У Луцьку хочуть скласти «чорний список» водіїв маршруток

У Луцьку хочуть скласти «чорний список» водіїв маршруток
Перевізники луцьких маршруток хочуть створити перелік водіїв, яких не варто брати на роботу: хамів, крадіїв, нечупар.

Таку пропозицію перевізники висловили 4 березня під час засідання «круглого столу» щодо якості пасажирських перевезень.

Перевізники кажуть, що самі зацікавлені у тому, аби їхні
працівники були чемними і добросовісними. А тому їм цікава інформація про водіїв із заплямованою репутацією. Тому директори транспортних підприємств не проти, аби зі скарг пасажирів цю інформацію систематизували у єдиний реєстр.

Член Волинського відділення ГО «Інститут політичної освіти Антон Бугайчук запропонував, аби водіїв ще й атестували додатково. Наприклад, проводили додатковий інструктаж про те, яким чином спілкуватися з пасажирами, як має виглядати автомобіль, навчали навичкам водія, що повинен ще й отримувати гроші з пасажирів. Однак, на таку пропозицію перевізники відреагували скептично.

«Просто так водіями маршруток ніхто не стає. Це людина, яка має мати певну категорію, стаж не менше 5 років, довідку медичну, що ця людина адекватна. І ці документи ми перевіряємо. Окрім цього, водій стажується три дні, його інструктує відділ безпеки дорожнього руху, він вивчає правила надання послуг або транспорту», - зазначив керівник ТзОВ «Сан-Райз» Юрій Девіцький.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: транспорт
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Проінструктуйте цих жлобів, щоб вони не відгороджували переднє сидіння (біля водія) усілякими ланцюгами, гумками від сімейних трусів та іншими підручними засобами. - Вранці і ввечері автобуси набиті людьми, пасажири стоять на одній нозі, а біля водія вільне місце, яке ЧОМУСЬ не можна займати. Ще розкажіть цій свиноті, щоб вона не курила в салоні машини на кінцевих зупинках, а виходила смалити на вулицю. А то подають автобус під посадку, а в салоні накурено.
Відповісти
і після таких слів ти хочеш,щоб до тебе ставились з повагою???

Відповісти
До мене не потрібно ставитись з повагою - свинота за кермом нехай виконує свої обов"язки. Все.
Відповісти
Цікаво знати,а які в пасажира обов’язки по жизні.
Відповісти
Заплатити за проїзд та отримати якісні послуги на переаезення.
Відповісти
Ну чому так одне місце біля водія ПАСАЖИРА так розхвилювало? Його ж на всіх не вистачить.Навіщо цей "КІПІЖ".
Але ПАСАЖИР, видно, чоловік "висококультурний". Поваги до себе не просить- не вимогливий значить. ТАК СОБІ.
Автобуси ці набиті людьми- вони не підходять для умов міста. Їхня конструкція "голіма", вони незручні. НЕ всі це розуміють, а чомусь нападають на водіїв. Це прекрасно розуміють фахівці. Автобуси треба поступово замінити на довгі.
Відповісти
Тому що це місце показник відношення до пасажирів, як до бидла. Водій, такий собі мікроцарьок - захочу дозволю сісти, захочу- ні.


А коли "короткі" автобуси замінять на "довгі" - то їх буде рівно стільки, щоб пасажирів у салоні знову було, як тюльки в пластиковому відрі.
Відповісти
Місце біля водія воно не розраховане як пасажирське.
Це прогалина конструкторська( його часом називають-місцем
смертника). А до Вашого відому скажу, що шассі цих богданівських маршруток - це шассі запозичено із грузовика.
Кузов та салон уже підігнані під ходову частину, якщо Ви,
звичайно, щось розумієте в техніці. По простому скажу,
як їдете в маршрутці та сидите, то відчуваєте все своїм
задом! А довші автобуси(це може бути Євро3 чи Євро5)
це зовсім інше, це вже можна назвати АВТОБУСОМ. Це мав я
на увазі. Все, читати технічну лекцію не буду, хто знає-
той зрозуміє.
Відповісти
Не зустрічав у Луцьк порядного водія маршрутки, крім того навіть немає порядних маршруток. Кожний водій достойний тієї маршрутки на який він їздить... А чорний список це звичайно крок вперед, він допоможе відфільтрувати водіїв і залишити дійсно хороших людей...Цікаво чи буде це втілено в життя і чи будуть згідні перевізники відповідати за своїх водіїв??!!
Відповісти
Так вони складуть чорний список для себе а не для людей.Це щось на кшталт банків,які збирають базу недобросовісних позичальників,щоб їх менше "розводили" на гроші.
Відповісти
Нехай Гоцалюк Петро скаже скiльки йому заплатив маршрут чик Вiтинський
Відповісти
не так багато, як ви думаєте, бо він жлоб ще той, мені тільки на китайський амулєт вистачило, але це краще, ніж з усіма на маршрутці.
Відповісти
Петро Гоцалюк якщо ти це читаеш то краше задумайся I не жар туй з вiйною
Відповісти
"Нечупар" -, спасибо мой словарный запас пополнился еще одним редкостным словом.))))))))))))
Відповісти
Давно треба ЦЕзробити: водії палять та розмовляють по мобілках під час руху, НЕ ДАЮТЬ КВИТКИ а кладуть їх так що незручно брати( значіть не сплачують налоги,скриваючи доходи),в салонах воняє соляркою,водії хамлять,зупинки не обьявляють ,до пільгової категорії пасажирів ставляться по хамськи в салонах грязно....
Відповісти
був один такий маршутчик-батюшка,ото з ним було любо їздити, він вроді на 2-му маршруті працював...навіть одного разу мені настрій підняв після тяжкого трудового будня)
хочу сказати от що:водії бувають різні не спорю, але гребти всіх під одну гребьонку теж не можна.давайте кожен подивиться на себе в першу чергу, одиниці кажуть "дякую" і "будь-ласка"..А часом в транспорті таке бидло їде що я мовчу...
Відповісти
Він ніколи не був батюшкою, то в нього такій імідж. Їздив переважно на 11 маршруті, але вже не працює, щось там розсварився з власником. Хороший дядько, все любить щоб по Біблії було, завжди поради дає.
Відповісти
Погано їздить маршут 18 годину деколи чекаю!!!
Відповісти
ПЛОХО ЕЗДЯТ ЕТИ МАРШУТКИ$
Відповісти
маршутки луцька їздять не по графіку,курять під час руху ТЗ, дуже бистро їздять особливо маршутки 2 і 17,17а.
Відповісти