Стартувала «Битва красунь»: як одягалася перша учасниця. ФОТО

Стартувала «Битва красунь»: як одягалася перша учасниця. ФОТО
Стартував фотопроект «Битва красунь»: в інтернеті з’явилися фото першої учасниці Зіни Куц.

Конкурсна «фотосесія» відбулася в магазині жіночого одягу «Інтер Стиль».

Нагадаємо, учасниці цього проекту змагаються у вмінні найбільш стильно одягнутися за визначену суму грошей у «секонд хенді».

Бюджет кожної дівчини обмежений. Лімітований і час, за який вони повинні вбратися.

Зіна Куц впоралась за 1 годину 15 хвилин.

Сайт позитивних новин Волинь Inform опублікував фотозвіт із Зіною Куц:



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 46
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вся якась в прищах, фотошопом не могли замазати? опозорили
Відповісти
просто шкіра зараз після зими така..., на літо,мабуть, пройде..., - це не показник, а показник тут смак, або він є, або його нема..., А ЙОГО - НЕМА!!!
Відповісти
Фото "як вона роздягалась" набагато цікавіші))
Відповісти
ну якщо ти на таке "ведешся", по Полісся-це твоє,довічно...
Відповісти
В солярій сходилаб пару раз))) а то вся біла як з льоха)))
Відповісти
іди сам в солярій...,ок.? рак отримати??? дитинко, перш ніж писатки-думай!!! (ну якщо є чим,а тут точно нема чим...)
Відповісти
ага по тобі видно що ні солярія ні спортзала ні косметолога там і близько на тобі немає)))) тут хіба що жопоможе як у анекдоті бутилка віскі із крокоділов дєлаєт кіскі))))))
Відповісти
До чого тут по мені???
МЕНЕ ТУТ, НАВІТЬ, БЛИЗЬКО НЕМА, я тобі так скажу!!!
Але солярій-це смерть,тим більше, з тими лампами,які тут є, в нашій країні, які везуть з Європи б\у,а потім у дівчат рак і так далі..., оперують і вони страждають, а через що? Щоб загоріти? А нащо??? Це не можно зараз, зараз модно все природно, а для нашої країни-це не актуальна річ, тому в нас дівчата мають загорати,але на морі, на озері, влітку, а не взимку!!!
На рах. косметолога-де в Луцьку гарний на всі 100% косметолог? Нажаль, там теж багато можуть проблем занести у щкіру людям...!
І тому перш ніж робити рекламу-думай головою,а не нажимай на кнопки!
Відповісти
Іра, який солярій, ти що? Ти туди не влізеш, він не для слонів зроблений.
Відповісти
Де коментарі чого стираєте?????? Чи не правду пишу і матів немає???
Відповісти
Для чого давати коментувати якщо стираєте коменти чи думка читачів вам до ду...и????
Відповісти
ти такий активний у своїх коментах.... напевно твоя дівчина не пройшла кастинг!!!:-P
Відповісти
ну да,кастинг серйозний))),та взагалі 1+1 відпочиває чи СТБ))),а програма то взагалі-рейтинг 100%! )))
сміх та гріх читати захист самих себе ж)))
а смаку-нуль і це факт, все інше це таке, а як смаку нема-то полішуки таке оцінять))),побільше паєток, блистівочок, платформ,спідниць коротших, колгот в сєточку, кофоточок-блузочок з декольте відкритим-і тобі "успіх" гарантований))),короткого пуховика до спідниці ще одягни, берет) і впєрьод- в клуб)))
Відповісти
я б її і не пустив на такий ПРОЕКТ. Хахахахаха...
Відповісти
Бідні дівчата:)Це не проект,а знущання над вами,невже не бачите.А проводить його хто,поспілкуйтеся з ціми піарщіками,і зрозумієте,що то збочинці...
Відповісти
Ну якщо погодились на цей прект, то мають бути готові до всього, так що...!!! Уперьйод!:)
Відповісти
в тебе дуже збуджена фантазія:-) сонечко, не суди по собі! напевно в тебе гіркий досвід:-)

Відповісти
Підтримую Юлю!Шкода,що в нас у місті перевелися розумні хлопці.Кожне г...о вважає себе режисером Дому-2:)Дівчата,не позортесь,вам у цьому місті ще жити:)
Відповісти
Девушки,завидуйте молча)
Відповісти
аха ха=)
це ті 18 літні і писали, та що Ви їм пояснюєте?) не те що дити,а одружуватися ще треба буде))),але такі найдуть собі подібних і будуть щасливі за пляшкою пивця та на гуманітарці, живучи в мами з татом на шиї))),Яка ще їй і діточок виховуватиме,і нажаль, виховує ...таке,як вони ж ...
Відповісти
Іра, то ж в тебе самої діти на твою пенсію живуть. Чого ти вже так. І внуків на тебе повісили, а ти ж виховуєш.
Відповісти
одне слово-лікування тобі, лікуйся))), а то вже багато років так живеш, а толку 0!
Відповісти
Тема сисек не раскрыта.:(
Відповісти
Периферийное шоу))))Там она одевается и не только во время шоу!!!!
Відповісти
не бачу нічого поганого купляти речі на стоках! можна подумати ти ходиш у речах з нових колекцій найдорожчих брендів!?
Відповісти
Здуріти можна...у секондхенді.....все так дешево і не цікаво.
Відповісти
по перше, це стоковий магазин! по друге, у цьому і полягає суть проекту! вдягнутись у брендових магазинах - це дуже просто, так як майже завжди там речі з нових колекцій!!! а по третє, чого ж ти дивишся, якщо тобі не цікаво???
Відповісти
дуже просто???
ну да-тобі з твоїм рівнем інтелекту "просто"))), бо смаку нема, а якщо смак є - то він кругом є, але в тебе повна відсутність...
а тут пит. в ін.-як ти можеш вдіти те,що не відомо чим оброблене??? а потім дивуються де ті прищі і беруться..., фу! АНТИСАНІТАРІЯ!!!ПІДВАЛЬНА! ФУ! БРИДОТТЯ!!!
МОЖНА МАТИ 2 КОФТИНКИ, І НЕ БРЕНДОВІ,А ПРОСТІ, А ПОЄДНАТИ ЇХ ТАК, ЩОБ ЗІ СМКОМ БУЛО, а можна мати 15 шаф завалених брендовим шматтям,а нічого не продемонструвати стильного та ефектного...,отак і тут (типу того)
Відповісти
я під столом)))))
Відповісти
Жаба то наше дуже сильне почуття
Гарна мила дівчина
Нехай щастить їй у житті;)
Відповісти
до чого тут жаба???
не розумію..., полішуки так і думають, а мудрі люди сміються і все, н да...)))
Відповісти
Так.. Зіна сама краща вона виграє, а якщо хтось проти то підіть і в зеркало подивіться ...!
Відповісти
А за роботу фотографа великий мінус ..це просто соромно має бути ..це ж його реклама ...
Відповісти
гарна,мила дівчина! Заздріть мовчки!
Відповісти
..щодо фотографа я теж згідна(...цікавий проект, гарні дівчата!)
Відповісти
Зіна молодчинка!)...дуже позитивна,гарнв та весела. Щодо обраного одягу та стилю, я впевнена, що вона буде краща.Вболіваю за тебе!)
Відповісти
ЖАХ, НІ СМАКУ, НІ СТИЛЮ, на краси, стриманості та вихованості!!!
мовчки просто сміюся)))
Позорище))) і все)))
Н да... Ото "Дожилися"))),що вже так шукаємо багатеньких чолвоіків, але розумний таке обійде 10 дорогою..., страх, Госоподи прости!!!
Відповісти
вот і смійся собі мовчки, можеш навіть мовчки позавідувати,що власне ти і робиш сидячі в засаленому халаті з жирною головою навпроти монітору!!!
Відповісти
Перепрошую шановних дописувачів, хочу дещо пояснити. "монатік", "білан", "НОКІЯ", "найцікавіший", "козловський", "сашка букашка" і нарешті "МТС" - це все наша пацієнтка, так звана "Лучанка". Тітонька вже в роках, вагою під 120 кіло, от їй вже нічого не лишається, як заздрити та паскудити.
Відповісти
ах аха))
єгіпєтская сіла, дитино,ти що куриш?)))
Відповісти
Lol! Точно! І ще 'сашко'
Сидить якась баба страшна і захлинається від яду який так і бризгає на всіх учасниць

Відповісти
Зіна-ти найкраща!Стильна,життєрадісна,самодостатня.Удачі!
Відповісти
Зинка ты супер)
Так держать!!!
Фото отпад!
Відповісти
магазин піарять
Відповісти
Проект цікавий...дівчата сміливі...найлегше поливати брудом сидячи біля монітора комп'ютера...впевнена, що більша половина негативних відгуків від закомплексованих...скутих і невпевнених в собі людей! Зінуля молодець! Пищаюсь!!!
Відповісти
Пишаюсь сама собою) своєю тупістю, лицемірством, відсутністю особистого життя, повною деградацією мізків та розуму і так даліююю
Сміливість?) У чому вона полягає?)))
ІДІОТИЗМ!
Відповісти