Ліга Чемпіонів: «Баварія» без Тимощука перемогла «Арсенал». ВІДЕО

Ліга Чемпіонів:  «Баварія» без Тимощука перемогла «Арсенал». ВІДЕО
Мюнхенська "Баварія" обіграла лондонський "Арсенал" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч, що проходила у Лондоні ввечері 19 лютого, завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей, пише Gazeta.ua.

"Баварія" відкрила рахунок вже на 7-й хвилині матчу після точного удару Тоні Крооса, а на 21-й хвилині Томас Мюллер подвоїв перевагу гостей. На 55-й хвилині Лукаш Подольскі відіграв один м'яч, а на 77-й хвилині Маріо Манджукич втретє вразив ворота "Арсеналу", встановивши остаточний рахунок у матчі.

В іншій зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, що відбулася у вівторок, "Порту" на своєму полі обіграв "Малагу" з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі забив Жоао Моутінью на 56-й хвилині.

У середу, 20 лютого, свої перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграють ще чотири команди. "Галатасарай" в Стамбулі зіграє з "Шальке-04", а "Мілан" вдома зустрінеться з "Барселоною", повідомляє видання.