Позорники Волині. На Соловки вас старі недобитки, шкода, що вас війна не забрала
Відповісти
Ліпіни о там поставте в себе в палаті № 6
Відповісти
вже срач почався...таке відчуття що їх ставлять спеціально, щоб спровокувати нормальних людей на його демонтаж))))
Відповісти
От всі тут горланять про те що Сталін палач, але ж ніхто толком історії і не знає. Не знає що причиною голодомору були не тільки невмілі дії керівництва, а і так звана "золота аблокада", яку створила так любима вами Європа.
Відповісти
а де знаходиться Волинський обкому КПУ?
Відповісти
на площі Воз'єднання, в тому будинку де "Скіф" і "Фрау Елен".
Відповісти
Що він (овруч)з божевільні вийшов з такими коментарями?
Відповісти
Простий Народ!!!!! Коли Ви вже зрозумієте, що хитрим Євреям - Масонам вигідно вас сварити один з одним? Коли ви зрозумієте, що питання національної мови, питання географічного поділу на Схід і Захід, питання поділу по політичним поглядам (КОмуняка - Бандерівець) - ЦЕ ШТУЧНО СТВОРЕНИЙ ІНСТРУМЕНТ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКОГО ХИТРІ ЄВРЕЇ РОЗВАЛЮЮТЬ, СВАРЯТЬ, РОЗМЕЖОВУЮТЬ ОДИН ЄДИНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!!!!!!!!!!!! Тому що їм вигідно, щоб ми усі з вами сварилися. Їм не вигідний наш мир - тому що в такому разі ми б їх скинули, затоптали, депортували.....
Відповісти
Ну от зараз і скидаємо
Відповісти
Кого ти скидаєш?
Ти скидаєш на свому майдані - пішаків.
ФІрташ, Коломойський, Пінчук, Порошенко, Палиця, Івахів, Єремеєв, Новінський, Костельман - ось кого потрібно депортувати з України на їхню історичну Батьківщину.

Ось люди, які не пустили нас у Європу. Новінський продає метал у Росію, Фірташ - хімія і газ, Костельман - рітейл зав*язаний на поставках із Росії та у Росію, Івахів Єремеєв - Бензин з БІлорусії..... ВИсноки сам роби.
Відповісти
а вірно каже, молодець, правда про історичну батківщину троха перегнув, але то таке, суть лишається.
Відповісти
Масони, всі на боротьбу проти простого народу!
Відповісти
А я якраз на вихідних нову кувалду купив. Треба буде зайти до коміків, вшанувати вождя пару раз по голові :)
Відповісти
Цікаво яка ж паскуда з наших художників продалась за червоні гроші як остання тітушка?
Відповісти
Дійсно всі швидко забули про два голодомори, і мільйони закатованих, вивезених, розстріляних українців. Позор....
Відповісти
Сталін теж наша історія, нехай недосконалий правитель, проте тупо заперечувати, що він не мав місце і становленні сучасних країн СНД, в тому числі і України. Я не є прихильницею комунізму, але така особистість, як Йосип Віссаріонович була досить важливою і стала чи не найбільш вагомою в формуванні історії як мінімум всієї Європи. Тому, я розумію мотиви встановлення комуністами(в приміщенні їхнього ж обкому)погруддя їхнього ідеолога.
Подивимося з іншої сторони, чомусь всі так репетують за встановлення памятника Бандері і не можуть вже стільки років зібрати гроші хоча б на його погруддя? Я, наприклад, не зовсім за те, щоб встановлювати кількаметровий постамент фактично теж катові українців, та ще й біля РАЦСУ, де раніше буяли квітучі клумби, а тепер стоїть шматок бетону.
Не перетворюйтесь на людей з подвійною мораллю.
Відповісти
Гарна ідея з'явилася а давайте пам'ятник леніну з маневич акуратно розберемо і перенеемо і дуже акуратно складемо у цей самий офіс кпу для збереження і вони думаю будуть не проти. Агов укого які бюсти непотрібні завалялись стягуйте іх до офісу кпу. Вони їх викинути по ідеї не можуть це ж їх вожді!
Відповісти
Ти дика собака Дінго!
Відповісти
Та хіба важко здогадатись ? Хто там у нас "залізобетонний" спец ? Автомайдан, при бажанні, враз форму для відливки відшукає. Та ще у самому Луцьку. Нема потреби й паливо на дорогу витрачати. Правда "майстер" коли не дурень, уже форми у річку викинув.
Відповісти
Гітлер також "формував" історію Європи.
Відповісти
Діно. Чикотило теж наша історія, то може і йому памятник ?
Він, доречі, теж був комуняка з чималим партійним стажем.
Відповісти
О, тепер заживем!
Луччіше ніж при совєтах
Відповісти
Волиньпост показав своэ демократичне обличчя)
Коменти з образами, у статті про Сталіна - будь ласка) Опублікуємо) Бо це Сталін) В статті про Козюру і Хорзова, комент без жодної образи, але який чітко висвітлює їхню єврейську зв*язку - не опублікуємо). Як сказав би Янукович в даному випадку: Таму що паслідовний!
Відповісти
напиши про Козюру і Хорзова, комент без жодної образи, але який чітко висвітлює їхню єврейську зв*язку у волинських новинах, там не видаляють.
Відповісти
То добре було б знайти того спеца. Місто має знати такого "героя". Кати вбивають людей, а такі як він продаються їм не за дорого! Ще й певно виправдовуює себе: я поза політикою, це лише робота. Калічити людей, за 200 гр. теж робота, чим він кращий!
Відповісти
Якби не сложна ситуація в краіні, то спалити б той райком партіі разом з йоською к єдреніфені, але не тра, бой так всьо напряжонно
Нічо, перекупе Америка Януковича в Путіна, нашле він туди тітушок розхерачать йоську в пісок
Відповісти
Та здадуть його комуняки при нагоді. Навіть не сумнівайтесь. Вони усі такіж продажні як і сам той "митець".
Відповісти
Тю, я вже геть заплутався і не можу зрозуміти, то комуністи сповідують релігію під назвою "Радянська влада", чи ні? Бо на скільки я пам"ятаю, то культ особи Сталіна був розвінчаний Хрущовим. Тобто ставити пам"ятник Сталіну це ацтой навіть з точки зору Совєтів))) Карочє, самі не знають шо хочуть.
Відповісти
Та що ж вони ще хочуть ?! Хочуть щоб їх хоч іноді згадали "незлим, тихим словом". Ну от і згадали. "не злим".
Відповісти
Справедливості ради треба поставити памятник і Гітлеру. Хоча, все ж таки, Гітлер менше української крові пролив...
Відповісти
Адресу обкому підскажіть (Молотов).
Відповісти
Адреса вул. Ковельська, 1
У дворі, поряд з офісом "СВОБОДИ".
Відповісти
Оце уявляю!
Заходить в коридор Петро БРЕЛЬ, атеїст і секретер, і виголошує молтитву на вічну память бетонному одороблу.
Ибо сказано - не сотвори себе кумира.
Відповісти
одно тішить: тим старим асвабадітєлям-як серпом по яй..ях-і незалежна Україна, і прапор, і гімн. А, особливо, легалізація УГКЦ і, головне, Бандера, проти якого воювали все життя,-національний герой! хай живуть і далі у ворожому оточенні!
Відповісти
Кононовичі ще ті комуністи...З огляду на їх вік вони навіть піонерами не були :) Просто братки заробляють на комунізмі грошики на існування.Навіщо ходити на роботу-симаненка і так заплатить,а ще партійні взноси,типу кишенькові на кожен день:)) Ото і буде те одоробло у офісі КПУ стояти,поки в офіс червоного півня не пустять:).Нехай тішаться телепні,бетонним бовваном ката України.можливо їм ,збоченцям,від цього добре робиться
Відповісти
Тепер Кононовичі сріться не спокійно, хвилюйтесь за свою тачку і ставте решітки на квартирні вікна. Прийшов кари час
Відповісти
Кононовичі-знайте-єдиним чесним комуністом у світі був ТОМАС САНКАРА. почитайте що це була за Людина.І йому пам"ятники ставте.А то знайшли ідола-сталіна.Ви такі ж *кмуністи* як і сталін і ваш симоненко.То для усіх комуняк лише бізнес.Як і для вас.І коли ви з виряченими очима і піною з рота будете горлопанити слава кпрс на якомусь збіговиську,згадайте справжнього комуніста САНКАРУ.
Відповісти
Шось те одоробло на фотці більше на Башкаленка схоже :)))))
Відповісти
Ще ніколи не було так соромно за своє місто.Це ж як треба ненавидіти всіх українців, своїх земляків,щоб вознести сатану.ЖАХ!!!
Відповісти
Поруч і Гітлера треба, що грошей ще не зібрали? Людожери й кровопивці.
Відповісти
Iдолопоклонство та фетишизм атеiстичних виродкiв.
Чурка стален своiми добрими спаравами проклав дорогу до пекла i веде за собою послiдовникiв. Бог на свiтi е! Щоб покарати людей (якщо iх так назвеш?) то треба лишень не багато: позбавити iх розуму. Кароче: дебiлiв багато!!!
Відповісти
Декілька старих пердунів вирішили попіаритись. Якби Сталін побачив, що КПУ сама продажна партія в Україні зараз, з ідеологією "хто більше дасть тим і поклонимось" - то згноїв би їх нараз.
Відповісти
Такі молоді хлопці, а вже "шизуха" косить(((
Треба ж не тільки тупо гроші брати за "свою ідеологію", а й клепку мати, за що!
Відповісти
а попа московського щоб посвятити цей виріб забули покликати?
Відповісти
Гидота !!!
Відповісти
Кати!Прославляють ката!
Відповісти
Виникла непогана ідея: пора заходити людям в обкоми комуняк в різних містах де це реально по силам і виганяти гадів,що за людські гроші катів прославляють не соромлячись!
Відповісти
Цікаво що роблять "прєдставітєлі Маскви" в Луцьку? Як вони на западенщину взагалі посміли заїхати... ) Тут же самі Бандери.. і не страшно їм ) А ще ну дуже цікаво, де ж знаходиться цей витвір ганьби і сорому?
Відповісти