Клімчука звільняють, - джерело

Клімчука звільняють, - джерело
В Адміністрації Президента готовий указ Януковича про звільнення Бориса Клімчука з посади голови Волинської облдержадміністрації і про призначення на цю посаду Олександра Башкаленка.

Указ повинні невдовзі підписати і оприлюднити, стверджує джерело ВолиньPost в облдержадміністрації.

Олексанр Башкаленко наразі працює першим заступником голови Волинської ОДА і очолює Волинську обласну організацію Партії регіонів.

Нагадаємо, Борис Клімчук написав заяву про відставку під тиском учасників акції протесту, яка відбулася під стінами ОДА 24 січня. "В обмін" на свою заяву він взяв письмову обіцянку з лідерів опозиції - Ігоря Гузя, Євгена Мельника та Володимира Бондаря. Ті пообіцяли "закликати громаду не вчиняти протиправних дій", "діяти виключно через переговорний процес" та "не створювати будь-яких органів, які суперечать законодавству".

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Клімчук
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дякую йому за те, що мав мужність підти з посади сам, що не дав пролитися на волині крові.
Відповісти
Оце виміняли шило на мило!
Відповісти
АХАХАХА
Відповісти
И чего достигли?
Відповісти
Вітаю всіх з перемогою!!!!! Зняли ненависного Клімчука, тепер заживем по-людськи.
Відповісти
З ким ти будеш жити по - людськи? з Башкаленком?Ти хворий?
Відповісти
Я, шановний пане, не хворий, а у Вас певно з почуттям гумору не все гаразд раз іронії не бачите. Рекомендую частіше гуляти на свіжому повітрі, вживати свіжі овочі і фрукти, та відвідувати психіатра хоча б раз на тиждень.
Відповісти
Хотіли. як краще. а вийшло. як завжди. Чи може на Волині бути ще такий губернатор.ю як Клімчук!
Відповісти
Молодець!!!!!! Я вірив у Вас. Ви ж не регіонал - я був впевнений!!!!! Іприклонене коліно перед народом - це повага до народу, а не прислужування опозиції.
Відповісти
Башкаленко???? - ДЯкую Вам пани Собуцькі, Шиби, Бондарі, Григоренки і Гузі за "пакращення" в губернаторському кріслі
Відповісти
нефайний варіант
Відповісти
Ну що, Гузьок, погрався і хватить...
Відповісти
Блін ну це капец. Це ще гірше
Відповісти
І кому дякувати за "губернатора" Башкаленка?
Відповісти
Януковичу В.Ф який його призначив
Відповісти
Є інформація, що уже в Януковича лежить проект Указу про передачу всіх територіальних представництв органів влади місцевим адміністраціям і ліквідація тих, що дублюють функції вже наявних відділів, управліннь в ОДА. Це, в першу чергу, стосується установ, що працюють в економічній, екологічній, будівельній, інвестиційній та промисловій сферах. Економія коштів.
Відповісти
Клімчук дуже багато зробив для Волині, і завжди показував себе як мудра, розумна людина... Він ще б багато корисного міг зробити для Волині...
А ось те що регіонала поставили на його місце, краще ніяк не буде...
Відповісти
Писець всім!!!!!
Відповісти
Ой. А взагалі, якщо розібратись. Башкаленко - це волинський Янукович, а Клімчук - Тимошенко. Немає різниці. Різна форма, однаковий зміст.
Відповісти
Лучше пусть остается Климчук.А то области будет пиз.......................
Відповісти
Оце так,,,,,Шило на мило))))Не буде життя з Башкаленком))))))Клімчук, Оце людина,жалко йго однако))))))))
Відповісти
І що хорошого цим зробили? Ви бачили як себе Гузь вів з Климчуком. Йому ще піни на губах не хватало. Климук для Волині дуже багато зробив. А те що зараз відбувається, по іншому як "хаусом" назвати не можна.
Я не підтримую теперішню владу, але теки виробляти теж не правильно.
Відповісти
жах,шило на мило)))
Відповісти
мали губенатором "умовно-регіонала", а отримали справжнього!
стратегічне мислення опозиції замикається на власних інтересах та особистій помсті, про те, не рий яму другому.
Відповісти
народу дякувати
Відповісти
клоуни, зняли Бориса Петровича? тепер відчуєте різницю
Відповісти
Це жах!!!!! Що ви наробили дурні гузі і шиби.!!! Догрались
Відповісти
Бондар звільняв під свою персону губернаторське крісло,Не повезло пацану,
Відповісти
До тих, хто ходив під облдержадміністрацію за Гузем.
А ви що, не підозрювали, що фіналом дійства буде саме призначення Януковичем Башкаленка?
Не проти Клімчука треба було підніматися, а за ліквідацію держадміністрацій як класу. Адже є закон про місцеве самоврядування, і функції адміністрацій повинні виконувати виконкоми місцевих рад.
"Спєшка нужна в двух случАях - при ловлє блох и при поносє" (с)
Відповісти
Судячи з того що з жодним з случАЄв опозиціонери не справляються краще б запастися памперсами, бо обіс...сь вже по самі вуха!
Вдаримо автомайданом по гусях, бондарах та шибонутих - хай пояснять народу чого доби лист і для чого!!! Збираємось відразу біля адміністраціі
Відповісти
Хоч і кидаю йому докір за співпрацю і "служіння" партії ригів, але поважаю за те, що він зробив!!!

Далі буде... гірше, однозначно! На волині - недолуга опозиція, і якщо допустять знову Бондаро-Грицюково-приШибалених, то буде біда!!!
Відповісти