Водій авто, яке збило в центрі Луцька дівчину, їздив без прав

Водій авто, яке збило в центрі Луцька дівчину, їздив без прав
Водія автомобіля Volkswagen, який збив у центрі Луцька дівчину, раніше позбавили посвідчення через п'яне кермування.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost повідомила речниця патрульної поліції Ольга Бузулук.

Нагадаємо, в Луцьку 20 червня на пішохідному переході збили людину.

Дівчина отримали травми, тому її госпіталізували. Водій поїхав з нею у лікарню.

Патрульні встановили, що раніше його позбавили водійського посвідчення через порушення, а саме - кермування авто напідпитку.

Водій пояснив, що ДТП трапилася, бо йому закривала огляд переходу інша машина.

Наразі цією справою займаються слідчі Національної поліції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а я бачу, що в Луьку всім водіям перед "зеброю" щось заступає...
Відповісти
От тварина
Відповісти
На бляхах та без прав... Комбо.
Відповісти
Ішли собі на переході досить таки симпатичні дівчата. Як хлопець в адекватно стані їх не побачив? Це по перше. По друге знову ж таки машина на польських номерах.Їм або пороблено, або напрошується інший висновок. Третє.Гальмівний шлях близько 10 метрів..Четверте. На протязі півгодини в самісінькому центрі міста не підходах поліція. Одне авто копів просто проїхали повз.хлопці подивились з вікна.Як це? після того як постраждали забрала швидка, винуватців просто сіли в авто і поїхали далі шукати нових бажаючих покататися на капоті. така історія.
Відповісти
По перше дівчата дуже швидко вийшли із за авто в 2 ряді, переходили від України до Драм театру, водій як тільки замітив дівчат дав по гальмах...
Винний, ніхто не спорить!
По друге, самі дівчата настояли щоб не викликати поліцію! Медики забрали постраждалу до лікарні на детальний огляд з нею поїхала подруга, а хлопці сіли в авто і направились в ту саму лікарню чоб бути поряд!
Через 30-40 хвилин повернулися з поліцією на місце дтп, факт дтп був зареєстрований ! Взятий аналіз в нарко, водій тверезий, пристрій показав 0 промілів.
По третє і саме головне дівчина відбулася шоком та гематомою на нозі, струс мозку відсутній.
P.S копи(с) в штатах, а в нас Поліція!
І не треба вмикати свою фантазію, незнаєш не перебільшуй!

Свідок (не водій)
Відповісти
До чього тут польскі бляхі якщо за кермом олень? Таке враження що скоро це буде звучати як вибачте що п'яний бо бляхи польські!!!або я невинуватий що збив людину просто бляхи польські!!! якщо порожня голова то номер ніякої ролі невідіграє
Відповісти
Якби поліція перевірила всіх кермувальників на іноземних бляхах, то п*яних за кермом, осіб у розшуку та без посвідчення водія виявилося би добра половина.
За тими номерами ховаються злочинці, контрабандисти, п*яниці за кермом, бо по машині поліцейський нічого встановити не може, адже в поліцейській базі немає даних цих машин.
Ніщо не заважає начальнику поліції провести місячник профілактики правопорушень водіїв на іноземних номерах, видати відповідне розпорядженя та зупиняти і перевіряти водіїв таких машин.
Але того не робиться - не бажання, пофігізм чи "платять"?
Всім відомо, що ці авто ввезені з порушенням митного кодексу і ухиленням від сплати митних платежів, але чомусь державні органи не можуть захістити державні інтереси від купки спритників-контрабандистів.
То може давайте і податки не платити, навіщо нам утримувати такі державні органи за наші податки?
Відповісти