У Луцьку викрили двох підлітків, які жорстоко знущалися над котом. ВІДЕО

У Луцьку викрили двох підлітків, які жорстоко знущалися над котом. ВІДЕО
Користувачі соцмереж Фейсбук та Вконтакте нині гаряче обговорюють жахливе відео, на якому хлопець та дівчина жорстоко знущаються над своїм котом.

Молоді люди кладуть тварину в морозильну камеру, пральну машинку та навіть духову шафу. Крім того, кота навіть викидали з балкону.

При цьому молоді люди явно тішаться з того, що роблять.

Користувачі соцмереж активно обговорюють це відео і вже навіть вказали імена людей, які так знущаються над твариною. Подейкують, що це переселенці з Луганська. Дівчину звати Таропіна Любов Сергіївна , навчається вона в одному з луцьких технікумів.





ВІДЕО МІСТИТЬ СЦЕНИ ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ 18+

Зауважимо, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність, згідно зі ст. 299 Кримінального кодексу України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 56
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вбив би сука
Відповісти
ВИГНАТИ З НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!ТЕРМІНОВО!!!!!ВСУНУТИ ОБОХ В МОРОЗИЛКУ І Т.Д.!!!
Відповісти
над цим вже працюємо, це не припустимо!
Відповісти
Дякуємо.
Відповісти
Хворі діти Дауни
Відповісти
Не ображайте дітей з хворобою Дауна. Це зовсім інше, такі діти ніколи собі такого не дозволили! А от симптоми олігофренії проглядаються
Відповісти
Виродки ненормальні!!! Таких треба каструвати, щоб не плодили собі подібних((((((((((
Відповісти
і взагалі, невже немає кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами??? доказів достатньо!
Відповісти
1. Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів,-

караються штрафом до п'ятдесяти Неоподатковуваних Мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього,- караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк
Відповісти
здохни мразь!
Відповісти
Таких дітей поки не пізно треба ізолювати від суспільства. В такому віці коти, а потім і люди...
Відповісти
Такої наволочі як ці,в ЛНР і ДНР хоч греблю гати.
Відповісти
Ігор, а Ви почитайте у пабліках ВК, що наші місцеві живодери роблять із котиками. Прив"язувати політику тут не дуже доречно.
Відповісти
Ніякої політики.Маю життєвий досвід спілкування з жителями різних областей.
Відповісти
мда
я не рекомендую загружати відео і дивитися
це ж ютуб.ми їм цим переглядом щей грошенят підкинемо
повірте наслово
мораліні виродки
Відповісти
це сука мій однокласник його звати Юра Гнатюк, таких як він требе вбивати ! Урод !
Відповісти
Дайте йому добрячої п...и. Щоб воно потім навіть до пташечок посміхалось.
Відповісти
Та пакуйте цих тварей негайно. Звірі,нелюди,завтра будуть це робити це з нашими дітьми.Дайте їх нам лучанам, ми їм це саме зробимо
Відповісти
Одного такого умніка, правда за інші справи, вкинули мокрого у рефрижератор ТІРа на годинку, після цього уже ніколи не займався дурницями.
Так і тут, по іншому цих уй...ків не навчиш, - буде наука на все життя.
Відповісти
пакуйте цих виродків-переселенців назад в Луганськ. Їм тут не місце
Відповісти
Таких виродків треба вчити їхніми ж методами, якими вони поводились з тим котиком(((
Що за мати породила таких виблюдків???
Відповісти
Отож, вина баків! Аборт треба було зробити, або виховувати нормально!
Відповісти
Парни из Луцка, найдите кто-нибудь этих моральных уродов и дайте хорошенько по репе. Так чтобы всю дурь отбить. Дегинераты.
Відповісти
Парни из Луцка, найдите кто-нибудь этих моральных уродов и дайте хорошенько по репе. Так чтобы всю дурь отбить. Дегинераты.
Відповісти
живе вона на 40-вому, випускниця 11 школи.
Відповісти
Голову с плеч.
Відповісти
нема розуму
Відповісти
А з хлопцем що?? Всі акцентують увагу на дівчині...а хлопцю хтось пояснив нормально, щоб він більше такого не робив?)
Відповісти
Хлопця сама здасть, да це може бути її брат з яким вона живе!!!
Відповісти
Авца тупа
Відповісти
Взяти накормити тим гамном.
Відповісти
Моральні уроди !!!
Відповісти
Мразі!!!!!
Відповісти
Серце щимить і плакати хочеться коли я поливилася на це відео така дівчина з вигляду дуже хороша ( коли бачила в коледжі ) а як подивилася відео то не могла подумати що ти на такє здатна
Як би тебе викінути з вікна чи заставити їсти свої відходи то я б побачила як ти б виглядала
Відповісти
Коледж, а не технікум
Відповісти
дайте хтось адресу .....
Відповісти
Цікаво, а що далі виросте з цих жорстоких підлітків. Я надіюсь поліція наша це просто так не лишуть без уваги.
Це просто жах. ЇЇ за чуприну і його за яйця повикидати нахрєн з балкона.
Відповісти
Я не змогла додивитись відео до кінця... на очі навертались сльози. Яким треба бути бездушним, щоб таке вчинити!!! Уроди моральні....
Відповісти
Хто знае де вони живуть??? Я сам ііх викіну з балкону.
Відповісти
вам ж***** ло шари , Я найду вас
Відповісти
Таких і вбити мало!!Горіть в аду
Відповісти
хм, Бог покарає... Вже покарав, вже!!!
Відповісти
Хто знає де навчаються ці недоумки я завітаю до них і проведу "виховну" бесіду,а ще заведу додому і поспілкуюсь з їхніми батьками...
Відповісти
і яб хотіла знати,де вони мешкають і провести зними бесіду таку щоб заповнили навіки!
Відповісти
Твари!!!!
Відповісти
Заставив ії те гамно зїсти.Дибіли.Руки попереламував...
Відповісти
Дівчину, звісно, занесло. Чи це був такий чорний само-піар, чи хтозна що іще.. Але ж очевидно, що відео постановочне, і тварина там не постраждала.
Не захищаю авторів відео - це, як мінімум, збочення. Але й ви, шановні коментатори, подивіться на себе зі сторони. Кожен третій погрожує вбивством або розправою, плюєтеся слиною, приплели якимось боком вже й "ЛНР" сюди? СТАДО - одним словом. Кинь вам любий кривий відео-ролик з певним посилом - і будете виконувати те, що вам навіють.
Тепер не дивуюсь, чому ви вибрали Шоколадного Барона і посадовили БПП-шників в 200 крісел. Так само мозок вимикали(((
Відповісти
Таких гадів треба провчити
Відповісти
лнр має певне відношення до справи, а от політику і бпп сюди приплести.. це вже неадекват повний
Відповісти
А що з такими робити ?Ремінцем наказати ?Що з них виросте? ,маньки і моральні уроди ....вони колись своїх дітей так будуть мордувати ...А то що люди обурені ,це дуже правильно ,і якщо зроблять над ними самосуд ,ніхто тих відморозків жаліти не буде .На лобі випалити -живодер ..як колись повіям випалювювали лілію ,щоб всі знали з ким мають справу .
Відповісти
Жаль, что она не в Киеве, я быс ней по другому объяснилась
Відповісти
Люди. Хто їх знає - скажіть чим закінчилось це викриття? Тварину врятували? Забрали у цих нелюдей? Їх провчили? Покарали?
Відповісти
Треба діяти! Будь-ласка, хто знає конкретніше де іі шукати-напишіть!!! Ми зібрали групу людей, і тепер вона буде на відео де катують іі! Не втече тварина!
Відповісти
Ій не вижити в Луцьку! Як мінімум 50 моіх знайомих готові іі власноруч закатувати до смерті, за таке знущання!
Відповісти
і я з вами!дайте адрес!
Відповісти