На Волині «інвестиційну» комісію очолив Пирожик

На Волині «інвестиційну» комісію очолив Пирожик
На Волині комісію, яка відбиратиме інвестиційні програми та проекти, які реалізуватимуть з використанням фінансових ресурсів обласного фонду регіонального розвитку, очолив заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

До складу комісії увійшли депутати, представники громадськості. Заступниками голови комісії стала депутат Ірина Вахович та начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції ОДА Юрій Кресак.

Секретарем комісії обрали начальника відділу з питань бюджету, економічної політики та проектної діяльності виконавчого апарату облради Аллу Яценюк.

До складу комісії також увійшли депутати облради Михайло Імберовський, Михайло Бегаль, Анатолій Грицюк, Святослав Кравчук, заступник голови облради Роман Карпюк, голова громради при ОДА Олександр Волянюк, координатор Обласного ресурсного центру проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» Оксана Гузь, керуючий справами облради Дмитро Дубняк, директор ГО «Інститут європейської інтеграції» Василь Дутко, заступник голови ОДА Сергій Кошарук, директор департаменти інфраструктури та туризму ОДА Іван Мирка.

Тож комісія займатиметься проведенням оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, затверджений перелік яких публікуватимуть на сайті облради.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 6
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Капець. Свята не буде
Відповісти
Оце то комісія...Бездарі і крадуни...
Відповісти
Він хоч знає що таке інвестиція? :))) Ах да - це йому подарунок такий на день народження сьогодні зробили - тепер зрозуміло :)))))))
Відповісти
Ховає в середню кишеню хабар
Відповісти
Особливо Кошарука ы Мирки там не вистачало, Кошарук вже екологію з новохацьким розвалили тепер ще кошаруку з інвестиціями працювати
Відповісти

КОМЕНТАРІ 592
+КОМЕНТУВАТИ
на драбині зависоко зависоко будем на щабель нище 9 грудня 2016 08:19 Відповісти IP: 46.119.149.---
Втратиш кадри , володю , втратиш все . !!!!!!!!!!!!! Ейфорія,неперевершена радість словесний понос полонила бездарного максимчука у зв*язку з необхідністю звільнення за сімейними обставинами неугодного йому і йому подібним розумовим калікам майстра в/н Саварина . Однодумці вже потирали руки-тепер заживемо... і от тобі на : в силу обставин які склались- звільнення відміняється . Запанувала сцена оцепеніння. І ... пішло - поїхало: " звільняйся,ти написав заяву." Такий ідиотизм петро дозволяв собі в кадровому питанні , це тільки "розвязувало руки" - наслідки передбачуванні . "Вйо буй на Х.. - ти тут не потрібний " - втрутився костюк .!!!!! ЄДИНИЙ МАЙСТЕР НА КАФЕДРІ ЕЛЕКТРИКІВ , ЯКИЙ ЧОГОСЬ ВАРТИЙ - НЕПОТРІБНИЙ КЕРІВНИЦТВУ УЧИЛИЩА. Сексота з кваліфікацією другого розряду і баран "прибирають неугодних" , низкістю яку проявлена в даному єпізоді, - романюк і плахотна ... показують які вони керівники , вже не вперше гниди *йдуть по трупах*. !!!!!!!!!! Уроки виробничого навчання відміняються. Готуємо *кваліфікованих робітників* на *належному рівні* ... РЕФОРМУЄМОСЬ !? !... Якого ще ідеотизму очікувати від дирекції училища ?
цвіте терен 7 грудня 2016 08:39 Відповісти IP: 46.119.149.---
неспокій
1 грудня, 08:53 - Відповісти
0
Цей хоч показує що працює, а ви подивіться що робиться в 11 групі...там не можна проводити уроки, група розвалюється на очах, а всім по барабану...а 51 група ніби не погана...так там бабуся проффесор розвалює групу...коли вже наїдяться???
спокій
6 грудня, 20:08 - Відповісти
0
Сьогодні з візитом в училищі побував Сан Санич...причина не відома...Довго милувався стелою директорії...казав...що це вражаюче, дуже гарно..і довго дивився партрети останніх...
терен*****************************************************************************************************
6 грудня, 22:51 - Відповісти ( При зустрічі овсянніков з кислою рєпою втулив : " Здоров !" у відповідь прозвучало : " Привіт ..." . /////////////////////////// В анекдоті . Лізе *овно , йде мент ... діалог - привіт колего ! //////////////////////////////// - який я тобі колега ? /////////////////////// - ми з внутрішніх органів .
0
Не тільки вражаюче, а й неперевершено! Пішли дивіденти від здачі території та будівель училища в оренду під торгові точки по реалізації учням терну (тарен), травки, ширки, коноплі, пятки, іншої наркохе*ні - от і змайстрували миморіал. Головне, що все всіх влаштовує. Учні кайфують на уроках. А те, що двоє від передозування "терну" попали в реанімацію - єрунда, виходяться .... Управління всерівно не взнає....
ревізори приїхали привезли цитрини6 грудня 2016 20:51 Відповісти IP: 46.119.149.---
Привіт, вмісту прямої кишки ! Новий ШЕФ ЛВПУ упримує НОВИЙ БІЗНЕС на якісно новому рівні ,- процвітає наркоманія і торгівля наркотиками. Згадаємо окремі епізоди цієї традиції ... Виявили в групі "радіків" на першому курсі залежного від зілля Сашу Сіверського - рішенням педагогічної ради / щоб пристрахати тусовку / пішов на достроковий випуск. *Випусник* влаштувався реалізатором дурі в циганів з Вересневого . Не довго скучала директорія за цінним "командиром танка" в зварювальній майстерні ... М.В.Касянчук запамятався урок на танкодромі ... прибув боєць в ЛВПУ ВІД ЦЗ ( Центру зайнятості ); для якого гроші з його слів - не проблема - клієнтів в училищі валом... і виїхав на ТС-500 обірвавши зварювальний трансформатор з під напруги 380в. з криками-кананадою : БАХ-БА-БАХ - кулеметними чергами і БАБАХ ! ранений та живий в дворі училища впав від передозу, під прапором України і качався як сир в маслі - перед центральним входом вучилище "в ялинках" там під надійною "кришою" ділер реалізовував продукцію ... в одному з випадків нею накачали двох першокурсниць і довго качали хором, в інших веселих історіях були грабежі і бійки , різні приколи. Ромський платежеспосібний,- Саша реалізатор дурі в широкому асортименті, завдяки с.є. мишковець , в овсяннікову , г. батову , в . богданцю займався бізнес промислом не в нинішніх маштабах . Знову достроковий випуск , але на цей раз з *корочкою* яку йому продали . ПРО ЦЕ (лихо наркоманії) ЗНАЮТЬ ВСІ! Учні , легенди про "кришу" ходять серед абітурієнтів і випускників ; працівники та батьки теж чули дзвін - передзвін . ****************** Коли по зрозумілим причинам замовлені ревізори - зараз в грудні 2016р пахнуть запобіганню корупції , ввели в курс справи по питанях кримінального характеру... ШЕФА ЛВПУ , він , щоб вигородити БІЗНЕС ПАРТНЕРІВ, братів по голубій крові - провів і далі проводить * ТИТАНІЧНУ РОБОТУ * В.І. Іванов відразу "викінув" пояснюючі та сама історія з богданцем стала древньою , він не крав, ВОНИ будучи Вашими закадичними друзями шеф,/Скажи хто твій друг ,.../ БРАЛИ автомобілі, БРАЛИ кубові котли з нержавійки , БРАЛИ матеріали , Брали гроші , як цигани БРАЛИ все ... шеф , АКТ передачі від супер-пупер господарника завгоспа романюка вв до цього часу в підвішеному стані - і на консультаціях - непонятки, а години "пруть" ...БАГАТІЙТЕ ! ( на суд людський і вищий стараєтесь любі брехуни і крадії ). Не треба, вже вкотре , користуватись сумнівної якості продукцією Олицьких постачальників , а то учні в реанімацію попадають ... на весні 2017р.ви самі впевнені англійського газону не буде - грошей , чи совісті не має.? Дайте забурянені занедбані училищні територій Вами , ШЕФЕ , шанованій *дуректорії* прибуткове завдання нехай облаштують лаболаторію , посіють *ДУРЬ* КОНОПЛЮ ! МАК ! І ВСЕ БУДЕ АЛЯ УЛЮ ! ? Нехай вже по повній керує-кришує перший у відстійнику із ексів !************* " Не знають "! директор училища , підв*язані подільники в управлінні освіти - люда - люда плахотна , в облдержадміністрації вова й свєта плохиші .
ревізори приїхали5 грудня 2016 08:31 Відповісти IP: 46.119.149.---
" Весільні " ,- заказні РЕВІЗОРИ , скільки Вам за такі ревізії заплатили ? Скільки заплатять за ту , що Ви проводите нині ? ... За період керування в управлінні ОіН та ЛВПУ бариг ... неодноразово проводились ревізійні перевірки . В державному закладі зовсім непомітно через шаловливі ручки ревізуючих і бариг подільників , як вода скрізь пальці ... проходили потоки державних , батьківських , учнівських , спонсорських коштів . Ревізори не помітили що з училища в гаражі , на дачі , в бані , на маєтки керівних злодіїв помандрували : автомобілі , котли кубові з нержавіючої сталі , вагони матеріалів , верстати , станки , аудіо та відео техніка , музикальна та кіно - фото апаратура , електро обладнання , меблі ... мільйони готівки ... години "перли і пруть" та так , що за невичитку - за нульовий навчальний процес... скоро будуть закривати зарплату : двірникам , і не третім особам ,тех.працівникам та кухаркам , охоронцям . Бо так робили і проходило . Прокотить і нині ! ? До НАБУ , Головного слідчого управління ...