Луцька бізнес-леді на Porsche заблокувала трамвай у Львові

Луцька бізнес-леді на Porsche заблокувала трамвай у Львові
Власниця луцької студії татуажу Юліанна Дружиніна потрапила у курйозну ситуацію.

Про це пишуть Волинські новини.

На новенькому Porsche Cayman, якого нещодавно подарували жінці на день народження, вона заблокувала рух у Львові.

Жінка рухалася просто трамвайною колією.

Як зазначають користувачі соцмереж, якщо б власниця авто здала б на метр назад і ближче до тротуару - не потрапила б у таку ситуацію.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: курйоз
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
щось дано -щось забрано
Відповісти
Яка ж вона баба йожка
Відповісти
Однозначно винен водій трамваю. Він сам трохи взяв вправо .
Відповісти
Ну шо ви так суворо судите ? Приїхало сільське дівчє до великого міста. Бідове видно, сподні якісь порвані, в гумових чоботах. Вперше трамвай увиділо. Кінці - кінців, шо не мона було йому включити лівий поворот і об'їхати того червоного "Запорожця" ?
Відповісти
ЗАЗДРІТЬ В ТРЯПОЧКУ!!!!!
Відповісти
А то ні вам не дарують, ні ви не можете такий подарунок зробити, от і скрегочете зубами!!!!!
Відповісти
до 123:
всі презентрвані брички пустити під трамвай, негайно! і нехай заздрісники ликують.
Відповісти
тяга в неї, видно, не гірша, ніж у Порше...
Відповісти
Це вона сама собі купила,чоловіку свому вона теж подарувала автомобіль,молодець що заробляє,але могла б купити серйозніше авто а не для пантів,воно коштує десь 25.000$,навіщо говорити що це подарунок від чоловіка?радій,що можеш заробити сама...
Відповісти
а ВАМ її тяга і не грозить!!!
Відповісти
Не порш кайман, а бокстер, не новий, а бувший у вжитку
Відповісти
А написали 5 міліонів гривень машина...)))))))ще й чоловік подарував...)))))смішно...))))
Відповісти
та нема чого обсуждати яка машина , чия за скільки. яка всім різниця7 Просто треба вміти їздити!!! особливо на вузьких, з трамвайними коліями вуличках Львова. і це можна пообсуждати ,а не красоту власика.
Відповісти