Губернатор Волині щомісяця даватиме митцям по 200 гривень

Губернатор Волині щомісяця даватиме митцям по 200 гривень
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук установив на 2013 рік персональні стипендії для місцевих митців.

Відповідне розпорядження чиновник підписав 7 лютого.

Загалом фінансову підтримку від губернатора отримає 35 народних артистів, народних художників, ветеранів і пенсіонерів культури, мистецтва, інформаційної галузі.

Протягом 2013-го року митці отримуватимуть по 200 гривень.

Зокрема, нагороди голови ОДА удостоїлися письменники Надія Гуменюк, Йосип Струцюк, Іван Чернецький, художники Тетяна Галькун, Анатолій Клімов, Михайло Савицький, народні артисти України Василь Зінкевич, Зоя Комарук, Людмила Приходько та учасники тріо «Мареничі».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Яке позорисько!!!!! Аж 200 гривень!!!! Це на що - на проїзд в тролейбусах протягом місяця?????
Відповісти
радій що дали,тобі і стільки не дадуть,пішки ходи,дупою тряси...
Відповісти
Митці варті більшого, ніж кістка з панського столу. Заробляю достатньо, щоб трясти дупою у тренажерній залі, а не в міському транспорті. Лучанко, ти ПРЕЛІСТЬ!!!!
Відповісти
Згідна з Вами,що такі подачки-це сміх та гріх, а це така "лучанка",як я китайська балерина!!! Не зважайте на це чудо, позорище та маразматика!!!
Краще б взагалі нічого не давав,або хоча б розщедрився на 1000грн., бо це "ні в тин, ні в ворота"...,проте піару більше ніж треба...
Відповісти
Такі да)з такою д*пою,навіть в китайські балерини не візьмуть.....
Відповісти
Лучанки, ви якось нумеруйтеся чи що? Скільки вас тут???
Відповісти
Їх взагалі в Луцьку вистачає, але 1 ненормальне-це те,що тут всіх ідбурює сидить під цим ніком, бо не може заспокоїтися на рах. Романюка чи машини мабуть підпаленої,то вважає,що воно "мстить", а в дійсності, лише себе дескридитує, хай воно нумерується...,бо там точно пора номер і до Гітлера, на роботу)))
Відповісти
Хліба наїдяться і заживуть тепер як Борис і Палиця, а кому не дали щасливо помруть перед телевізором голодною смертю. «Нам сонця не треба, нам партія (регіонів) світить! Нам хліба не треба, роботу давай!»
Відповісти
Щедро з його боку, щедро )))))
Відповісти
ну це смішно...мені шкода тих митців, які за 200 гривен будуть оди складати губернатору, улещувати його амбіції. Народні артисти отримують менше, ніж студенти вишів (там іменні стипендії від меценатів становлять 1000 гривен!). То молодий зеоений студент, який на утриманні батьків, отримує заохочень у 5 разів більше за тих, хто все життя працював на свої звання і авторитет!
Відповісти