Стало відомо, коли відкриють новий залізничний вокзал Луцька. ФОТО

Стало відомо, коли відкриють новий залізничний вокзал Луцька. ФОТО
Інтер’єр оновленого залізничного вокзалу Луцька кожен зможе оцінити вже у п’ятницю, 26 жовтня, після його офіційного відкриття.

Начальник станції «Луцьк» Альгейдар Багіров підтвердив інформацію про те, що відкриття відбудеться о 16:00 26 жовтня. Саме з цього часу вокзал буде функціонувати і для пасажирів.

На відкритті будуть присутні міський голова Микола Романюк, директор ДТГО «Львівська залізниця» Богдан Піх та, за попередньою інформацією, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, який якраз вийде з відпустки.

Нагадаємо, що «Львівська залізниця» передбачила 16 мільйонів гривень на цей об’єкт. Окрім цього в 2012 році відкрили відновлену Привокзальну площу на ремонт витратили більше 4 мільйонів гривень.

інтерєр усередині згідно з проектом  (проект)
інтерєр усередині згідно з проектом (проект)
інтерєр усередині згідно з проектом (проект)
інтерєр усередині згідно з проектом (проект)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Навiси на перонi не тра... Хай люде мокнуть.
Відповісти
зато 16 лям вкинули
Відповісти
Все хорошо, только почему перроны не подняли до уровня вагонов? С тяжелыми сумками и чемоданами не легко забираться по ступенькам. И еще, можно было предусмотреть навес, хотя бы на первом пути.
Відповісти
Вот читаешь коменты и понимаешь, почему мы так хреново живем! :( С нашими людьми никогда толкового ничего не будет!!! И вот вам и ответ - какие люди в этой стране - такая и власть!!!
То перрон им подними... а тут такое количество поездов проходит? :) Навес? Так для того и сделали вокзал, чтобы люди там были, если погода плохая, а ни как в старом "гадюшнике"!
У прошлой власти 5!!! лет было и палец о палец не ударили, а тут 2,5 года!!! И кто-то спорить будет или все уже ослепли до такой степени?! Ну если так - то маєте те що маєте!!!
Відповісти
Редакция уберите клона. Зачем тогда регистрировать ник у вас на сайте?
Відповісти
та ж нік не тотожний...
Відповісти
Вспоминается подделка названий китайской бытовой техники. Те тоже всякие буковки меняли у брендовых названий, чтобы лох-потребитель купился. Этот клон, меня еще на ВН доставал. Какой смысл человеку прятаться под чужим ником? Клон, может ты сам дашь какое-то удобоваримое объяснение?
Відповісти
А причем к вокзалу власть? Железная дорога каждый год реконструирует какой-либо вокзал из своих денег, вот и луцким вокзалом занялись.
Так же планово, решением "сверху" когда-то и здание луцкой налоговой администрации построили, а могли построить в Черкассах или Виннице...
Эх.....

Что касается перрона, предыдущий оратор прав 100%, моя мама по таким ступенькам в вагон уже не поднимется, тем более с багажом. И представляю, как из здания вокзала выныривают по одному-двое-четверо пассажиры и под дождем (!) неспеша, чинно, семьями, купе, компаниями переходят к голове/хвосту поезда))))) Чемоданы в зубах, дети на шее, а в руках зонтики.
Відповісти
ее, а чо смітники такі, як у Львові?......
Відповісти
а що роблять луцькі смітники у Львові?
Відповісти
І бичок біля нового смітника...
Відповісти
Ага, а шо буде у туалеті? йо-йо-йой...!!!...
Відповісти
Двері не відкриваються, а ВІДЧИНЯЮТЬСЯ. Ложка дьогтю (а точніше суржику) в діжці меду!
Відповісти
навіс над пероном не був би зайвим!а так-гарно!
Відповісти
Навіс - дуже потрібний і на пероні, і на привокзальній площі.
Відповісти
Ну накінець дочекались!!!Я щодня їду з вокзалу на роботу - дійсно тепер приємно і не соромно за наш ВОКЗАЛ!!!
Відповісти
Ідіоти! "ВХІД В ВОКЗАЛ" !!!??? Перед приголосною,у цьому випадку має бути "У"....відкриваються... Де і хто писав тексти? Зітріть,чи злижіть - негайно!
Відповісти
Дуже й дуже гарно! Чудово зовні! Сподіваємося, що й зручно буде для лучан та гостей міста!
Відповісти
Принагідно подякуйте російському царю- Миколі-11 за прокладену залізницю і збудований вокзал. Реконструкція проведена красиво.
Відповісти
А правильніше - навіть не у вокзал, а ДО вокзалу. Так само й вихід ДО МІСТА
Відповісти
Красивый вокзал. Ну а если нет чего, то извините. Вы прям хотели все и сразу.За то скажите СПАСИБО.
Відповісти