Ліга Європи: «Українці» – без перемог. ВІДЕО

Жоден український клуб не зумів здобути перемогу в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Матчі відбулися 14-го лютого, а транслював поєдинки Football.ua.

Українську частину весняної Ліги Європи відкривало київське «Динамо», яке зійшлося в поєдинку з французьким «Бордо».

Доля матчу вирішилася в перші 25 хвилин гри. Спочатку кияни відкрили рахунок: відзначився Лукман Аруна (на фото), але за мить на табло загорілося 1:1. Відновив перевагу Людовік Обраньяк.

Шанси вирвати перемогу в «динамівців» були. Найсерйозніший момент в другому таймі впустив Олег Гусєв, який не реалізував пенальті.

Якщо «Динамо» змогло зіграти внічию, то дніпропетровський «Дніпро» своєму супренику - швейцарському «Базелю» - програв. На голи Валентина Штокера та Марко Штреллера «дніпряни» промовчали.

Тішить, що другий матч раунду відбудеться в Дніпропетровську, тому українська команда ще не втратила шанс вийти до 1/8.

Останній клуб з України теж продемонстрував невтішний результат. Харківський «Металіст» не зумів пробити ворота англійського «Ньюкасла».