У Луцьку на пішохідному переході збили дівчину. Водій втік. ФОТО. ОНОВЛЕНО

У Луцьку на пішохідному переході збили дівчину. Водій втік. ФОТО. ОНОВЛЕНО
Сьогодні, 28 травня, у Луцьку орієнтовно о 11:50 трапилася ДТП.

Автомобіль "Geеly" сріблясто-золотого кольору навпроти Північного ринку збив на пішохідному переході дівчину. Водій втік із місця пригоди. Він рухався в напрямку авторинку.

Розшукується водій, за інформацією очевидців, номери машини - АС 0791 ВС.

Постраждалу дівчину забрала карета "Швидкої".

Як стало відомо ВолиньPost, дівчину звати Ольга, їй 27 років. Під час ДТП вона отримала закриту черепно-мозкову травму, струс мозку та забійні рани потиличної частини голови.

Деталі з'ясовуються.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Жахливо, але я була свідком цієї дтп, якраз їхала у маршрутці під номером 8. Вискочила і викликала швидку, а той урод на джилі збив дівчину і втік. Тільки машина була не сріблястого кольорого, а золотого. Дівчина переходила по переходу, а він скот обминув дві машини, що зупинились,і поїхав прямо на людину. Це було жахливо, він її відкинув десь на 4 метри від переходу. Маю надію, що та погань буде наказана справедливо, але знаючи наших працівників ДАІ, дуже в цьому сумніваюсь. Головне, щоб у постраждалої не було серйозних травм.
Відповісти
Таких треба на піку сажати, або до 4 машин за руки і ноги прив"язувати і роздерти як жабу...
Відповісти
одного разу недавно був свідком як на цьому ж переході машина збила двох людей і тех водій втік
Відповісти
Люди, переходячи дорогу, постійно слідкуйте за рухом...навіть на переході! Невже не бачите, скільки придурків розвелось?!
Частенько бачу, як безпечні ідіоти, на переходах відвертають голову в інший бік і не слідкують за рухом.
Відповісти
Таких водіїв треба судити мінімум на 15 років. І забирати права і машину на все життя, без права відновлення. бо ймовірно зараз водій скручує номера і оформляє машину в угон.
Відповісти
приблизно в той час йшов біля фуршету і бачив як золотиста Джилі "перла" від кільця в сторону Конякіна. ще здивувало що на кільці було авто Даї, а він так лихачить...
Відповісти
а що це автомобіль такий Джеллі?
Відповісти
Мене на сусідньому повороті на Єршова маршрутка чудом незбила!Якби не побігла на переході,то було б страшне!Співчуваю цій дівчині!
Відповісти
Є майже вся орієнтировка:марка авто, колір,номер. працюйте, ДАІ!!!
Відповісти
теж працюйте
Відповісти
шозанах? я податки плачу. зарплату вам. працюйте курва ваша мать
Відповісти
Тому паскуді-водію пощастить, якщо першими його знайдуть ДАІ-вці, а от коли ту погань виловлять небайдужі, вчинять над ним самосуд. І це буде справедливо. Нікому гада й шкода не буде.
Відповісти
Нє, водій скатіна, але міска влада забула про безпеку своїх мешканців: ні пішохідних переходів, ні освітлення в нічний час, ні підсвітленням яскравим світлом у нічний час пішохідниї переходів, тут потрібно подавати звернення в прокуратуру аби розібрались чи е це нормальним така експлуатація доріг в місті.
Відповісти
В данном случае дороги не виноваты. Случилось происшествие днем, при нормальном освещении. Кто виноват что водила тупой, и не знает одной из главных "заповедей" для водителей: Подъезжаешь к пешеходному переходу - притормози. А если попутные машины тормозят перед пешеходным, то остановись. Ведь водилы попуток остановились не от того что им скучно. а скорее всего там пешеход.
Відповісти
Шкода дівчину . А його паскуду треба в тюрягу , і всіх отих гонщиків треба садити . Ганяють як бешені .
Відповісти
Я знаю цього водiя Сергiй звати. Любить полихачити.
Відповісти
ДА ДА Кицун то
Відповісти
http://vk.com/id277513934
Відповісти
на його стіні, навіть друзі попереджали
http://m.vk.com/photo59262103_354558771?list=wall277513934_10&from=profile
Відповісти
Гопнік якийсь))), хто ж ще таким гавном їздити може)
Відповісти
https://pp.vk.me/c624625/v624625934/2b7b6/mn3w5jMd3Ew.jpg
для чого ми платимо податки,якщо мвс не виконує свої обов'язки?
Відповісти
ти що дурбецало? чи у всьому світі за три хвилини знаходять сцикунів що втікають.
Відповісти
йойй то він з 1991 року тому і втік
Відповісти
а морда то типово - полішуцька у нього
Відповісти
ітаких водіїв сила силенна((((на палю
Відповісти
Ще пішоходи в нас ходять гірше телят. А міське ДАІ працюють як клоуни,зловлять дядька з села і тр???ють,а мажорів вони не бачать. Ще до супроводу їм дуже далеко хай повчаться як треба працювати.



Відповісти