Волинський нардеп на «BMW Х-5» потрапив у аварію

Волинський нардеп на «BMW Х-5» потрапив у аварію
На Волині сталося ДТП за участю двох автівок, в одній з яких знаходився діючий народний депутат Верховної Ради.

Як з’ясувалося, у селі Підгайці Луцького району водій автомобіля «ВАЗ-21099», рухаючись у напрямку села Гаразджа, під час заносу виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «БМВ Х-5», пишуть УНН.

«У салоні «БМВ Х-5» в якості пасажира перебував народний депутат України сьомого скликання Сергій Мартиняк. Внаслідок зіткнення автомобілі отримали незначні механічні ушкодження. Серед людей постраждалих немає, за медичною допомогою учасники ДТП не зверталися», – зазначили у міліції.

За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ось ще і Х5 так їм і треба накрали в нас тепер бьють
Відповісти
Аби все що ви бажаєте людям, те як Ви їх обзиваєте і ганьбите не повернулося до Вас. Їм всеодно що Ви пишите а справедливість існує і все з часом вертається назад. І ще бажаю Вам так " накрасти" хоча б на жигулі!!!
Відповісти
Навіть якщо я все життя крастиму по мішку комбікорму в день на підприємствах Мартиняка то все одно не назбираю на таку "тачилу". Але ви не переживайте так за цю "тушку", за одне голосування Мартиняк отримає більше, ніж ви заробите за все життя. Тушки в Раді коштують дуже дорого!!!
Відповісти
Шановна Лучанка!змініть будь -ласка нік!соромно щоб психічно хворі люди соромили місто Луцьк!
Відповісти
я ше можу бути Правда. так підійде? А взагалі якою хочу такою і буду. може в мене раздвоєніє лічності.
Відповісти
у вас клімакс)))
Відповісти
А в вас реальна простата!!! Щов голові, що внизу...
Відповісти
А в вас реально сексу не було років десять.
Відповісти
ну ти з себе і почни, бо реально шкода тебе в першу чергу, а тут люди один і той самий нік по 200 раз використовують!!!
Відповісти
Знову і тут я.Подуріли ви усі.Чого ж до мене всі вчепилися,я правду знаю,всіх виведу на чисту воду.Мій нік усі хотять використати.Геть руки від Лучанок.
Відповісти
Шановні лучанка, бажаю вам заробити у своєму житті хоча б на якесь авто і ніколи не потрапляли в ДТП
Відповісти
Мартиняк, Палиця, Івахів та Єремеєв ктнули подачку бидлу, яке за них проголосувало. Тепер мають-ці продажні шкури, які голосували за продовження антинародного курсу Азарова тепер чавлять плебс на дорогах. Треба Мартиняку та його колегам видати мигалки, аби вони розганяли перед собою плебеїв.
Відповісти
Правильно, розглянемо на сессії Верховної Ради Вашу пропозицію.
Відповісти
Навчися писати грамотей не правильно а правельно!!!
Відповісти
Шановна Лучанко!!!
Взагалі то Вам потрібно навчитися української мови!!
Так як Мартиняк все написав правильно.
Ми ж не говоримо правело,а правило, і так похідне від нього слово Правильно,а не Правельно.
Відповісти
Класно, коли мій нік вже майже тут коже використовує))),Фантазії бракує явно людям...,як і мізків!!!
Відповісти
Правельно,нема чого користуватися моїм тяжким психічним станом.
Відповісти
адміністративне правопорушення слали на кого, на сніг, чи на служби,які зобовязані його прибирати) БРЕД СИВОЇ КОРОВИ
Відповісти
Не повезло водію ВАЗа. Тпепер його зроблять винуватим у аварії і примусять виплатити штраф олігарху.
Відповісти
По ходу вже зробили:
"Як з’ясувалося, у селі Підгайці Луцького району водій автомобіля «ВАЗ-21099», рухаючись у напрямку села Гаразджа, під час заносу виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем «БМВ Х-5»"
Відповісти
ТОМУ ЩО ДОРОГИ ТРЕБА РОЗЧИЩАТИ І НЕ БУДЕ ЗАНОСІВ!
МОЖЕ ЩЕ МАРТИЯНК СКАЖЕ,ЩОБ ЙОМУ РЕМОНТ ВІДШКОДОВУВАВ ЧОЛОВІК ЧИ ЖІНКА,яКА БУЛА,БУВ ЗА РУЛЕМ ТОГО АВТО?
ПОЗОРИЩЕ
Відповісти
От бери лопати та йди чисть сніг!!!Що маеш ше робити????Ти ригионалка иди працюй!!!ПОЗОРИЩЕ
Відповісти
Мартиняк так довго спілкувався з тушками, що сам нею став без особливих моральних вагань. Гей, горохівські лохи, проголосуєте ще раз за лукавого Мартиняка? Він вам в черговий раз впарить байку про благодійні смітники! Єврейський вектор, блін!!!
Відповісти
Смітярки він почистить, пофарбує, поставить у склад, а на наступних виборах знову використає, але вже на іншому окрузі.
Це краще як гречка чи цукор: не псується, багато разів можна використовувати як наживку.
Відповісти
Ще кращі смітярки з оцинкованої жерсті - практично не псуються, а якщо зберігати у добре вентильованих сухих складських приміщеннях то їх можна використати на 3-х - 4-х виборах. А коли Мартиняк піде на пензію то їх зможе використовувати на виборах його син чи дочка.
Відповісти
Наступний крок-роздача дохлих курей лохократу горохівщини!!!
Відповісти
Тупі полішуки за подачку подарували Курчаку-тушкану депутатську недоторканість. Тепер, перебігаючі трасу будьте уважні-нардеп на дорозі!!!
Відповісти
Ну що ти їм скажеш? Там люди "розумні" живуть, вони вважають по-іншому,повір)))
Відповісти
Не вірю,всі розумні тільки у ЛУЦЬКУ ЖИВУТЬ. Проголосували за Палицю,тепер він машини палить, повір)))
Відповісти
Як у Вас взагалі повертається язик таке говорити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Невже Вам не соромно...
Люди схаменіться......
Відповісти
Головне, що при аварії не постраждали кури, а на людей Мартиняку давно начхати!!!
Відповісти
Помста за конфісковані чи то пак "експериментальні" смітники?
Відповісти
Ось так у нас "люблять" народних вибранців (судячи з коментів). І самі ж вибирають. Мартиняк - тушка і необтесане бидло з наймаргінальніших низів, а ще більше бидло - ті, хто віддав за нього свій голос.
Відповісти
Згідна на 100%!
Навіщо голосувати за даного кандидата,щоб потім його багнюкою поливати?
То не голосуйте,такі дивні люди, с-ки раз вже помилялися, а далі на ті самі граблі наступають!
Вам писалося,казалася, що це ЖАХЛИВА людина, це НЕЛЮД, аж ніяк не людина, а вони продалися за штучно вигодуваних курей,якби він вам хоча б "М"ясну точку" подарував,хоча б 1-тоді ще можна думати, а ви є насправді бидло раз так робите,що продаєтеся!!!
Як Вас поважатимуть?А ніяк, просто ніяк...,як з Вами можна рахуватися якщо ви за смітник та курятину продаєтеся??? Сміх і гріх!
Відповісти
Іра, звернись до лікаря. В тебе - шизофренія.
Відповісти
Звідки у вас стільки негативу? Невже хтось з вас сумнівається, що все це рано чи пізно повернеться до кожного з вас? Навряд чи той, хто радує чужому розбитому авто колись буде їздити на своєму....
Бажаю вам мати що рахувати у своїх, а не чужих кишенях, цікавилися і жити своїм, а не чужим життям. Всім доброго дня і нехай не трапляються на вашому шляху нікчемні люди!
Відповісти
Людино під використанням чужого призвіща,при чому я так розумію на рах. Юлі ти так само робило!!!
За таке ще й " на горіхи" можна отримати!!!

Хто тобі сказав, скзала,що хоча б 1 тут заздрить? Вже не раз тобі пояснювалося, що ніхто не заздрить та не втішається, люди просто правду пишуть, а ти я бачу крім слова заздрить нічого не знаєш, бо тільки живеш цим поняттям!!!Мабуть тільки й мариш,щоб тобі заздрили! Ти напевне не гірше Мартиняка!!!
Нехай Господь милує заздрити та ще й радіти такій "добрій, чуйній, відкритій, вічливій, вихованій, чемній, шанованій" і так далі людині...
Відповісти
Ти чого моїми буквами пишеш??? Тут тільки одна дурнувата,це - я!!! А може і этА дАнбАс стАйл-тоже я.Шось мене клинить.Поїду нарешті в лікарню,може допоможуть.
Відповісти
По прошу вас не чіпати моє рідне призвіще :)
Де ви прочитали правду серед цього яду? Не захлиніться тільки :)
Відповісти
А всі думають, от би - цього державного діяча з постійним місцем проживання - Польща - десь подіти. Як би стало добре: - виборцям. - Кочкіну, Горлачу, Фокіну. - новому депутату.
Відповісти
коментарі цікавіші за новини
Відповісти
Доброго дня шановні Лучани та Донбасівці!!!
Читаючи Ваші коментарі,дивуєшся,як земля носить таких підлих та нікчемних людей.Невже Ви думаєте,що це все так залишиться.Життя бумеранг і все вернеться.Подивіться на свої нікчемні життя,втупилися очима в екрани і більш Вам нічим зайнятись як наговорювати дійсно на хорошу,порядну людину Сергія Васильовича. Я все прекрасно розумію,що Бог не нагородив Вас головою і мізками.Не можете самі заробити на таку машину, так взялися за нього. А він дійсно розумна людина,яка старається для Вас же, але послати б Вас під три чорти і зробити таке життя,щоб рот більше но посмів відкритися і казати такі негативні слова.
Сергій Васильович,повірте ВАс люди люблять і поважають.
А оці що тут пишуть просто невиховане бидло,яке в житті нічого не досягло і заздрить Вам
Ніколи не покину і завжди буду Вас підтримувати не дивлячись ні на які перешкоди,які б Вам ставило життя)))...
Відповісти
Молодчина !!!!!Розумно написано....
Відповісти
коли б аварії на Львівщині автобус врізався не в фуру а наприклад в якогось олігарха. Олігарх теж був би винуватий? Не терплю людей які все обливають брудом та чекають манни небесної!
Відповісти
Шановний Анонім!!!
Я Вас цілком і повністю підтримую!!!)
Відповісти
Невже люди у вас не вистачає розуму, щоб зрозуміти...Що у нього є сім"я і діти ... і за нього переживають...Сергій все таки людина!!!!!!!! Як можна стільки злості виливати? Це ж може повернутись і на вашу сім"ю...
Відповісти
А у нього є діти скільки чи дружина????
Відповісти