Квартира, машина та швейцарський годинник: статки кандидата в головні міліціонери Луцька

Квартира, машина та швейцарський годинник: статки кандидата в головні міліціонери Луцька
Претендент на посаду начальника Луцького міськвідділу міліції Ігор Муковоз розповів, скільки заробляє, та скільки коштує його годинник.

Про це йшлося на громадських слуханнях щодо обговорення кандидатур майбутнього начальника відділу 6 травня.

Так, Муковоз відзначив, що нині працює на посаді начальника відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків обласного управління МВС і заробляє на своїй посаді 6,2 тисячі гривень. Він додав, що приблизно таку ж зарплату отримує вже 5-6 років, тому вважає себе досить забезпеченим.

При цьому посадовець пояснив, що немає достатньо часу, щоб витрачати багато грошей та жити у розкоші, мовляв, працює з 8:00 до вечора.

Муковоз зізнався, що наразі проживає у квартирі, яку придбала його мати у 2001 році на вулиці Кравчука у Луцьку. Також має службову квартиру, які отримав під час роботи в міліції.

Автомобіль посадовця - Audi A6 1995 року випуску.

Також Ігор Муковоз розповів про два свої годинники Jacques Lemans, які загалом, за його словами, коштують 4000 гривень. Один з них купив сам, інший подарувала дружина, - пояснив Муковоз.

Зауважимо, що інший кандидат на посаду начальника міської міліції Мархальчук Віталій Вікторович на слухання не прийшов, бо вирішив претендувати на місце керівника володимир-волинських правоохоронців.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
от кого в стильний луцьк потрібно)))) посадовців! )))))) там буде що подивитися)))) і загальна сума на яку вдягнутий...
Відповісти
А, ще забув додати, що маю недобудований великий двохповерховий приватний будинок в с. Озерце!!!!
Відповісти
Мама купила квартиру)))
Відповісти
А ще хай розкаже яка в нього жінка з донькою ПИХАТІ !!! Ніколи навіть з сусідами не привітаються !!!
Відповісти
Ну то таке, і не характеризує ні того муковоза ні його сімейство ніяк. Я от теж з багатьма своїми сусідами не вітаюсь, бо вони придурки, у яких головне задловолення в житті - пхати носа в чужі справи, постійно перетирати плітки, та аж заходиись від заздрості-злості. Тьфу!
Відповісти
От пише що проживає на вул. Кравчука - мати купила, а ще ОТРИМАВ СЛУЖБОВУ - тепер цікаво його запитати: А ХТО В СЛУЖБОВІЙ ЖИВЕ? ДЛЯ ЧОГО ЙОМУ СЛУЖБОВА КВАРТИРА ЯКЩО ВІН МАЄ СВОЮ??? Можливо краще її віддати комусь більш МАЛОІМУЩОМУ?
Відповісти
лапшогон......
Відповісти
За 6тис.заробітної плати будинок не побудуєш!
Відповісти
мусор він і в африці мсусор
Відповісти
А де інформація про ще одного кандидата? Анонсували ж двох? чи ВолиньПост самостійно обирає про кого писати, а хто пера їхнього не вартий?
Відповісти
Чи то вже зовсім подуріли? Як можна розглядати кандидитуру головного організатора наркоторгівлі Ігора Муковоза на посаду очільника міліції? Він же був звільнений із лав МВС саме за те, що створив мережу розповсюдження наркоти у Луцьку. Після приходу до влади Володимира Нальковича Бондаря, для поповнення власної казни новий губернатор відновив Муковоза у МВС, а щоб "заробіток" був вищій та лучани знали менше, призначив Муковоза у Ківерці, де той вже з повним розмахом створив колосальну мережу наркоторгівлі із залученням циган. У тодішньому обласному управлінні МВС помітили "перспективного наркобізнесмена" і вирішили спрямувати його потужний потенціал на наповнення статків Захарченка, та й перевели Муковоза до обласної управи на посаду начальника відділу по боротьбі... з незаконним обігом наркотиків. Тоб то пустили щуку у воду. Цього торгаша треба не призначати на посади, а притягати до кримінальної відповідальності.
Відповісти
Готовтесь друзі! За звання йому тепер прийдеться по $10000 башляти. Він вже давно навчився на цьому бабло косити.
Відповісти
Якщо тра то тра, а шо робити, їсти хочуть усі.
Відповісти
А службова квартира в Колках ? Але те що ми пишемо, все маячня. Значить комусь треба його поставити на цю посаду. Наркотрафік буде процвітати. І откат хтось буде мати. Цікаво, чи ставили ці запитання на засіданні ?
Відповісти
банда далі, нахрена було людей гробити на Майдані, і бандюків ставити наальниками
Відповісти
Щоб не було банди нада людину з народу туда яка не бачила й не знала де і як гроші дерли їх попередники.
Відповісти
Цю тварюку за відросток і в колонію, наркоторговець.
Якщо влада не одумається при ставленні на посади з золотими коритами , на Заході буде ще один Донецьк.
Відповісти
Він в темі і в долі ;))
Відповісти
Альо, люди, захлиснетесь своєю ж слиною! Станьте і зробіть щось, а тоді пишіть всяку х... Як маєте час на писанину всяких пакостей, то краще йдіть гроші заробляйте, а то лиш стогнати вмієте
Відповісти
цікаво те, що службову квартирку в Колках він отримав, коли був начальником міліції в Ківерцях... А Колки - це Маневицький район. Щось він явно бреше
Відповісти
в Колках будували будинок для міліціонерів,і квартири отримали там службовці з найближчих районів,ті,які на неї заслужили!
Відповісти
людину з народу?ви розумієте всю серйозність цієї посади?
лише досвідчена та толкова людина з певними якостями і бажанням працювати зможе осилити цю посаду!
Ігор Володимирович такий і є,в системі працює з 98 року,і повірте,свої обов*язки він добре знає і виконує!!!

а говорити погане дуже легко...
Відповісти
памятаємо ми його пихатого в ківерцях,хоча в наркотиках він добре розберається іциган він добряче поганяв
Відповісти
Допоки е брукивка - нехай боиться!
Відповісти
нам треба обгрунтовані факти,а не плітки.Якщо знаете приховану інформацію,чи майно яким володіе Пан Муковоз,пишіть,а ми розберем і ви побачите результат.
Відповісти