Віце-губернатору Волині влаштували виховну бесіду. ВІДЕО

Віце-губернатору Волині влаштували виховну бесіду. ВІДЕО
Представники Волинської самооборони провели виховну бесіду із заступником голови Волинської ОДА Едуардом Стоєвим.

Чиновник прийшов на уже колишню роботу, аби забрати особисті речі. Самооборона вирішила не гаяти часу й провести з ним виховну роботу. Зокрема, вони вимагали, аби Стоєв розповів про злодіяння, які вчинялися у облдержадміністрації, свідком яких або учасником яких він був.

Стоєв сказав, що заяву написав і з Партії регіонів вийшов.

Проте активісти Самооборони вимагали у нього також і покаяння й намагалися пояснити йому, що він працював на злочинну владу.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Стоєв
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шо за малолєтка ділавая? Хто йому надав право фирчати? Вже оборзєлі до ручки пси!
Відповісти
Шпана та вчорашні асенізатори влаштовують такі сцени поважній людині, яка вдвічі старша за них. Ганьба!!!
Відповісти
Мені відомий випадок, коли ця "поважна людина" мало не набила старшу за нього жіночку, щоправда то було років 12-15 тому. Але особисто в мене Едуард Стоєв поваги з тих пір не викликає. Не місце поросятам біля державного корита!
Відповісти
...,але зовсім НЕПОВАЖНА,хоча б тому,що він і такі,як він БУЛИ ВІРНИМИ ПСАМИ ЗЛОЧИННОІ ВЛАДИ,а іхні руки ПО ЛІКТІ В КРОВІ БЕЗНЕВИННО УБІЄННИХ КПР-Кривавою ПР на чолі із їх вождем "ВІКТОРОМ КРИВАВИМ"...
Відповісти
Рєбятка, ми ще поки керуємося Законами України, а не видумками самопроголошених вискочок. Дивіться хлопці, а то збунтуєте люд такою політикою. Є такі, що не дуже бояться залякувань...і вони дихають вам в потилицю і збоку. Озирніться і гляньте на сусіда... Той простий дядько не буде миритися з приниженням і залякуваннями - ми прості люди дихаємо вільно, і не дивлячись на ситуацію, ще з вами справимося!
Відповісти
Думаю, що "Правий сектор" ще забув про Гайового!
Відповісти
Стоєв ще має відповісти за розвал державного Ківерцівського механічного заводу.
Відповісти
а обличчя справжньої опозиції вже не показуєте? ви ж таке "обєктивне" видання)))

http://www.youtube.com/watch?v=npbCMnqgZ7Y
Відповісти
Повідомте фамілії присутніх,дуже активних активістів, чим Вони відрізняються від скинутих владних хамів. Чи сьогодні можна вершити закон, як захотів, як у 1917 році, історія розказала чим закінчується хамство і бездарність.
Відповісти
Я, був присутній, як писав заяву Колісник, ходити зі зброєю і броніках, напевно у нас військовий стан. Зброєю володіють і нормальні люди, на хамство і без законня можна відповісти і зброєю. Задумайтесь.
Відповісти
На цих холуях режиму також кров вбитих і скалічених людей. Розграбована країна і бідні люди - так вони керували. Давайте дамо їм нагороди?
Відповісти