ДТП в Луцьку: водій «BMW» збив велосипедиста. ФОТО

ДТП в Луцьку: водій «BMW» збив велосипедиста. ФОТО
В Луцьку на вулиці Кравчука чоловік, керуючи автомобілем «BMW Х5», збив велосипедиста.

За попередніми даними, водій був в стані алкогольного сп'яніння.

Постраждалий 1952 р.н, за словами очевидців трагедії, їхав на велосипеді зі сторони вулиці Кравчука в напрямку ТЦ «Глобус» по крайній правій смузі руху. Велосипед був оснащений світловідбивачами, тож його неможливо було не помітити.

Як запевнили очевидці ДТП, «BMW» поспішав проскочити на зелене світло світлофора, тоді і сталася аварія.

На жаль, потерпілий від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

За словами працівників поліції, які прибули на місце ДТП, це вже четверта автопригода за сьогодні.











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
шкода...
були би велодоріжки по вьому місту - було б безпечніше. І для водіїв автівок і для велосипедистів.
Відповісти
для цих пі,,,,,сів велодорішки неписані шановний яб них ган,,,,,,нів на таких машинах і ще нетверезими стрілявби без суда іслідства ,
Відповісти
підтримую, тим більше там було зелене світло...
Відповісти
Підтримую
Відповісти
четверта дтп за день, в чому реформа? в усіх країнах світу думають як зменшити аварійність, а в нас зменьшити кількість ментів!
Відповісти
Вєтнамці.Без велосипедних доріжок вас поки не видно.Ізздіть на велосипедах безпечно для вашого здоровя
Відповісти
якє відношення має реформа до кількості ДТП? ти внатурі вася
Відповісти
Вася, щось , нерозуміє напевно.
Відповісти
А чого ж не написали хто був за кермом бехи? Написали, шо чоловік - так пів населення світу чоловіки! Доки ЗМІ будуть покривати мажорів, доти і будуть гинути прості смертні під колесами п'яних мажорів!!!
Відповісти
згідний на 100 процентів ,
Відповісти
фото водія на першій фото(в спортивних штанях).
Відповісти
З чого такий висновок? Там судячи з першого фото всі три залєпкі - певно собутильніки вбивці! Але дивує, те шо поліція, не назвала ані вік, ані рід занять підозрюваного - це або якийсь мєнт чи сууддя або ж якась інша наволоч!
Відповісти
При чому тут кількість ментів і реформи? Може, спершу, водіям дотримуватися елементарної дисципліни і правил водіння, не всідатися бухими за кермо? З себе треба починати і біди поменшає на дорогах.
Відповісти
а пішоходи, а велосипедисти. Вони дотримуються?
Відповісти
що водії так і пішоходи і велосипедисти бувають неадекватними. Але будучи водієм авто, несеш більшу загрозу для оточуючих, тому потрібно бути особливо уважним.
Відповісти
Реально з приходом селфіків аварій побільшало
Відповісти
а хто водій??? напевно заможний лучанин, який всерівно відкупиться...
Відповісти
кажуть що він командир третього запасного батальйону спілки анонімних алкоголіків.
Відповісти
Дотепно
Відповісти
номер машини 8883
Відповісти
група крові водія - IV +
Відповісти
Щоб ми тут не писали а чоловіка не повернеш .Але за бухло треба жорсткіше наказувати це факт!!!!!!
Відповісти
Був бухий, здійснив ДТП на Соборності і втік по Воїнів Інтернаціоналістів, потім на Кравчука де і збив діда.
Відповісти
Треба в автомобілі алко датчики ставити бухій машина не заводиться і газуй на місці хоч до ранку поки не протревізієш а велосепидистам яб в темну пору заборонивби взагалі по дорозі йіздити зараз з нашими канавами на дорозі слалом увертаєшся шоб підвіска на дорозі не залишилась а тут ще велікі без катафотів .Треба вело доріжки так булоб безпечніше всім
Відповісти
Співчуття родичам загиблого. Ім ще треба пережити слідство і суд. А вбивці дадуть 4-6 років. За крадіжку більше дають... Якби жили в правій державі,де за злочини відповідні покарання,де перш за все цінується людське життя, а так - слідкуємо за статистикою смертельних ДТП, а що лишається? Передивитись "Ворошиловский стрелок"?
Відповісти
Луцьк таке мале село - не вірю що з усіх читачів ніхто не знає цього водія. Якшо і не ПІБ, то хоча б сферу діяльності напишіть, чи хоч не чиновник\страж порядку.
Дякую.
Відповісти
НЕТВЕРЕЗИЙ ВОДІЙ ВДАРИВ МАШИНУ ТА ЗБИВ ВЕЛОСИПЕДИСТА

#lutskpolice #патрульнаполіція #поліціяЛуцька .

Близько 19.30 водій BMW X5 спричинив два ДТП. Спочатку в районі РАЦСу він вдарився в інший автомобіль та втік з місця пригоди.
Рухаючись по вулиці Кравчука, перед світлофором збив велосипедиста 1952 року народження.
На місце події оперативно прибули патрульні, викликали слідчо-оперативну групу та швидку допомогу.
Водій цього разу з місця пригоди не втік. Мав виражені ознаки алкогольного сп’яніння. У його машині розбите лобове скло.
Як стало відомо, збитий велосипедист по дорозі в лікарню помер у швидкій.
Дідусь кілька днів тому вже потрапляв в поле зору патрульних, вони сфотографували його велосипед, що був обладнаний повністю показниками поворотів, сигналами та всім необхідним, чим викликав щиру похвалу.
Наразі патрульна поліція охороняє місце ДТП, працюють слідчі.
Закликаємо громадян повідомляти на «102», якщо ви бачите, що нетверезий водій сідає за кермо – так ви можете зберегти чиєсь життя!
Фото Управління ПП (Докладніше на фейсбук/ патрульна поліція Луцька), а наше ЗМІ (місцеве) таке відчуття що виправдовують тільки - Винного у ДТП ГореВоділО)
Відповісти
"На місце події оперативно прибули патрульні" оперативно? хаха!! швидка їхала хвилин 15, поліція була ще пізніше
Відповісти
Мене восени теж збив автомобіль, коли я був на велосипеді. Зламані ребра і рука вже загоїлись. Хай цей випадок буде показовим, судити таких треба.
Відповісти
Водія потрібно наказати по всім правилам. Коли поліція його піймала, то він фраєрився і казав,що все життя їздить пяний.Цього мажора в тюрягу і надовго. А чоловіку померлому -царство небесне.
Відповісти
"Защитники отечества" святкували 23 ?
Відповісти