Волинських селян нажахав 2-метровий вуж

Волинських селян нажахав 2-метровий вуж
Вужа завздовжки більше двох метрів знайшли на своєму обійсті мешканці села Старі Червища у Камінь-Каширському районі.

Про це повідомляє Район.

Люди кажуть, що вуж-переросток приліз геть під самісіньку хату. Його селяни забили.

Жителі села розповідають, що ще й досі не можуть оговтатись від шоку, адже вужа таких розмірів вони ще не бачили.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вуж, Волинь
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Полішуки. Що їм той вуж зробив. Ні щоб зловити, в мішок і десь вивезти, треба обовязково вбити і з піз!юком в кепці зфотографувати. Дірівенщина!
Відповісти
що погано живуть, вужі традиційні древнослов'янські живі обереги людських обійсть, тобто вбивство вужа - страшенний гріх, що накличе біду. реальні недоумки.
Відповісти
Поліщучня тупа.
Відповісти
Подивіться на обличчя полішуків - суцільне виродження, майже дауни.
Відповісти
добре що тут стільки чуйних людей відізвалось. віддам вужа в добрі руки. у дворі заважає, але оскільки є стільки людей, які знають що з ним робити, і як видно по емоційних повідомленнях , готові поїхати навіть на камінь-каширщину щоб спасти вужиків, то залиште свій телефон, сконтактуємо. Вужиків цілий виводок, так що можете не переживати, вистачить усім.
Відповісти
Ви таке фото в Німеччині покажіть - посадять чи заплатите тисяч 10 евро, а потім будете глузувати.
Відповісти
І не треба казати, що "ми не в Німеччині".
В Німеччині ви поводитесь як люди, а в Україні як звірі.
Відповісти
Рубайте сокирами хоч один одного, але не викладайте в інтернет.
Відповісти
що ти пишеш??? ти людський непотріб.Інакше тебе не назвеш! Що поганого тобі зробили люди з синдромом Дауна і при чому тут жителі Камінь-Каширщини??? Ти саме то чого варте?
Адміни!!! Звернення до вас!!! Чому ви не блокуєте дописувачів, які принижують людську гідність!!!! Скільки батьки ососбливих дітей "б'ються" за те, щоб їх дітей перестали ображати і відносилися до них, як і до інших, скільки сил, часу, сліз і нервів іде на те, щоб допомогти дитині влитися в суспільство - а тут таке!!!! НЕ БЛОКУЙТЕ МІЙ КОМЕНТАР, БУДЬ-ЛАСКА!!!
Відповісти
Вас не принижує демонстрація вбитої тварини молодим хлопцем з усмішкою на обличчі?
Ханжа і лицемір.
Відповісти