Під Луцьком – аварія за участю депутата облради. ФОТО. ВІДЕО

Під Луцьком – аварія за участю депутата облради. ФОТО. ВІДЕО
ДТП за участю депутата Волинської обласної ради Сергія Слабенка трапилася під Луцьком 12 серпня.

Авто Toyota Camry, в якому їхав обранець громади, «наздогнало» Mitsubishi у селі Маяки Луцького району.

Варто зауважити, що Сергій Слабенко сидів на пасажирському місці. За інформацією, яку надав в.о. начальника РВ Луцького району Максим Новицький, за кермом авто перебував Руслан Хитрик.

Сайт Судова влада України, що Руслан Іванович Хитрик – заступник голови суду Рожищенського районного суду Волинської області.

За інформацією очевидців, після ДТП водій авто, в якому їхав депутат, вибіг з машини і почав втікати, але люди його наздогнали й затримали до приїзду правоохоронців. Як стверджують свідки, він був нетверезим. Наразі водія повезли в наркологічний диспансер, аби зробити аналізи на вміст алкоголю в крові.

Сергій Слабенко перебуває в кареті швидкої допомоги, закривавлений. Пояснити, як трапилася аварія, не може. Стверджує, що алкоголю не вживав.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 52
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Що від такого "народного обранця" можна доброго чекати якщо воно дозволяють своєму водієві сідати за кермо в нетверезому стані... Якщо ти урод не турбуєшся про свою безпеку так подумай про інших навколишніх людей, а якби не дай Бог збив дитину. Так тобі і треба, якщо немає чим думати то розплачуйся, ні грама не шкода... Надіюсь в першій машині всі живі і здорові... Нічого в тій державі не поміняється...
Відповісти
У Слабенка водій - заступник голови Рожищенського райсуду? Цікаво.....
Відповісти
Водій та ще й суддя, то можна п*яному :)
Відповісти
Люстрація та "очищення влади" в дії.
Відповісти
цей крикун-мудак-свободівець в Обласній раді?
Відповісти
2345 від Івана, я людину з обл ради знаю,і так не скажу як ти бо він багато робив і робить для людей.А ти шавка,мені тебе шкода що обділила природа розумом.
Відповісти
А водій молодець, знав якою стороною треба в'їхати... Інстинкт на самозбереження в дії... :)
Відповісти
вживав алкоголь? ви на обличчя його подивіться, як то кажуть результат на лице............
Відповісти
Кемрі напевне за зарплату купив...
Відповісти
Іди,вчися на суддю купищ собі.
Відповісти
Хитрик - це той, хто зять Грицюка з "Батьківщини"?
Відповісти
Той самий
Відповісти
Модерн не спи.............
Відповісти
люстрацію треба проводити якнайшвидше. старі "обранці" такі ж самі гнилі, як і колишня влада
Відповісти
Якому водієві!!???Це заступник голови Рожищенського районого суду Волинської області.Він займає значно більш важливу посаду ніж депутат облари. Хитрик Р.І. це зять Грицюка Анатолія Пертовича(екс-голови Волинської обласної ради).Як зять за пять років після закінчення університету перетворився з слідчого в заступника голови суду треба запитати в самого Грицюка. А журналістів ВолиньПост прошу прослідкувати,яким чином будуть розглядатись протоколи про адмінправопорушення за ст 124 та 130 адмін. коденсу України.Який суд розглядатиме справи повинен визначити голова апеляційного суду у Волинській області.Цікаво побачити результат,як суді "кришють" суддів!!??.
Відповісти
Це получається "ТВЕРЕЗИЙ" Слабенко, посадив за кермо своєї машини пяного Хитрика?
Відповісти
Патріот, дякую за влучний коментар. Підтримую повністю
Відповісти
Хитрик - боягузливе і продаже падло, а Слабенко міг бути тверезим. Цей тип пє лише на халяву. Тут ще автоматично зявляється відповідь на кілька проблем: ціна людини, яка працює в українському суді, і ціна її (вибачте на слові), "честі".
Відповісти
Слабенко ледь на ногах тримався! Батон повний!!!!
Відповісти
Вони там всі були п'яні!!!!!!!! Їхали з зеленого гая! На камерах в Кошику можна побачити які вони були, хто втікав!!!
Відповісти
Бачила це жахіття своїми очима. Не доїзжаючи до Зеленого Гаю зі сторони Ковеля колона автомобілів втікала на обочину як летіло це бидло на кемрі і так само зустрічні авто. Ми одразу зрозуміли, що за кермом нетвереза людина. І от в'їзджаємо в Маяки і бачимо людину в крові на дорозі, якій уже допомагають селяни і розвалену цю ж кемрі та ще якась розбита автівка. Придушений депутат на пасажирському- барахтається під подушками , а горе водій встає за керма з розбитою головою і втікати. Хай радується, що чоловіки не вчинили над ним самосуд! І не вірте, що вони були тверезі, горе -водіяка якого наздогнав мій чоловік пропонував ПОРІШАТИ все на місці))))))))), а той депутат як вибрався то слова не міг мовити- ГОТОВИЙ шатався на ногах і щось там бормотав, що він депутат.
Відповісти
Велике прохання звернутись до слідчого відділу прокуратури області та надати свідчення з приводу обставин ДТП та подій, що мали місце до та після його вчинення, особливо з приводу спроб підкупу очевидців. Контактні телефони: 77-19-64, 77-19-69, 77-19-67. Допоможіть встановити обєктивні обставини події.
Відповісти
кримінальне провадження (якщо воно є) буде закрите за відсутністю складу злочину.. там максимум адмінка
Відповісти
Прошу шановне видання Volyn_Post взяти на контроль цю кричущу подію. Читачі вимагають доступу до всього процесу розслідування (особливо хто і як намагався впливати на хід слідства). Якщо Хитрика сьогоднішньою датою не звільнять - його оточення буде безперечно перешкоджати слідству. Сподіваюсь, що цю падлюку вже взяли під варту. Шкода, що такі особи в нашому регіоні ще більше "допомагають" прогнивати БАТЬКІВЩИНІ. Сподіваюсь вибори поставлять їх на місце...
Відповісти
Під варту суддю без дозволу Верховної Ради України взяти не можливо. Відсторонити від посади - аналогічно. Чи хватить совісті та смілості самостійно усунутись на час слідства(піти в неоплачувану відпустку для прикладу) покаже час.
Відповісти
Грицюк толя з такої "оказії" може запИти, якщо ще не запив. Треба встановити за ним медичний нагляд: екс-голова обласної ради, як би там не було.
Відповісти
Слабенка,Хитрика,Грицюка на передову в Луганськ!!!Донецьк!!! Алканафти ганьба
Відповісти
Алкаші
Відповісти
Видела только что сюжет по ВТ - ну как соплями розмазали - депутать же ехали из судийою. Умора просто.
Відповісти
в мене біда то він мене ввалив
Відповісти
а выдшкодував вам збиток?
Відповісти
Я був на місці дтп то суддя як бачив,якийсь не пяний був,ну після аварії якийсь трохи приторможений,головою всеж таки бахнувся.а той другий готовий.
Відповісти
Сучі потрохи! Бандюги а не діячі. Борці за " правду" та любителі бабла. Фу....
Відповісти
да слабенко ви іменно такий депутат)
Відповісти
Тіпа не хто пяний за рульом не їздив.Це такі люди як всі.
Відповісти
в с.Мільці, Старовижівського р-ну. знаходиться
Свято Миколаївський чоловічий монастир,
Московсього патріархату. В ньому довгий час
переховувалося близько 20 озброенних
диверсантів, монах який зателефонував в міліцію, повідомив про це. Декого взяли, дехто втік. В
пресі ніде за цей випадок немае інформації. Але
місцеві люди про це знають. Чому на рахунок ціеї
події нічого невідомо? Можливо шоб
невикликати паніки? Проясніть буд-ласка хоть
щось
Відповісти
кому треба, той знає, служби працюють, аби ще населення було пильним та вчасно повідомляло.
не розводь соплі і не сій страху, чуток та паніки.
Відповісти
Коли в когоСь попандос,всі тащаться,УКРАЇНЦІ.
Відповісти
Не те щоб українці, а поліщуки то точно
Відповісти
Той автомайданівець Поха сам хоче до влади,він ше більши наглец чим всі думають.
Відповісти
Угу)) бачу, чесно спостерігаючи за всім думаю йому пропонували посади))) чомусь він не на одній з них після революції не перебуває)всі остальні революціонери сидять в кріселках)) щось напевне воняє наклепом.
Відповісти
Не суди і не судимий будеш.Ніхто не знає, що з ним станеться завтра.
Відповісти
Шкода що я не знав, летів би той автомайдан разом з своїми акванавтами.В натурі як шавки.
Відповісти
проблема одна що Автомайдан поважають , а вас ні)) тролі.
Відповісти
Хто поважаэ автомайдан???
Відповісти
Хочу сказати, що суддя нормальний чоловік, і те що сталося, те сталося, але з кожним може бути. Як на мене має нести дисциплінарну та адміністративну відповідальність, але суддя він хороший!!!
Відповісти
Повністю підтримую пані Аллу. Це хороший молодий чоловік, який всіма своїми стараннями доводив, що він не даремно став суддею.
Відповісти
хороший молодий чоловік, а тим більше хороший суддя - п'яним в робочий час не ганяє.
Відповісти
Знаю який він хороший вже рік мені боргу є 3000 грн і не віддає.я ще не знав тоді що він суддя.наголос.
Відповісти