ДТП у Луцьку: авто насмерть збило двох жінок. ФОТО

ДТП у Луцьку: авто насмерть збило двох жінок. ФОТО
У Луцьку сталася аварія, під час якої авто збило двох жінок. Жінки загинули на місці події.

ДТП трапилася 19 жовтня на вулиці Авторемонтній, інформує Волинське агентство розслідувань.

За словами очевидців, автомобіль виїхав на тротуар через необережність водія. Вони припускають, що той міг бути “під шафе”, бо в машині знайшли порожню пляшку з-під алкогольного напою.

Місцеві мешканці кажуть, що жінки були технічними працівницями школи №7.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, Луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 33
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А на на восьмому фото зверху - це не заступник директора школи №7 в салоні авто? Дуже схожа на цю гонорову пані з нічим не підтвердженим гонором...
Відповісти
Це директор сьомої школи
Відповісти
Директор тут - нідочого. Це п'яний хлопець з компанією виїхав на тротуар і збив жінку з дочкою насмерть. Ця жінка просто працювала в школі.
Відповісти
Нілка тут ні до чого. Вона вийшла вже після аварії і поїхала з тим водієм у наркодиспансер
Відповісти
Прямою причиною трагедії є також свавілля митників та ДАІ, адже номерні знаки авто - країни євросоюзу, а за кермом Лучанин. Навіть не житель 30км. зони... А просто якийсь черговий кум когось в ДАЇ. Шановні міліціянти... кожень день жителі луцька стають свідками безчинності і аварій, учасниками яких є водії українці зі держнаками європи!!! Якщо ви ні чого не заподієте... рано чи пізно потерпілими можуть бути і ваші рідні!
Відповісти
По закону авто з реєстрацією інших країн може перебувати 30 днів на території України. можливо хтось купив машину і за 30 днів планував її переоформити, авто тут ні до чого
Відповісти
Це мама та сестра нашого друга. Здається гіршого вже бути не може. А номерні знаки тут дійсно ні до чого, тут сама людина несе відповідальнісь
Відповісти
Олена причом тут даі і митники.????
Відповісти
лєнка ти шо? читай митний кодекс. при чому тут ми і гайони? громадяни України мають право перебувати 5 або 10 днів на території України на іноземному авто за умови що в них є підтверджувальні документи власності того авто і 5 днів - в межах діїї однієї митниці і 10 днів в межах дії різних митниць областей. наприклад Рівненська - Волинська.
Відповісти
Ніби кермувальники авто з українськими номерами 100% дотримуються правил.
Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=5Tyk76v8x-8
Відповісти
Не виноватая я, он сам пришол
Відповісти
Пили однозначно, кусочки апельсина ще свіжі!!!
Уроди, із-за таких уебк.. вмирають не вині люди!
Відповісти
до чого тут номера. Олена а на чому ти їздиш?
Відповісти
Номерні знаки дійсно нідочого, за алкоголь теж невідомо, можливо що компанія пила, а він виконував функції тверезого водія. Співчуваю близьким загиблих
Відповісти
Бачив тіла в мить після аварії(проїздив повз на службовому авто)-ото да...! Тіло,що справа-голову відірвало аж...
А урода-кермовальника - однозначно повісити на першому же стовбі,поки йому "умовно" не втулили!В нас же,так прийнято!
Відповісти
до дупи номерні знаки, хто винен хто не винен....обірвалося 2 людських життя..Не хай земля буде пухом...і співчуття рідним загиблих..
Відповісти
Як звали загиблих?
Відповісти
Старшу Валя
дочку хз
Відповісти
Віра Федорівна і дочка Оксана
Відповісти
Ми цю веселу компанію десь після 15:00 проїздом бачили біля ЦУМа. Ніяк не могли вирішити кому і куди їхати. З квітами. Зі свята чи то на свято. А вийшло на біду.
Відповісти
водій в нетверезому стані, перевищення швидкості, ІІІІ саме ГОЛОВНЕ ЖОДЕН ВОДІЙ ПІД ЧАС ДТП НЕЗУПИНИВСЯ ((((((
Відповісти
Не нада ля-ля...якщо вас там не було!!1 Зупинялись і з круглими очима набирали швидку!!! Три машини швидких приїхало! Хочеться потріпатися?!
Відповісти
Як хвати загиблих? Прізвище іменна? скільки років дочці?
Відповісти
До чого тобі тут Нілка?
Відповісти
В загиблих лишився син (брат рідний) Олександр Шабала
Відповісти
з Луцька?
Відповісти
да он не пьет





Відповісти
Це просто жахиття!!!!! Серед білого дня, на тротуарі нещасні люди йшли, навіть не підозрюючи, що іхне ще таке молоде життя обірветься завдяки проклятому алкашу. Велике співчуття родині.За знаходження за рулем в п'яному стані треба застосовувати суворе покарання.
Відповісти
Вчора в смт Любешів також сталась аварія. Їхав п*яний водій і двох діток насмерть збив.Вони зі школи повертались.
Відповісти
Для таких випадків треба вводити смертну кару, причому публічну, на площі !!! Ну і толку, що його посадять на 10-15 років, але ж це падло буде жити на відміну від 2-х жінок. А потім ще вийде невідомо яким та буде гвалтувати, красти та вбивати.
Відповісти
Або той виродок, який збив 2-х діток - це просто ЖАХ !!! Розстріляти - мало !!!
Відповісти