Луцькі музиканти влаштували рок-вечорниці. ФОТО

Луцькі музиканти влаштували рок-вечорниці. ФОТО
У пивному клубі «Майдан» луцька Garage Rock School влаштувала різдвяні розваги – вечірку «Rock-Коляда».

Двогодинне дійство зібрало учнів рок-школи та шанувальників луцьких гуртів Фіолет, Ріплей, Віскула, Golev. Сюрпризом для присутніх став виступ співачки Галини Конах.

До слова, у гурті Golev грають сини луцької бізнесвумен, депутата Луцькради Олени Голєвої. Десятирічний Микита - на ударних, тринадцятирічний Микола співає та грає на гітарі. Підтримати дітей прийшов тато - Микола Голєв.

Усі колективи виконували у власній інтерпретації новорічні та різдвяні пісні: як українські колядки, так і відомі світові хіти.

Чимало відвідувачів вечірки одягнулися у перебиранців, як це заведено у Щедрий вечір.

Нагадаємо, це вже не перша вечірка, організована луцькою рок-школою. Нещодавно Garage Rock School відсвяткувала свою першу річницю.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
заряжені синочкі грають на гітарках, ех...мені б такий старт коли я починав)
Відповісти
Автор ти нічьо не перепутав?конах вчора в кораблі виступала
Відповісти
а Галина Конах на фото Вам не аргумент?
Відповісти
Аргумент.... Не розгледів
Відповісти
було чудово!
Відповісти
Рок-школа - молодці!) Вчаться, вдосконалюються. Маю надію, проект житиме. В часі, в нових ідеях та обличчях!

Щодо гуртів то Голєви розчарували після хороших студійок , Ріплеїв не зрозумів, хоча Ріта співає чудово. Галя професійно заспівала, ноу коментс) Електронний проект від молодого чоловіка порадував своєю авангардністю))) Віскула якась дивна - музика легка, вокаліст кричить, гітарист таке враження що вирвався з уральського андераунду 80хх))))

Заплюсую Фіолет!:) Колос з музикантами своїм "щедриком" просто порвав. Кращий виступ вечора! Радий, що в Луцьку є музиканти які вміють і грати, і поводитися на сцені, і співати. Круто співати! Хоча звук був поганий, це не зіпсувало хороших емоцій)) Так тримати!

До Рок-школи - Запрошуйте на нові концерти!!
Відповісти
Обов*язково :)
Відповісти
І які це перебиранці? типовий Хеловін.
Відповісти
а які на Ваш погляд мають бути перебиранці?
Відповісти
перебиранці були взагалі суперські !шкода ,що вони не показали цілу виставу ,яка в них була((
респект дівчатам і хлопцям так тримати!!
завдяки такій молоді підтримуються укр.традиції!!)
Відповісти
19 лютого в майдані буде виступати ваш луцький гурт ФРІДОМ!!! Прийдіть послухайте.Це справжній кайф!!!! Нам у Лвові сподобалось!
Відповісти
Згідний. Дійсно в луцьку з"явилась суперова рок- команда!ФРІДОМ МОЛОДЦІ!!!
Відповісти
ну-ну.. вже ауткрай награв каверів своїх
робіть ставку на авторську музику
тоді можна буде говорити про суперовість
а так - лабухи є лабухи)))) Хоть Вітинський молоток
Відповісти
Не правду ти говориш, я слишал их они все класные ребята!
Відповісти
А мене гурт "Голєв" порадував, гарно виступили , так тримати.Молодці
Відповісти
Колік харашо вийшов на фото))))
Відповісти
Да уш!!!!
Відповісти
да молодец немного похудел.
Відповісти
А мне кажется наоборот, ряху на пенсии наел.
Відповісти
Фотки хорошие. Видать весело было.
Відповісти
дійсно було весело:)
Відповісти
Фіолет сподобався найбільше!Ох і качнув Колос своєю щедрівкою!Аррррр!)А Колік який милий тут на фото♥
Відповісти
Фиолет,ОТСТОЙ!Сельские провинциалы!
Відповісти
Перш ніж обливати брудом,покажи на що здатні самі КОМСОМОЛЬЦІ!
Відповісти
Класний вечір!!!
Безумовно найкращі, найпривабливіші для мене це ФІОЛЕТ. Вони такі фіолетові. Ми з друзями завжди їх слухаємо і чекаємо їх в нас в "Голубій Лагуні" ...і ми їх ...будемо любити всіх разом, танцювати і співати ...
Відповісти
аххахаха)шо знову кононовичі негадуют?)
Відповісти
не хочеться осирати свого теску але мушу. Фааааааааккккк - це крик душі , який виривався коли почув перші звуки його голосу.
МЕНі задавалося ,що задумка вечору - щедрівки і тому подібне.
НЕвже не можна було дотриматися таких простих правил?
НІ!Треба і тут всунути свою а*уєнну музичку. Зіпсували всю атмосферу.
Іншим - дякую! було чудово))
Відповісти