ВолиньPost шукає фрілансерів

ВолиньPost шукає фрілансерів
ВолиньPost шукає журналістів фрілансерів.

Якщо у Вас є цікавий матеріал, новина, інфографіка чи резонансне розслідування, що може зацікавити ВолиньPost тоді зв'яжіться з нами:

Контакти:
Редакція: [email protected]
Телефони:
(0332) 72 41 57
(067) 332 30 49


Ми будемо працювати на умовах гонорарів:
- за ексклюзивну новину - від 300;
- за аналітику та інфографіку - від 500;
- за розслідування - від 1500.

Фото та відео матеріали у публікаціях - вітаються та будуть бонусом до гонорару.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ціни в гривнях чи в доларах?
Відповісти
дивлячись яка у тебе стаття
Відповісти
волиньпост платить за розслідування більше, ніж отримують слідчі мвс. ги-ги. не думав шо вп така крута редакція. зараз як мєтнуться до вас всякі сищікі
Відповісти
Якщо це правда?.. Таких гонорарів не платить жодна паперова газета України. Принаймні, перша п*ятірка вагомих аналітичних українських приватних видань. Про інтернет-видання не знаю. Тому таким заохоченням Володимир Пащенко може схилити до себе професійних журналістів, які беруться за будь-яку тему, а не таких, які "вичитували" його інтерв*ю з Лазорком.
Відповісти
Россия платит от 1500 за материал. Из Зоны АТО вдвое больше. Интернет-издания.Грошi переказують на буль який банк свiту.
Відповісти
а щоб це розслідування не публікували, дійові особи заплатять відступні - 15000)))
нагадує "золотого телятка", волинські "корейкі" нервово кусають ногті...
Відповісти
А чи законно це?
А чи офiцiйними будуть виплати?
А чи захочуть неформальнi дослiдники свiтитись формально?
А видання вiзьме вiдповiдальнiсть за непередбачуванi наслiдки оголошених фактiв?

Питань - безлiч.
Вiдповiдей не очiкуеться.
Лише тривожна тиша...
Відповісти
так ви проведіть розслідування ))
Відповісти
Чи можуть журналісти займатися журналістикою? Так
Чи законно це? Так
Чи офіційно їм заплатять ? Так
Якщо матеріал підходить редакції
Вона повністю бере на себе відповідальність за нього
Чекаємо на цікаві матеріали
Успіхів всім
Відповісти
Дуже прошу на зустрич на спілкування мій тел.зв 0955910113
Відповісти
Любов Іванівна. Ви маєте бажання розказати як 'кидали' людей ? Хочете досвідом поділитись ?
Відповісти
Не чув про таку журналістку Зенченко. З яких кущів вона викотилась, як рояль? І не зустрИч, а зустрІч. Хіба може інспектувати журналістів не журналістка? Як ветлікар філолога? Я хренєю від такого запрошення.
Відповісти
...а я вже від таког не хренєю,а те,що в останніх новинах медикі вітаю..то є діагноз!
Відповісти
ВОЛИНЬПОСТ--КОПНИ ПІД ЗАД ГОЛОВАРХІТЕКТОРА ЛУЦЬКА ЗА ТЕ ЩО СТІЛЬКИ РОКІВ СТОЯТЬ РОЗВАЛЮХИ БІЛЯ АПТЕКИ НА вулиці КОВЕЛЬСЬКІЙ та на БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО майже навпроти МІСЬКРАДИ. ЦЕ ПОЗОРИЩЕ для нашого чудового міста 1
Відповісти
А ХІБА ЦЬОГО СТІЛЬКИ РОКІВ НЕ БАЧИВ пан РОМАНЮК .ТРЕБА ХОДИТИ ПІШКИ МІСТОМ-ТОДІ ПОБАЧИШ ЗНАЧНО БІЛЬШЕ НІЖ З ВІКНА МЕРСЕДЕСА.
Відповісти
Так чого ви не обрали МОЛОДЦЯ -ТОВСТЕНЮКА... Він це все побачив би і виправив би за великі гроші шефа ПАЛИЦІ.ОТАК ТО.
Відповісти
ТІШТЕ СЕБЕ ТІШТЕ МРІЯМИ.ОСЬ НОВІ БАГАЧІ-ДЕПУТАТИ НАМ ДОПОМОЖУТЬ.ЧИ Я ПОМИЛЯЮСЯ...
Відповісти
МЕМОРІЛ ВІЧНОІ ПАМЯТІ-СВЯТЕ МІСЦЕ. ТУТ МАЕ ПАНУВАТИ ТИША.А В НАС ЩО.ЛУНАЕ РЕВ ІЗ СТАДІОНУ НАВПРОТИ А ТУТ ЩЕ ПАЛИЦЯ СТАВ ЛІПИТИ ЩЕ ЩОСЬ СПОРТИВНЕ. ТЕЖ ІЗ БЛАГОСЛОВЕННЯ МІСЬРАДИ ТА ІІ АРХІТЕКТУРИ.ОТАКІ ТО ДИЛІШКИ ГРОШВА ПРАВИТЬ БАЛ.
Відповісти
ПРОЧИТАЛА ОСТАННІ КОМЕНТАРІ. ХОЧУ ДОДАТИ І СВОЕ ПОБАЖАННЯ. ЖИВУ НА ПРОСПЕКТІ МОЛОДІ. ТАК ОТ--СКІЛЬКИ ЩЕ РОКІВ БУДЕ МОЗОЛИТИ ТУТ ЗАБОР НАВКОЛО ДІЛЯНКИ ДЕЩОСЬ КОЛИСЬ МАЮТЬ ПОБУДУВАТИ. ТУДИ СМІТТЯ СКИДАЮТЬ А З ВЕСНИ ДО ЗИМИ РОСТУТЬ БУРЯНИ.ЦЕ БІЛЯ НОВОГО ПРОДМАГУ ГРОНО.
Відповісти
СПАСИБІ ВЕЛИКЕ ЛУЦЬАВТОДОРУ. ВІН ЦЬОГО РОКУ ЧИМАЛО ЗРОБИВ Д ПРО СКАЗАНЕ..ЛЯ БЛАГОУСТРОЮ НАШИХ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ. ОСОБЛИВО НА ПРОСПЕКТІ СОБОРНОСТІ.ОТЖЕ ЧОМУСЬ НАВЧИЛИСЬ У ПОЛЯКІВ ТА НІМЦІВ.ПРОШУ ДАТИ КІЛЬКА ФОТОГРАФІЙ
Відповісти
у ЛУЦЬКУ ЗАСИЛЛЯ БІЛБОРДІВ.УЖЕ ПОРА ЧАСТИНУ З НИХ ПРИБРАТИ З НАШИХ .ПРОСПЕКТІВ.ЯК РОБЛЯТЬ ЦЕ В ІНШИХ МІСТАХ.
Відповісти
МІХАЙ-ПІДТРИМУЮ ТВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ.
Відповісти
Учора дивився по ВОЛИНСЬКОМУ телебаченню бесіду групи місцевих журналістів із ІГОРЕМ ПАЛИЦЕЮ. Пообіцяв працювати на благо ВОЛИНІ.Будемо чекати результатів. АЛЕ-ЧОМУ НЕ БУЛО ЖОДНОГО Журналіста від редакціі ВОЛИНЬ-ПОСТА а від ВОЛИНСЬКИХ НОВИН прперлося аж ДВІ дамочки щоб задати приемні запитаннячка.З НИМИ в купі була і МАЛІМОН ЯКА пасеться у фонді ПАЛИЦІ.
Відповісти
15 РОКІВ БУДУЕТЬСЯ горе-басейн у санаторіі ЛІСОВА ПІСНЯ.ПРО ЦЕ чомусь ніхто не запитав.А ТРЕБА БУЛО б.ВІН ЖЕ У КОМУН -ВЛАСНОСТІ.НЕХАЙ область дасть кошти для закінчення довгобуда.ТО І взимку там будуть люди а не лише у травні-вересні.ПЛЮС ГРОШІ ДО КАЗНИ бідного ШАЦЬКОГО району.
Відповісти
НЕВДАХА НА ПОСТ МЕРА ЛУЦЬКА О. ТОВСТЕНЮК СТАВ ОСВОЮВАТИ ПОЛІССЯ-ТРИ ПІВНІЧНІ РАЙОНИ ВІД ЯКИХ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ БУВ ЕРЕМЕІВ. ОТЖЕ ЛЮДИ ДОБРІ ВІН НАМИЛИВСЯ НА ЗВІЛЬНЕНЕ МІСЦЕ. БУДЬТЕ ПИЛЬНІ .НАРЕШТІ ПОШЛІТЬ У В.РАДУ СВОГО РОЗУМНОГО ЧОЛОВІКА ЧИ НАВІТЬ ЮНАКА. ЯК КОЛИСЬ У ВАС БУВ ДИПЛОМАТ БУТЕЙКО.
Відповісти
ПАЩЕНКО...ДЕ ТВОЯ РЕАКЦІЯ НА КОМЕНТАРІ РІЗНИХ ЛЮДЕЙ.ДЛЯ ЧОГО СТВОРЕНИЙ ВОЛИНЬ-ПОСТ 7 МОВЧИШ...БОЯГУЗ...
Відповісти
ПАЩЕНКО-ОЗОВИСЬ. ЧОМУ- НІ ГУ-ГУ...
Відповісти
МИНУЛА ЦІЛА ДОБА--24 ГОДИНИ--ВІД РЕПЛІКИ ВОЛИНЯНИНА А ПАЩЕНКО НЕ РЕАГУЕ.ТАК ЩО ЦЕ ЗА ГОЛОВРЕДАКТОР ЩО НЕ ЧИТАЕ КОМЕНТАРІВ ЛЮДЕЙ...
Відповісти
ШАНОВНИЙ! до Вашого відома, ПАЩЕНКО - НЕ ГОЛОВРЕД, А ЗАСНОВНИК!
Відповісти
МИНУЛА ЦІЛА ДОБА--24 ГОДИНИ--ВІД РЕПЛІКИ ВОЛИНЯНИНА А ПАЩЕНКО НЕ РЕАГУЕ.ТАК ЩО ЦЕ ЗА ГОЛОВРЕДАКТОР ЩО НЕ ЧИТАЕ КОМЕНТАРІВ ЛЮДЕЙ...
Відповісти
ПРОШУ ПАЩЕНКА ВЗЯТИ ІНТЕРВЮ В РОМАНЮКА ТА ГОРЕ-АРХІТЕКТОРА ПРО РОЗВАЛЮХИ У НАШОМУ СЛАВНОМУ ЛУЦЬКУ... ЦЕ Ж ВОРОТА У ЕВРОПУ.
Відповісти
НАШ МШ ЛУЦЬК ПЕРЕНАСИЧЕНИЙ РЕКЛАМНИМИ БІЛБОРДАМИ.НА ІХ ЗМІСТ НІХТО НЕ ЗВЕРТАЕ СУТТЕВОІ УВАГИ.ЦЬОГО НЕМАЕ ВКРАІНАХ ЗАХОДУ. КОЛИ МЕРІЯ ЛУЦЬКА ІХ ЛІКВІДУЕ ІЗРОБИТЬ МІСТО СВІТЛІШИМ.ПАЩЕНКО ЗАПИТАЙ І ПРО ЦЕ У РОМАНЮКА.
Відповісти
Пащенко вперто мовчить на всі ваші волання. БО за інтервю йому не заплатять як за велику бесіду із ПАЛИЦЕЮ.Так я думаю а ВИ...
Відповісти
ПАЩЕНКО-ВАМ ПОТРІБНІ РЕПОРТЕРИ ЧИ ПУБЛІЦИСТИ.У ШТАТ РЕДАКЦІЇ ЧИ ЗА ДОГОВОРОМ ЗА ОКРЕМИЙ МАТЕРІАЛ.
Відповісти
ПАЩЕНКО-ЧОМУ НЕ ДАВ ВІДПОВІДІ ЄВІ 7 ЦЕ НЕХОРОШЕ.ПРОПАДАЄ ТАЛАНТ...
Відповісти
12ГРУДНЯ 2015 РОКУ ПРОСИВ У ПАНА ПАЩЕНКА ВЗЯТИ ШИРОКЕ ІНТЕРВЮ У мера РОМАНЮКА з актуальних питань життя ЛУЦЬКА... ГЛУХО - НЕ ЧИТАЄ ЗАУВАЖЕНЬ І РОЗУМНИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЖИТЕЛІВ МІСТА. ТО ДЛЯ ЧОГО НАМ ВолиньРОСТ 7
Відповісти
Щось ви всього хочете в коментарях,а нічого не навчилися,як під єврейську дудку стрибати та братів на Донбасі вбивати.
Відповісти