Єремеєв показав свій робочий кабінет. ВІДЕО

Єремеєв показав свій робочий кабінет. ВІДЕО
У народного депутата України, волинського бізнесмена Ігоря Єремеєва три кабінети, які він може показати журналістам.

Але обрав він робочий кабінет, який найбільше відповідає його підходу до життя та не відволікає від роботи, йдеться в програмі «В кабінетах» «П'ятого каналу».

У приміщенні дуже багато статуеток та фігурок коней.

«Це хобі, яке викликає в мені позитивні емоції. Першого коня подарували в 30 років. З того часу я займаюся професійною їздою», - розповів обранець народу.

Також в кабінеті Єремеєва багато картин, які створено в Львові.

«Мене цікавлять або дуже великі картини, на які затрачено неабияку кількість людино-годин, або дуже дрібні роботи, в яких передано особливо погляд, міміка. Все, що зв'язано з важкою роботою», - зауважив бізнесмен.

На скляному столі депутата лежить книга про Волинь, яку йому подарували земляки. А в одній з шафок депутат зберігає алкоголь, який йому дарують.

«Я майже не п'ю, часом лише буває таке», - відзначив Єремеєв.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Адресу офісу! Хочу на прийом!!!!!!!!!!
Відповісти
Ігор блін, міняй стрижку, ато виглядаєш як 11класик шо вирішив стати металістом :))))
Відповісти
ну хоче дядько на 35р. виглядати, а не на 45р.-так хай собі виглядає, от в 60р. вже було б соромно таку зачіску носити,а поки хай тішиться та думає, що він "молодий" 19-літній парубок)
Відповісти
та кожному своє :)))
Відповісти
В кожній людині, ким би та людина не бла живе дитина та спогади з дитинства, адже якщо їх не мати- це просто не мати в житті найдорогожчого, мама, також для нас всіх є найкращою, адже вона найрідніша, тато вже не такий, а мама-це мама, так і в нього, всі ми люди і всі під одним Богом ходимо, він так само, в житті бумеранг теж відіграє свою роль, те,що він в житті робив не так-повернеться, не йому так дітям, не знаю чи це рідні чи ні, але у будь-якому випадку формально вони є і він їх любить..., а якщо любить, то повинен розуміти, що треба всіх поважати і бідніх, і багатих...
А в Континіумі пора давно вже суботу зробити ВИХІДНИМ ДНЕМ))) та всіх рівними...))
А так дай Боже, щоб як сказала, ведуча програми Волинь так само підіймали економічно та політично,як підіймають зараз Донецьк, адже ми нічим не гірші, ми українці, як люблять свою країну, якою б вона не була, а вона жорстока та несправедлива, нажаль, і добрим людям тут досить важко...
Відповісти
ппц, ото понос...... Не хочете працювати в суботу - звільняйтесь.
Твої батьки напевно щось намутили раз ефект бумеранга так проявився в тобі....
Відповісти
Понос в тебе, при чому пожиттєвий та систематичний, ти від "даблу" не відходиш ні на хвильку))), а ще за ліками))) від поносу,але не допомагають,бо бумеранг бере верх))) "помилуйся" отим,що ти тут "виставив" на показ людям, лише тобі таке "додумається" в голові виставити, неадекват, людей лякаєш як зовнішньо,так і в нутрішньо!!! Психіатри за тобою плачуть), звільнят тебе відразу)))),"модний критик, Зайцев")), "стиляга ти наш")))
Відповісти
ггггг :)))))))
Відповісти
Чого ржеш???Коняка дика!!!
Відповісти
От вехній коммент на рах. коняки не я писала), але погоджуюся, маюуть, вперше))) з так званою "лучанкою"))), умнічка)))
Намішили))), але правда, та й до коня тобі ще далеко, він хоч мудрий...,а ти... ігуана)),Яка пішла з родини скунса=)
Відповісти
а я люблю всіх тварин. Окрім людей звійсно :))))))
Відповісти