Луцьких комсомольців втихомирила міліція

Луцьких комсомольців втихомирила міліція
Троє активістів волинського комсомолу, серед яких були брати Олександр і Михайло Кононовичі (на фото), влаштували провокацію під час фестивалю кіно «Криваві совєти» у Луцьку.

Про це розповів один з організаторів заходу заступник голови волинської «Батьківщини молодої» Роман Перванчук.

Нагадаємо, ініціаторам кінодійства довелося кілька разів змінювати місце проведення фестивалю через постійні скарги комсомольців.

Зрештою, 17 березня захід розпочався о 12:00 у конференц-залі готелю «Профспілковий».

Як розповів Перванчук, троє комсомольців прийшли за 20-30 хвилин до початку і поводили себе тихо, але приблизно о 12:00 почали галасувати та вимагати, щоб організатори припинили кінопоказ. Мовляв, на проведення дійства організатори не мають відповідних дозволів.

Також вони викликали міліцію. Те ж саме зробили працівники готелю «Профспілковий».

Правоохоронці, поспостерігавши за поведінкою комсомольців, зауважили їм, що ті порушують громадський порядок та вивели їх з залу.

Кіноперегляд продовжився і триватиме, за словами Перванчука, приблизно до 17:00-17:30.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: КПУ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 89
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Скоріш за все цих "кросавчегів" треба в Ліпіни на перевірку відправити. Не вірю, що адекватна людина може так себе поводити і таке городити. Хоча, напевне, навтіь сміятись із них не можна . Хіба що шкодувати.
Відповісти
Це дивлячись скільки заплатити. а "красниє" завжди гроші любили
Відповісти
Богдан, не потрібно рівняти всіх по собі.
Відповісти
а ви бандернята, що отримуєте за свої провокації опліуху від старшого та кусок чорного хліба в буду))))
Відповісти
По іншому з Рухівцями не можна. Кононовичі правильно, нема чого з ними бути лояльними
Відповісти
КОМСОМОЛЬЦІ ДОСИТЬ ЧІТКО І ЯСНО ГОВОРИЛИ, І ГОВОРИЛИ ПО СУТІ, А ПОВОДИЛИ ГІДНО ВИСОКОГО ЛКСМУ, ТАК ЩО ЛІКУВАТИСЯ ВАМ ПОТРІБНО!
Відповісти
комуняку на гіляку....в чорне море....із каменюкою на шиї..Слава УКРАЇНІ !
Відповісти
Одразу після усіх бандерлог та сволотівців!
Відповісти
комунарка...
Відповісти
Вася, ти що? Всерйоз віриш, що хтось крім цих двох жовтенят ще коментує? Не сміши.
Відповісти
коли ж про вас комуністів, ми будемо згадувати як про вимерлих мамонтів. На ваших душах мільйони гріхів.горіти вам в пеклі.
Відповісти
НІЧОГО У ВАС НЕ ВИЙДЕ!!! КОМУНІСТИ БУЛИ! Є!І БУДУТЬ ЗАВЖДИ! А В ПЕКЛІ ГОРІТИ - ФАШИСТСЬКИМ ПРИХВОСТНЯМ!
Відповісти
Поки ви будете говорити - комсомольці наваляють вам і забудуть. ГАНЬБА НАЦИКАМ!!!!
Відповісти
А ВАС БАНДЕРІВСЬКИХ ПРИХВОСТНІВ В ГОРИ ВІВЦІ ПАСТИ ТУДИ ДЕ ВАШІ ПРЕДКИ ПЕРЕХОВУВАЛИСЯ УСЮ ВЕЛИКУ ВІТЧИЗНЯНУ ВІЙНУ!!! РАДЯНСЬКІЙ СЛАВА!!!!
Відповісти
Слава Україні - РАДЯНСЬКІЙ СЛАВА!!! СЛАВА КОМСОМОЛУ!!! Смерть фашиським холуям!!!
Відповісти
До тех пор пока Украина будет жить с быдлом 5-й колонны, с которого до сих пор тхнёт потными НКВДшными портянками, кирзовыми сапогами и тройным одеколоном, она будет топтаться на месте. Это стадо потомков Шариковых, рождённое переворотом 1917 года, одурманенное штампами сталинского кровавого маразма ни когда не угомонится, оно до такой степени зазомбированно иудобольшевиками, что это уже на генетическом уровне, это диагноз. На данный момент в Украине, эта генетически не полноценная биомаса родила новый биологический подвид, гибрид ортодоксального коммуно-люмпена и гопника, который цивилизованный мир ни когда не поймёт. Умом россию не понять, так точно это биологическое рабо-подобное существо понять не возможно.
Відповісти
А ти, Григорій, до біомаси нового покоління відносишся. Шкода тебе. Тобі шиза зайшла і не може вийти!!!
Відповісти
Трьох комуняк не могли 30 чоловік втихомирити!Ви що козаки здуріли?
Відповісти
Ті комуняки чуть шо зразу в прокуратуру пишуть шо їх обіжають і не дають їм реалізувати свої демократичні права.
Відповісти
Бо в штани відразу наклали ФУ - РУХівська гнидва
Відповісти
Хохлопітекі ні коли не будуть незалежні,вини просто природжені раби!!!!
Відповісти
а ти - природжений дегенерат!
Відповісти
Ти бач не всіх дурних війна побила. Точніше побила, але залишила в живих, на жаль
Відповісти
Саня, Миша прекращайте бухать! Сопьетесь!
Відповісти
Кононовичiв,на гiлляку,брати пiдараси,педофiли!!!!!!!!!!!
Відповісти
БАНДЕРЛОХІВ - НАХРІН З УКРАЇНИ!!!!!!!!!
Відповісти
міліція потурає порушенню законів ???
Відповісти
Міліція забезпечує громадський порядок.
Відповісти
Кажуть що там була бійка!Хто був роскажіть???
Відповісти
Якби була бійка то вже було б виття на кожному кутку від комсомольців, що їх побили і обідили. Може хіба поштовхалися але все-одно напишуть заяву
Відповісти
бійка була...найсмішніше це те що старший кананович привалив свого брата(промахнувся під чяс бійки))......
Відповісти
Якась дивна поведінка в каноновічєй останім часом їх ж прислали сюди з Гузем воювати і навіть їздили в Ковель у відрядження. А тут відчепилися від Гузя. Може за Гузя перестали платити?
Відповісти
Аж дивно, що ти воюєш ще з кимось а не лише з Національним Альянсом і підгузниками.
Відповісти
Що я думаю на це все браття, оті "псевдо комуністи" давно вже усвідомлюють свою нікчемність і непотрібність і щоб хоч якось ото звітуватись керівництву, за зароблені ними гроші, мусять ото влаштовувати отакі клоунади, і тішити ними нас і решту людей, які ще більше переконуються, що якщо червоний і актуальний, то тільки в гарній нічній білизні і можливо розбитому п’ятаку ворога з комуністичними замашками.
Відповісти
Хлопці якраз правильно роблять! А от шпана рухівська - для звітності, якщо навіть роблять закриті кінофести. Але хто зна чим вони там хотіли займатися!? Може попідарасити один одного трохи?!
Відповісти
Ох правий був чи то Сталін, чи то Дзержинський, чи то Ленін коли казав, що тільки масові розстріли врятують Батьківщину. Два імені з списку вже відомі
Відповісти
Брати Кононовичі - ВИ МОЛОДЦІ! Не давайте життя цим бандерлогам, що були та залишилися нацистською підстилкою!!!
Відповісти
назви хочаб одного з організаторів того заходу якій на твою думку є "нацистською підстилкою"???
Відповісти
ТА ТИ ЩО ЖАРТУЄШ ВИ ВСІ ЯК ОДИН, АБИ КОМУ ЛИЗЬНУТИ ЧИ ВДУТИ)
Відповісти
Сашв, не прикидайся жіночим іменем, а то вже й не смішно.
Відповісти
Ще одна претиндентка на відпочинок в Ліпінському закладі???
Історію почитала б!
Відповісти
ну да, прийшли троє такіх "чьоткіх пацанчіка" в спортивних костюмах і хотіли шось прапихнути
Відповісти
хахаха кучка комуняшек разогнала толпу немощных,некчемных свидомитов!!!
Відповісти
поправка кучка "гівно-людей"...розігнала??? да ну? здається це їх розігнали)) бо пішли вони і показ продовжився...комуняки як гамном прийшли туди так гамном звіддти їх і відправили..)
Відповісти
альонка, бу...І ІНШЕ ЛАЙНО - ПИ..ДУЙТЕ В РАСЕЮ, НЕ ЗАСМІЧУЙТЕ САЙТ, ВОЛИНЬ І ВІТЧИЗНУ. СЛАВА УКРАЇНІ!
Відповісти
я здесь родился.это моя Родина.так что пошёл вон,грязноногий.
Відповісти
якщо ти тут народився і це твоя батьківщина то ти маєш поважати її, цінувати і розмовляти на рідній мові...а так як ти цього не робиш, то ти просто бидло...як кажуть "в сім'ї не без виродка"
Відповісти
придурки - не для всіх, українська - рідна мова, як ви цього дебіли зрозуміти не можете.
Відповісти
Якщо тут хтось і грязноногий, то це явно ти. Якби мені десь тебе зустріти я тебе власними руками придушила. Мало вас на гілляках замість лістя повішали. Не ганьбіть Україні, самоліквідуйтесь, або полікуйтесь. Зкомунізмом головного мозку довго не живуть.
Відповісти
НАЦИКИ - НА Х... В НІМЕЧЧИНУ, СЛАВА УКРАЇНІ- РАДЯНСЬКІЙ СЛАВА!
Відповісти
а хто зараз голова батьківщини молодої??
Відповісти
Пустовіт Григорій Олександрович
Відповісти
Хохлопитеки обломались с теми клоунскими показами показали "бред" в своей секте 5-рым недоумкам!!!
Відповісти
Гайда друзi валити пам'ятник жиду ленiну у Любешовi,a потiм зпалим офiс КПУ разом iз цими недоумками кононовичами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ВИ ТІЛЬКИ І МОЖЕТЕ, ЩО ПАМ"ЯТНИКИ ВАЛИТИ. ПІСЛЯ ТОГО ЯК ВАМ ПИКУ РОЗІБ"ЮТЬ КОМСОМОЛЬЦІ. СЛАБАКИ! ХОЧ БИ ВЖЕ МОВЧАЛИ ТИХЕНЬКО ЯКЩО ТАКІ ЗАСЦЯНІ! ЛАЙНО БАНДЕРІВСЬКЕ!
Відповісти
Ми в комсомоле,любим член сосать!!!да ми геи,все в КПУ!!!
Відповісти
ОЙ ХЛОПЧИКИ-НАЦИСТИКИ МИ ВАС ЖАЛІЄМО, ВИ НАПЕВНО КРІМ СОСАННЯ І ГЕЙСТВА НІЧОГО В ЦЬОМУ ЖИТТІ І НЕ ЗУСТРІЧАЛИ, ПРИХОДЬТЕ ДО НАС В КОМСОМОЛ ТО ПОБАЧИТЕ ЩО ПАРА СКЛАДАЄТЬСЯ З ХЛОПЧИКА І ДІВЧИНКИ ТАК І ДІТКИ ПОЯВЛЯЮТЬСЯ НА СВІТ, А ТО У ВАС ТАМ ВСЕ ГЕЙСТВО І ГЕЙСТВО))))))
Відповісти
а взагалі чого всі бандерівці на нетрадиційному сексі помішані, постій говорять про геїв, про насильство, напевно дитинство тяжке було!!!
Відповісти
Клоуны-фашисты, вы смешны
Відповісти
Підгузники хоробрі тільки в інтернеті, бо ж монітор у пику не дасть. А от перед живим Кононовичем одразу накладуть в штани. А такі ж герої і революціонери, повстанці і вояки за незалежність з себе корчать. Брати Кононовичі більш сміливі, ніж стадо підгузників в своїх природних умовах. Підгузник-це сцикливий терпіла, і ні на які революційні дії не здатен. Кишка тонка, і очко жме.
Відповісти
Кажу вам з власного прикладу, За час діяльності в НА саме цей образ став для мене ідеалом. Правда, одного разу застали пяного і оббльованого під офісом і виключили з організації. Та я не журюся, адже в коментах можу хвацько мститися Гузю.
Відповісти
комуністи молодці!!!!
шо не кажіть блін, вміють вони воювати.
Відповісти
Дійсно "ВМІЮТЬ ВОЮВАТИ" з власним народом! Мільйони простих українців знищили,а як Гітлер напав,то ДРАПАЛІ до МАСКВИ та мільйонами ЗДАВАЛАСЯ В ПОЛОН "доблєсная и нєпобєдімая красная армія",яка кожен день кричала,що "ОНА ВСЕХ СІЛЬНЄЙ",а німців в тій війні загинуло в 5 раз менше,ніж тих "НЄПОБЄДІМИХ".Бути комуністом і комсомольцем може ЗОВСІМ ХВОРА ЛЮДИНА!!!
Відповісти
Тоді якраз тікали Бандерлюги, і вони ж в лісах ховалися, і своїм же в спини стріляли! А ЧЕРВОНА АРМІЯ ДІЙСНО НЕПЕРЕМОЖНА ЗАВДЯКИ СПРАВЖНІМ ПАТРІОТАМ, А НЕ ТИМ, ЩО В КУЩАХ ПЕРЕХОВУВАЛИСЯ І ДУМАЛИ ТІЛЬКИ ПРО ТЕ, КОМУ ДУПУ ЛИЗЬНУТИ!
Відповісти
Спроба бійки, яку спровокували луцькі комуністи, закінчилась ударом в обличчя одного з братів іншому, а саме М.Кононович - О. Кононовича.
http://youtu.be/yTNpHX9rSho
Відповісти
фальсифікат, файно шматки склеїли, як справжнє блін :)))
Відповісти
Ха ха ха дешевий монтаж!
Відповісти
монтаж?? ну да, сьодні пів дня сиділи і монтували...це ваше "весенее обострение"...
Відповісти
Гаразд, тоді дивіться повністю
http://youtu.be/EZ8cgBWxudA
Відповісти
в мене одне побажання кононовичам - здохніть, бидлоття!
Відповісти
в інтернеті легше писати - здохніть, ніж підійти і в обличчя це сказати. ШАВКИ ОБЛІЗЛІ
Відповісти
ЦЕ МАКСИМУМ ЩО ВОНИ МОЖУТЬ В ІНЕТІ ПИСАТИ ВНОЧІ ШИБКИ БИТИ І МАНДАТАМИ ПРИКРИВАТИСЯ, А ДАВАЙ ЇХ НА БАРИКАДИ ТО НІІІІІІІІІІ ВОНИ НАЗАД В ЛІСИ В ЗЕМЛЯНКИ РОКІВ 5 ПОСИДЯТЬ А ПОТІМ ВИЙДУТЬ І БУДУТЬ КАЗАТИ ЩО ВОНИ СВІДОМА УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ!!!! ТА БЛОХИ ВИ У ШАВОК ОБЛІЗЛИХ НА ДУПАХ)))))
Відповісти
що називається : - "Бий своїх, щоб чужі боялись"
Відповісти
а вони більше нічього і не можуть...тількі прийти - поскандалити - покричати - спровокувати - побитись - і сказати ми такі хорохі а вони всі брехуни...
Відповісти
ну і шо?Комуняки розігнала 30 "патріотів",да у Львові їх би вбили, а тут якісь гоміки "патріоти".
Відповісти
пропоную, завтра піти і спалити гніздо ганьбителів української нації
Відповісти
Нормальна така собі бієчка шкода що мало.
Відповісти
Кононовичи ви догралися зі своїми антиукраїнськими акціями.ШОБ ВИ ЗДОХЛИ!
Відповісти
Кононовичи вали бандерлохов.
Відповісти
Міша бандерлох? Враг народа чи кефір вранці сашин випив?
Відповісти
Комуняцьке бидло прокинулось.... відтанули після зими...) давно напевно ваші шибки не мінялись... і чомусь жінки ваші з дітьми надто безпечно ходять вулицями міста...) Остерігайтесь... розплата не за горами...
Відповісти
МИ НЕ ТЕ, ЩО ХОДИМО МИ ПОРХАЄМО І ДІТКИ НАШІ ПОРХАЮТЬ ТАК БУЛО Є І БУДЕ!!! А ЯКЩО ЩОСЬ ПІДЕ НЕ ТАК ТО МИ ВЖЕ В КУРСІ, ЯКІ МЕТОДИ РОБОТИ В НАШИХ СВІДОМИХ ПАТРІОТІВ - ВЛАШТОВУВАТИ "РАЗБОРКИ" З ЖІНКАМИ І ДІТЬМИ, НУУУУУУ ЦЕ ВСЕ НА ЩО БУЛИ СПРОМОЖНІ ВАШІ БЕНДЕРІВСЬКІ ВОЖДІ І ВСЕ ЩО МОЖЕТЕ ВИ))
Відповісти
ТА ЩО ВИ МОЖЕТЕ, З ШИБКАМИ І ПАМ"ЯТНИКАМИ ВОЮВАТИ? а - ше з дітьми і жінками - круто! ПСИ-ПРИСЛУЖНИКИ РЕГІОНАЛІВ! ЩО ВОНИ СКАЖУТЬ - ВСЕ ЗРОБИТЕ. БЕЗ НИХ ЖЕ НІЯК. ВИРОДКИ. ГИДКО ВІД ВАС.
Відповісти
Що, у підгузників почалося загострення після перегляду антикомуністичного Гузя? Опція "коментувати" допомагає малолітнім сцикунам відчути себе хоробрими повстанцями. Бо ні на що інше, крім погрожувати в інтернеті анальними карами ви не можете. При живому Кононовичі ховаєте свої язики глибоко у дупу. Герої!!!
Відповісти
"Я мненью вашему давал вращенье, а осью был мой детородный орган". Скисни, невдаха.
Відповісти
Поважай Україну, спілкуйся українською, ти, фальшивий патріоте. І не забувай, що матюки тебе перетворюють на москаля.
Відповісти
Повторити? Не тобі мені вказувати, троль нещасний. Інет-герой Волинського фронту :-)))
Відповісти