Пам'ятник Бандері має стояти навпроти прокуратури, – Башкаленко

Пам'ятник Бандері має стояти навпроти прокуратури, – Башкаленко
Очільник обласного осередку Партії регіонів Олександр Башкаленко вважає, що пам'ятник Степану Бандері має стояти навпроти прокуратури області.

На його думку, задумка ставити монумент біля РАЦСу - невдала. Про це він розповів під час чату на Волинських новинах.

«Я з великою повагою відношуся до тих людей, які вважають, що Бандера – герой, і так само поважаю, тих, хто не вважає Бандеру героєм. Якщо це допоможе примирити сторони, то я дам гроші на пам’ятник», - зауважив він.

Також головний «регіонал» області зазначив, що він нічого не має проти встановлення пам’ятника, але на вулиці Степана Бандери. Оскільки, на його думку, там є сквер, і монумент чудово би вписався в архітектуру. Натомість, ідею встановити пам’ятник біля приміщення РАЦСу, - вважає помилковою.

«Є родини, які не вважають Бандеру героєм. Молодь із таких родин так само. Як підходити до цього? Такий пам’ятник користі не дасть, якщо це робити насильно», - висловив своє бачення Олександр Башкаленко.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 55
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чому у Луцьку ще й досы нема пам’ятника Любарту , вын зробив быльше ныж Бандера!
Відповісти
Повністю підтримую Башкаленка, а то в цьому Луцьку і так все не по-людськи, біля пам'ятника Шевченку університет Лесі Українки, біля пам'ятника Лесі Українки театр імені Шевченка... Давайте тоді на вул.Бандери пам'ятник Сталіну встановимо, або Кузнєцову - теж терористи як і Бандера... Біля РАЦСу має бути щось нейтральне і об'єднуюче, оголосіть конкурс і ідея знайдеться, а то примітивізм, провінція.
Відповісти
22 роки сцяли ставити... i нарештi вiдважилися... босота
Відповісти
провінція бальшова брата.нейтральний міністр освіти в тебе тоже.коли ж ти не нейтральний був коли ?то й живи так.тобі скажуть дальше як думати слідкуй за лінією партії..гречкосій на цвинтарі..
Відповісти
тоже маладєц..атписалась та пообідала з 13 до14.як там та міськрада чи обласна?як в танку бачу...
Відповісти
А я думаю, що памятник Лесі Українці треба перенести в парк імені Лесі Українки, а Бандеру - на Театральний майдан
Відповісти
То було ідеально але там вже і постамент є! Де ти раніше був!?
Відповісти
А зачем памятник Бандере в Луцке? Пусть он и много по мнению кого то сделал для Украины. Та же тенденция , что и при Союзе, в каждом населенном пункте должен быть памятник Ленину. Сейчас происходит то же с Бандерой. А ставить ему памятник перед ЗАГСом так вообще идиотизм!!
Відповісти
прівет!как там катєріна стаіт?поцікавтесь хто ввів тут кріпосне право,та про моральний лік імпєратріци..а заодно покладіть квіти до памятника суворову в суворовському районі одеси.вони вас жарили в буквальному значенні на обіди..а ви їх як засновників цивілізаціїї вітаєте..вам так сказали..заповнили пустоту в головах..зарз всьо вже чьотко!лорди..прочитай хоча б яке та людина маєвідношення до Волині.спитай в вадіка він розкаже..працював тут в нас в комсомолі..не останнім..
Відповісти
В Сєвастополі пам*ятник Катерині стоіть, нікого не піпчить. Завжди свіжі квіти. Чомусь думаю, якщо поставити там Бандері-то свіжих квітів не будже.
Відповісти
не піпчить..їх там нічого не піпчить як і тебе..що в пусту голову качнули з "руского міра" так і є...прапаганда..путін ..ссср..Газпром..дебілізація..
Відповісти
Ставити пам`ятник перед РАЦСом це означае духовний шлюб, сiмейну спорiдненiсть будь-якоi пари з цим пам`ятником )
Відповісти
Ви вже всю Україну "ПЕРЕСЕЛИЛИ НАВПРОТИ ПРОКУРАТУРИ"...
Відповісти
Класний вислів я запишу
Відповісти
ПІДТРИМУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
монумент Бандері- на кожне перехрестя!Живемо ж маразматично...
Відповісти
На перехрестя нє а ось у кожен населений пункт так!
Відповісти
Башкаленка в цьому питані повністю підтримую, який маразматик дозволив ставити цей монумент напроти РАЦСу ??
Відповісти
АЛЬО - Волиньпост,а ГДЕ МОЙ КОМЕНТ??? ЧТО - БОИТЕСЬ ПРАВДЫ?
А,КАК -же СВОБОДА СЛОВА???? КТО ВЫ,ПОСЛЕ ЭТОГО????
Відповісти
Ви обговорюєте те що вже визначено на 100%, тому гавкайте чи негавкайте а памятник Герою України Степану Бандері стоятиме біля РАЦСУ та ба більше щоб все було по феншую там ще і вулиця така зявиться і буде паятник Бандері стояти на вулиці імені Бандери, а впланах вона так і є так що відповідність повна.
Відповісти
А пам`ятник засновнику УПА Тарасу Бульбi-Боровцю?
Хоч чули про такого? "патрiоти".
Відповісти
за на 100% лиш проблема бандерівці винищили керівництво тих підрозділів тому вони головніші )
Відповісти
То волинцi за то мають ставити пам`ятку очiльнику тих, хто нищив упiвцiв???!!!
Відповісти
Памятник має стояти біля РАЦСу і крапка. Де ваше свідомість, без неї завжди будете бідні і окуповані.
Відповісти
Знову? Вже все вірішили, обговорювали і тут знов оце від ПР. Кращого місця ніж біля рацсу немає, і тому стояти памятник має там, і він там буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Постамент вже стоїть памтник замовлено так що думайте що хочте на це ніхто незважає а паятник стоятиме! І кононовічі будуть споглядати оцю семиметрову красу!
Відповісти
Бо ти неадекватний!
Відповісти
А хтось цікавився чому національно-свідома партія україни називається РУСИЗМОМ. Слова СВОБОДА в українській мові нема є слово ВОЛЯ. Робимо висновки.
Відповісти
Висновки на виборах зробили!;)
Відповісти
Сам придумав, що такого слова нема? http://sum.in.ua/s/svoboda - вчимо матчастину. Шевченко, Котляревський, Хоткевич, Нечуй-Левицький, Гончар вважали, що є, а йому, бачте, нема такого слова.
Відповісти
Від кого,чи від чого залежиш?
Відповісти
Башкаленко правий на всі 100%. Я взагалі проти памятника Бандері, почитайте історію добре і все буде гаразд, а ліпше поставити цей монумент у якомусь селі , де людей живцем у криницях закопували, А ще краще кошти які витрачаються на цей монумент віддати на допомогу тим же ветеранам. за яких згадують лише перед 9 травня
Відповісти
Історію потрібно вчити не з савєцкіх підручників! Атак неук, а як казав Шевченко: "якби ви вчились так як треба.....!!!! Такі як ти немають не громадянства не державності ти людина на яку впливають різні окупанти, біомаса! Але тішить одне щоб ти неплів памятник Герою України, борцю за незалежність СТЕПАНУ БАНДЕРІ стоятиме біля РАЦСу, і кожна молода сімя буде класти до ньго квіти!
Відповісти
Слава,УКРАЇНІ! СМЕРТЬ ворогам!
Відповісти
Стрибай у вiкно... манiяк.
Відповісти
А коли якiсь молодята не захочуть покласти квiти Бандерi?

Ваше кодло буде там чергувати з тухлими яйцями?
Відповісти
Нє зі шмайсерами
Відповісти
буде буде ти хоть сам розуміеш що пишеш? Навіщо памятник бандері біля РАЦСу? довго він там непростоїть то факт
Відповісти
Собаки гавкоють а караван іде! Я розумію, а ось ти просто плетеш шо в голову збриде
Відповісти
Хочеш новий пам`ятник? Плати з власноi кишенi.
Відповісти
Краще гроші віддати тобі - лікувати голову,від комуняцької пропоганди і тваринної впертості! Але,ніяки гроші тобі не допоможуть.Хвороба набута в дитинстві і лікуванню не підлягає.Може хрюкнеш про пам"ятник Бланковому внуку,який до цих пір вказує "путь" у Маневичах?Може хрюкниш про розстріляних в"язнів у луцьку,про вивезених до Сибіру поліських "кулакофф"?Засохни,використаний механічний контрацептив!
Відповісти
підтримаєм лінію партії,памятник в кущі на 40 квартал.ветеранам всі гроші та маузери тим що керували "яструбками".пишіть освоюйте компютер важ досвід стає вже в пригоді керівникам області..поки пропогандистський..червона колхозна європа від вищеперерахованих рєбят.за родіну..х..й з ними тими лагєрями,була ж пабєда!
Відповісти
Ви провокатор партії регіонів ми "свобода" і коли микажемо щось це є істина єдино правильна.
Відповісти
Не кіпішуйте на Покрову підемо на відкриття!
Відповісти
На Волині були Костюшко, Пілсудський, Денікін, Петро1, Боровець-Бульба, Клим Савура і ще багато героїв, то чому Бандері? Це хай і Герой України, але до теренів Волині має опосередковане відношення. Стоять йому в Галичині пам'ятник ну і хай стоять на здоров'я, чому саме в Луцьку біля РАЦСУ... Ну відкриють, Гусь і гусеняна пропіаряться, а далі будуть тую лису голову вдень голуби обсирати, а вночі таксисти обсцикати, повірте через рік точно так буде. Гусенятам за падло буде його постійно мити...
Відповісти
Правильно. Бо то саме бидло комуняцьке перефарбувалось в бендерiвське.
Були фур`еви - стали шиби, а брудна швондерiвська натура П`ЯВОК-ССАВЦiВ одна та сама.
Відповісти
"Це хай і Герой України..."
Помилка. Позбавлений звання "Герой України"
Відповісти
На жаль, де ставити пам'ятники, як називати вулиці, в нас вирішують малоосвічені революціонери. Вони ж лобіюють дорогі проекти і живуть з відкатів. бо більше ніде не працюють. працювати не можуть, бо крім кпричати в мегафон нічого не вміють. а жити хочеться. До тогож жити красиво. Тому пам'ятник стоятиме там, де вирішили ці неуки-ленінці. Все крапка. а ідея спорудити його навпроти прокуратури належить не Башкаленкова. Я її висловлював у своїх коментах, ще коли постаменту не було. Але я маю роботу, тому виходити з мегафоном виборювати свою позицію не буду
Відповісти
те що маєш роботу зрозуміло,яку?люмпен збирати?розкажи як свободівці на откатах живуть.розкажи як прокуратура,сбу,обхсс та інші йдуть в них на поводу..розкажи чоловіче бо протому смертному такі нові загагулини не поняти. де місце біля прокуратури на памятник?на стіні барильєф?правильні люди приїдуть око різати не буде..а ще можна на гпз. там точно з київських ніхто не буде.треба поважати наше радянське минуле,нквс та їх творчих нащадків,вірних завєтам...а Україна це те що вам пояснять,там специ ще ті остались..дивіться тєлік,читайте лінію правітєльства..вам там слова вже заготовили,в якому руслі про що розказувати..тіпа і розмову підтримав...і 100% пападаніє в умняк..головне що думати не треба.завас це вже зробили їхні дєди.
Відповісти
"Свобода"! А слабо вам разом з пам'ятником і площу біля вашого "героя" поремонтувати? А то якось не солідно буде - "герой" а навколо перекошенопобиті плити?!:)
Відповісти
Ні, Башкаленко має бути!!! Але на проти того місця, де він пропонує пам ятник поставити!
Відповісти
Вчу вас вчу - одні двійки. Ідоли це формальність, вічна лише пам'ять.
Відповісти