вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис
21 квітень 2015 р.
Підходить до завершення комісійне обстеження вулиць та залізничних переїздів м. Луцька
ДАІ м. Луцька 21 квітень, 2015, 16:03
ДАІ м. Луцька
У період з 23 березня по 19 квітня 2015 року у місті Луцьку проводилося весняне комісійне обстеження вулиць і залізничних переїздів. До складу комісій, які проводили обстеження ввійшли працівники ВДАІ з обслуговування м. Луцька, департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради та представники Ківерцівської дистанції колії.
Мета даного комісійного обстеження визначити необхідний обсяг ремонтних робіт та вжиття заходів щодо ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні вуличної мережі. При проведенні обстежень звертається увага на покриття доріг — наявність на ній ямковостей, осідань, колійності, на стан тротуарів, технічних засобів регулювання дорожнього руху, зовнішнє освітлення, тощо. Перевірялося також облаштування залізничних переїздів.
За результатами обстеження комісія визначила обсяги першочергових робіт з ліквідації виявлених недоліків, а саме ліквідувати ямковість, нанести дорожню розмітку протяжністю 97 км, встановити 47 люків оглядових колодязів та 23 дорожні знаки, відремонтувати 1 світлофорний об`єкт. По недоліках в утриманні вулиць та залізничних переїздів м. Луцька працівниками відділення складено 5 адміністративних протоколів, 1 з яких за недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі де передбачено штраф 1020 гривень та видано 24 вимоги ДАІ на їх усунення.
Питання організації дорожнього руху в м. Луцьку знаходиться на постійному контролі працівників ДАІ.
20 квітень 2015 р.
«Гра без правил» - 2+2 і ZIK підготували спільний проект футбольних розслідувань
kovalchuk.olena 20 квітень, 2015, 19:25
kovalchuk.olena
У понеділок, 20 квітня, на телеканалі ZIK відбудеться премʼєра проекту спортивних журналістських розслідувань «Гра без правил» - про тіньові сторони, корупцію в українському футболі. Ця програма – спільний творчий задум телеканалів 2+2 і ZIK.
Як розповів генеральний продюсер телеканалу ZIK Данило Нікуленко, ідея створити такий проект народилася ще взимку й активно обговорювалася під час дружніх зустрічей із спортивною редакцією 2+2. (Власне, ZIK виступає співавтором ідеї та концепції).
Наприкінці минулого року ZIK провів журналістське розслідування про закупівлю 20-ти тисяч м’ячів з Пакистану для дитячо-юнацького футболу. В результаті цієї закупівлі перші особи Федерації Футболу України «поділили» між собою близько $100 000 (через так звані «прокладки» і «фінансові ями»), а юні футболісти зі всієї країни отримали неякісні м’ячі… (http://zik.ua/ua/analytics/2014/12/08/futbolna_mafiya_poukrainsky_547067) Зокрема це і стало поштовхом до задуму та втілення такої програми, як «Гра без правил».
«Маємо усі підстави сподіватися на те, що проект «Гра без правил» буде цікавим для глядачів і рейтинговим для наших телеканалів. Коли йдеться про потребу змін в країні, це стосується усіх сфер. Окрім того, мало що так як спорт об’єднує, - а в Україні мільйони шанувальників футболу. Врешті, саме журналістські розслідування – основа ZIKу, кореспонденти якого готові збирати матеріали для сюжетів, проводити розслідування про футбольне закулісся, зокрема, Західної України. А наявність такого партнера як 2+2 тільки підсилює позиції», - зазначив Данило Нікуленко.
У 15-хвилинних випусках «Гри без правил» журналісти розслідуватимуть окремі футбольні історії, про які зазвичай не розповідають фанатам, і які приховують від правоохоронних органів.

«Корупція у футболі – це не лише договірні матчі та куплені судді, про які добре знають більшість уболівальників. На жаль, сьогодні зловживання в українському футболі проникли практично в усі його куточки: від дитячих спортивних шкіл і майданчиків до владних кабінетів футбольних чиновників різних рівнів. Іноді ці факти можуть здаватися дрібними, як ось продаж квитків на матчі повз касу, але їх маса досягла настільки критичних розмірів, що готова поховати під собою будь-які нормальні перспективи улюбленої гри українців. Дійсно, більшість «злочинів», які розслідуватимуть журналісти «Гри без правил» не так швидко, як конкретний хабар конкретному судді, позначаються на результатах матчів. Втім їх вплив на загальний розвиток українського футболу ще більш згубний і катастрофічний, бо вони руйнують усю систему розвитку спорту», - пояснив задум «Гри без правил» керівник Управління спортивних проектів 2+2 Степан Щербачов.

Кожен випуск «Гри без правил» буде присвячено розслідуванню однієї справи. Так, у першому - журналісти програми спробують пролити світло на «дивні» з погляду закону й норм професійної етики факти біографії деяких очільників однієї з поважних футбольних організацій України.

Дивіться прем’єру проекту на ZIKy з 20 квітня щопонеділка о 21.30

Декілька слів про мобілізацію
Наталія Романюк 20 квітень, 2015, 15:46
Наталія Романюк
У перший день Великодня умовне перемир’я, що існувало на Донбасі за «Мінськими домовленостями», здається остаточно закінчилося.
Численні збройні сутички, а нерідко і артилерійські та танкові обстріли змусили нас пригадати, що живемо, нажаль, не зовсім у мирний час. А тому знову актуальним стало питання мобілізації.

Я не намагатимусь акцентувати увагу на мобілізаційній готовності у живій силі. Нехай ті, хто несподівано швидко став глибоко релігійними адептами новітніх церков, і не може з «релігійних переконань брати зброю до рук», або ті, хто через знайомого правоохоронця чи суддю за значну винагороду отримали незначне покарання з умовним позбавленням волі, самі вирішують чи зможуть дивитися в очі сусіду, який залишивши дружину і маленьких діток пішов боронити Україну у час, коли небезпека уже дихає у потилицю…

Сьогодні хочу згадати за тих, хто усюди кричить про те, що платячи податки, які надходять від його бізнесу, «на своїх плечахтримає державу».

Таких немало і у нашій області. Та є дещо несподівані факти, які реально відображають патріотизм місцевих олігархів. Нещодавно, у розмові з працівником прокуратури здивувалася кількості проваджень, пов’язаних з ухилянням підприємств регіону від мобілізаційних зобов’язань.

Виявляється, чи не у кожному районному центрі власники бізнесу відмовляються від передачі транспорту на потреби армії. Здивувало, що у такому переліку виявились серйозні гравці, як наприклад «Гербор холдинг». Але ще раз переглянувши список ніби блискавкою промайнула думка: в усіх «ухиленців» є щось спільне. Що? А ось!

Серед тих, хто не виконує мобілізаційні зобов’язання зустрілося ряд підприємств, ім’я власників яких пояснює усю ситуацію. Наприклад, ПП «Калина» або Іваничівський цукровий завод. За прізвищами пересічних керівників там заховались два «достойних»екс-Регіонала Іван Смітюх та Сергій Ковальчук. Обоє позиціонують себе як патріоти рідного краю та неодноразово балотувалися у депутати місцевих рівнів, аж до Верховної ради. От тільки надати КАМАЗ для земляків з батальйону територіальної оброни якось зась!

Крім названих у тому списку було ще чимало власниківпідприємств та підприємців, які успішно добувають каденції у міських, районних та обласній радах. Багато серед них представників «влади Регіонів», але є й такі, які на кожному кроці кричать: «ми за демократію!», «вимагаємо від влади активних дій у звільненні наших полонених!».

І ніхто з них не задумується, що у полон українські вояки могли потрапити і через несправний, застарілий військовий транспорт. А потім, накричавшись досхочу, такі псевдо патріоти сідають у свої «лендкрузери» та їдуть до автосалонів купувати нові кабріолети від «мерседеса» для дружин чи коханок. Адже при частковій мобілізації кабріолети не задіюються!
15 квітень 2015 р.
Вісті із передової: «Іван Антонюк – Кримське. Далі лише війна»
Захар Ткачук 15 квітень, 2015, 16:45
Захар Ткачук

Військовослужбовець та громадський діяч – Іван Антонюк уже 4 місці на передовій. Він добровольцем пішов у Збройні сили України, після навчання на Яворівському полігоні відразу прибув на передовий блок-пост у Луганській області. Його 5-та бригада розміщується у селі Кримське на позиції «Тубдиспансер»: це окраїна поселення, за кілька сотень метрів від якої вже знаходяться блок-пости та тренувальні бази бойовиків. Життя тут дуже неспокійне і перемир’я зводиться до щоденних обстрілів та навіть сутичок чи прямих наступів сепаратистів. Часто назву села Кримське ми можемо почути у щоденних звітах військових кореспондентів, адже там «гаряче» завжди. Про ситуацію під час перемир’я ми телефоном змогли розпитати у Івана:

- Іване, вітання! Чому так часто вашу позицію піддають обстрілам? Яка ситуація і як Вам вдається боронитися, адже є інформація, що по вас працюють, заборонені Мінськими угодами, крупнокаліберні гранатомети?

- Так, значно більше стали використовувати важку зброю, ми такі обстріли по 2 рази на день маємо. Звісно, що маємо укриття, правда відповідаємо дуже гідно. Я водій БМП і озброєння маємо там нормальне. У них там у кар’єрах є тренувальна база, напевно саме після таких навчань від російського контингенту вони уже працюють по наших позиціях, ніби “здають екзамени”.

продовження розмови тут: http://bm.volyn.net/visti-iz-peredovoji-ivan-antonyuk-krymske-dali-lyshe-vijna/
14 квітень 2015 р.
Укроп news. Випуск 1
Juliana 14 квітень, 2015, 17:07
Juliana
До вашої уваги нове лялькове шоу- Укроп news, від креативної студії Укроп TV.
Новини з національним присмаком!
Колоритні ведучі Оленка Будяк( корінна львів'янка) і Зінка Лугандонская( ідєйний борєц за рускій мір на Донбасі), в своєму авторському стилі розкажуть, про актуальні новини України та світу і дадуть вам змогу поглянути несерйозно на серйозні речі.
Ковбаса в СРСР
гриць 14 квітень, 2015, 10:51
гриць
Цікавий та повчальний документальний фільм для всіх віруючих у "світлий комунізм" та ковбасу по 2.20
Свіжий фільм, знято росіянами, грунтується на офіційних матеріалах реальних кримінальних справ.
Фільм відкриває очі на "систему", на корупцію в міліції, на "переможну роль партії" над простою чесною людиною, на зламані долі.
07 квітень 2015 р.
Депутат Гусь: Радіо Свобода мочить))))
Микола Гніздюк 07 квітень, 2015, 12:18
Микола Гніздюк
Радіо Свобода написали смішну помилку у прізвищі нардепа Ігоря Гузя, чим зробили тонкий тролінг, перетворивши депутата на Гуся :)

03 квітень 2015 р.
Хабар? Поляна? Фуршет?
Жертва реклами 03 квітень, 2015, 10:51
Жертва реклами
Або якось інакше? Як ви називаєте безкінечні пакети на екзамени: вчителям, комісії, адміністрації - після 4-го класу, після 9-го, після 11-го? І чи таке прийнято в простих школах? Чи це така ознака "гімназійності"?
З іншого боку: якщо у вас на роботі аврал - комісія, ревізія - вас там годують?пригощають?задобрюють?