Інтернет глузує з актора Депардьє, який вирішив переселитися у Росію

Інтернет глузує з актора Депардьє, який вирішив переселитися у Росію
Відомий французький актор Жерар Депардьє прийняв російське громадянство після податкової реформи нового президента Франсуа Олланда, який мав намір ввести податок в 75% на доходи більше мільйона євро на рік.

Після того, як це стало відомо, соціальні мережі в інтернеті зарясніли фотожабами, демотиваторами і карикатурами на цю тему.

У четвер, 3 січня стало відомо, що президент Росії Володимир Путін підписав указ про прийом актора в громадянство РФ.

У неділю стало відомо, що Путін вручив актору Жерару Депардьє російський паспорт, пише Українська правда з посиланням на інфомрацію прес-секретаря російського президента.

"З нагоди знаходження Депардьє в РФ йому був переданий російський паспорт", - повідомии у Путіна. Мовляв, Депардьє приїхав до Росії з приватною поїздкою. За обідом Путін і Депардьє обговорили низку питань, пов'язаних з виходом в перспективі в російський прокат художнього фільму про Григорія Распутіна, в якому Депардьє зіграв головну роль.

Актор повідомив, що в кінотеатрах фільм можна буде побачити у травні, а на телебаченні - вже в серпні-вересні.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хохлов то жаба давит! К ним то никто не едет, ибо в полной ЖО...Е они :))))
Відповісти
Про "русский дух" прямо в ціль)))
Відповісти
Зате на українських сайтах сидить повно москалів, хоча й велика їхня росія, а почитати нічого, от і блукають в пошуках інформації.
Відповісти
Например, про то как дикари волыняки ежей жрут.
Відповісти
Росія прийняла злісного неплатника податків і хронічного алкаша, а Франція полегшено зітхнула. В Росії завжди знаходять притулок як не лайно, то тріска.
Відповісти
Но спочатку цей "алкаш" здружився з Ющенко і отримав не малий клаптик землі під свої виноградники, так що Україну він вже "поимел"! На черзі Росія...
Так що не дуже знущайтесь!
Відповісти
Поміняти Францію на немиту Росію, що поміняти часи на засцяні труси. Фото, де сидять два пяних кацапа на "очці" - виключно вдала характеристика цієї закиданої снігом і забутої Богом хижої держави. Привіт з Парижу!
Відповісти
Женьчик Нечипорук прокинувся
Відповісти
Пані француженка,Депардье знає весь світ,а вас 2 чоловіка з вашого села:)))Так шо сидіть і не чірікайте:)
Відповісти
інтернет глузує, а жорик зберіг як мінімум 750 тис єврів. Хто з кого глузує?
Це лаве впаде в економіку росії, глузуйте.
Відповісти
Как же мне пофигу кто куда переехал,кто над кем смеётся.Неужели это и вправду кого-то беспокоит? Какая убогость.
Відповісти
Та він тільки паспорт кацапський отримав і зекономив кучу грошей. А жити він і на далі буде в Європі. Він що взагалі даун в паРаші жити?7 :)))
Відповісти
А тебя жаба давит? Ты на фик кому нужен.
Відповісти
Ну молодці. Спогади навіяли. Картина один до одного з туалету на автовокзалі Мурманська. Кінець 70-х, початок 80-х.Заглянувши (по нужді) таки ним не скористався бо побачив точнісінько такуж картину. Тільки замість мужика з пляшкою прямо на сходинках сиділи два бічі, а пляшка і закуска (і хліб у тім числі) лежали тутже на сходинках між нечистотами. Надалі я той автовокзал десятою дорогою обходив. А він виявляється тепер у історію потрапив.
Відповісти
Ти забув про клозет на АС (на вулиці). Менти в 85 році одного хлопака взяли-він через шпаринку виглядав дівку, потім на пустирі ніж до горлянки і "любив" ії. Було 5-6 епізодів. Тоді поняття "маньяк" в КК не було.
Прізвіще одного із ментів-Мозоль. Це тобі не пляшка...
Відповісти
Спочатку в себе лайно прибери, а потім вякай.
Відповісти
В США. Якщо ти приймаєш громадянство це нормально . Я ти приймаєш російське громадянство це щось неймовірне . Щиро співачюв Вам!!!
Відповісти
Шпак. Заспокойся. Ну немав я бажання зачепити твої "патріотічєскіє" чувства до "нової" родіни. Я просто розповів картинку з життя СССРу у період розквіту.
Відповісти
україна найкраща а ви хохли!
Відповісти