Гандболісти з Волині ‒ чемпіони України

Збірна Волинської області з гандболу виграла чемпіонат України з цього виду спорту.

Основу команди Волинської області складали вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи, яка розташована в Луцьку. Також збірну доукомплектували вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Горохівського району і Нововолинська, - пише Волинська правда.

Змагання відбувалися в Києві з 15 по 20 березня, а участь в них взяли юнаки 1998 років народження.

Перший тур чемпіонату України відбувся ще у листопаді 2012 року. Збірна команда Волинської області пройшовши усі етапи чемпіонату у заключному турі здобула перемогу над командами Києва, Запорізької області, Луганської області, поступившись лише команді Броварського вищого училища фізичної культури.

За підсумками усіх етапів чемпіонату волиняни посіли перше місце. Другими стали спортсмени Луганської області, третіми – Запорізької.

Тренером збірної команди Волинської області є тренер-викладач вищої категорії обласної дитячо-юнацької спортивної школи Ростислав Ланевич.