Атовці закидали яйцями скандальну лучанку, яка їздила на російський форум. ВІДЕО

Атовці закидали яйцями скандальну лучанку, яка їздила на російський форум. ВІДЕО
Атовці закидали яйцями скандальну лучанку Ольгу Саган.

Відео на своїй сторінці у Facebook повідомив Андрій Фафлей.

У відео учасники АТО просили «передати привіт» Москві на форумі, який, як стало відомо нещодавно, лучанка планує відвідати.

На що жінка відповіла, що вона не їде ні на який форум.

«У мене тут діти живуть, про що ви говорите», – сказала Ольга Саган.

Після цих слів чоловіки закидали лучанку яйцями.

Нагадаємо, Ольга Саган у складі української делегації відвідувала «Міжнародний форум Переможців» у Росії.

Зазначимо, що лучанці інкримінують співпрацю з російськими спецслужбами.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну що я можу сказати, дибіли.
Відповісти
Це не АТОвці - це збрід собачий, таких завжди до х...ра. За цих подонків потім на військових списували мародерство та грабіж в зоні ОпераціЇ об'єднаних сил.
Відповісти
Кричати голосно вміє,шмара...
Відповісти
за дітей згадала,то хай би сиділа і дітей виховувала,але ні,хай би краще не вернулась з Рашки,там таких гуманоїдів треба...
Відповісти
Це бидло,справжні воіни так себе по відношенню до жінки не ведуть
Відповісти
астанавітєсь!!!
Відповісти
Херої....Нема слів....
Відповісти
це зрада чи перемога?
Відповісти
саганиха звичайно с"ка ще та, але бикота є бикота ...
Відповісти
Може Саган і не найкраща людина в цьому місті, але вчиняти так, тим більше із жінкою - скотство. 5 чоловік чи скільки вас там, по одному боялись підійти херої? А гр. Фафлея і компанію притягнути до адміністративної відповідальності за ст.173 Кодексу про адмін правопорушення за дрібне хуліганство. Доказової бази вистачить, навіть без заяви потерпілої.
Відповісти
РАСПЯЛІ РАДЯНСЬКУ ЖІНКУ.авакофф роботнік і сікретні агенти без премій
Відповісти
Читаючи ваші коментарі в мене появляється бажання процитувати мого побратима: "у вас в голові півкулі по***лися між собою?"
4 роки тому, такі гади привели війська Вови Плутіна на Донбас! А такі ж гівнопатріоти з диванного полку, як ті, що тут виписують, підтримали їх, бо пообсцикалися що їхні голови полетять і попіднімали над головами 3колори! А наші хлопці тисячами голови похилили! Тисячі повернулися інвалідами! Хоча... судячи з усього - інваліди тут виписують свої каракулі.
Так що затуліть свої писки, бо ви себе вже показали. Хочете показати як боротися з колаборантами і сєпарньою? Покажіть)) ми ж за все своє життя ще не навчилися і чекаємо саме ВАШИХ порад :D жартую, Лев вівцю не слухає.
Якщо ви такі безхребетні, то краще мовчіть, не смішіть тверезомислячих людей! Мовчи глуха, менше гріха!
Відповісти
Це виходить , що жінка може у Луцьку,Россію та Днр з Лнр прославляти ,їздити до країни окупанта та ворога, під час Рісійсько-Української війни в Україні, і з нею нічого не роблять органи і служби бо вона шифратор, то значить з нею нічого не можна робити?! Хай дяює,що Український люд її не закидав камінням !!!
Відповісти
Геееть руській мір!!!!
Відповісти