Опозиція кличе волинян на акції протесту

Опозиція  кличе волинян на акції протесту
У Києві в неділю о 14:00 розпочнеться акція протесту прихильників опозиції.

Як повідомив заступник голови Волинської обласної організації партії УДАР Ігор Алексєєв (на фото), опозиційні партії закликають своїх прихильників до акції протесту у зв’язку з подіями, які мали місце у парламенті у четвер, 4 квітня.

Нагадаємо, цього дня представники провладної більшості, зокрема депутати від Партії регіонів, Комуністичної партії України та позафракційні депутати провели засідання Верховної Ради поза стінами парламенту. Опозиція назвала це нелегітимним засіданням і навіть «спробою путчу».

«Це черговий і нахабний наступ на демократію в Україні й демонстрація нехтування будь-якими законними нормами. Тож ми мусимо заявити владі свій рішучий протест і продемонструвати незгоду українців зі спробами узурпувати законодавчу владу», - заявив Ігор Алєксєєв.

З його слів, акцію організовують опозиційні партії – «УДАР Віталія Кличка», «Батьківщина», «Фронт Змін» та «Свобода».

Зі слів Алєксєєва, акція протесту відбудеться у столиці України у неділю, 7 квітня. Час та місце наразі уточнюються.

Ударівець просить усіх волинян, хто згоден в неділю приїхати до Києва і підтримати акцію опозиції, телефонувати за номером 050 438 52 85. Це номер обласного осередку УДАРу, за яким можна отримати додаткову інформацію щодо акції протесту.

Також, як повідомив Алєесєєв, у вівторок 9 квітня у Луцьку відбудеться акція протесту опозиційних сил «Вставай Україно!».

У ній, як очікується, візьмуть участь лідери опозиційних партій Віталій Кличко, Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: протест
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на Говерлу і нехай там мітингують доки не луснуть
Відповісти
гонта, тобі подобається,що твориться у країні?Якщо так,то твоє місце на смереці.
Відповісти
Платон,а тобі дурню подобається,що країна вже пів року без парламенту???Знаєш тупе теля скільки на сьогодні законів треба прийняти,щоб ми нормально жили?580(якщо вірити сайту ВР)А хто їх може прийняти?Оті троє діток помаранчевої принцеси,які разом взяті одного її нігтя не стоять.Все що твої опозиціонери можуть то це толпою кидати як останні труси в спину жінкам сніжки.:)
Відповісти
Щоб ви добре жили?
Ні такі закони народу України точно не треба,
Що ще не все вкрали? Ти Юля чи хто ти там є продажна шавка режиму
Відповісти
Назвіть мені хоча б один закон від якого ми станемо РЕАЛЬНО краще жити?
Відповісти
Ну то ж треба себе якось захищати))), треба хоч щось казати)))
А хто ті закони пише,а??? Ті депутати раніше бували на сесіях??? Самостійно голосували,так? Не займалися нічим іншим, окрім, такого питання: ЯК ПАКРАЩЕННЯ? ТАК?
СИДИ В СВОЇЙ МІСЬ РАДІ ЧИ ОБЛ РАДІ, ЧИ НАВІТЬ, В ВОЛИНЬ РАДІ і не труси тут єрість!!!
Відповісти
У нашої хворої весняне загострення. Дуже цікавий випадок.
Відповісти
А які їх конкретні пропозиції по розбудові України? Поки-що одні тільки дурні вибрики в ОО - нічого для людей!
Відповісти
психіатр, тебе ще не усипили?:) нічого на протестах-чекаємо тебе, представся і відразу "пакращення" тобі відчується)
Відповісти
Така заточка, як колись на радянських плакатах...
Відповісти
А скільки платять?
Відповісти
явно,що не менше чим регіанали...,там грошей кури не клюють,бо імбіцили, такі як Ви-саме таке і за бабоси пишете, виписуєте, сутками саме на цих сайтах сидите..., не надоїло так принижуватися?
Відповісти
Хвора, у вас різке погіршення стану.
Відповісти
Роботу вже робіть, а то все мітингувати... Ваші партії скоро розпадуться поки на мітингах волати будете, повернетесь - а там гола жо...а! Мітинги та люди там - проплачені, так що єфекту НУЛЬ!!!
Відповісти
ми вибрали івахіва, єрємєєва, мартиняка, палицю бо вони нам дали по 200-500 гр, щоб вони і далі багатіли, і в ср*ці нас мали. тому сидітимем вдома і далі бздітимемо, приказуючи, які всі сволочі- усе розікрали!
Відповісти
Це,справді так.
Відповісти
«В бедной стране большинство не может быть дальновидным. Большинство живёт сегодняшним днем. Нищие хотят съесть всё и сразу»
Відповісти
УУУУУУУУУУУУУ УРА,НАРЕШТІ!!! НАРЕШТІ І В НАС!
НА ГОВЕРЛУ ВСІХ ТИХ-ХТО ЩОСЬ МАЄ ПРОТИ, ПОПРОШУ,БЕЗ ОБРАЗ!
ТРЕБА ПОВАЖАТИ ОТОЧУЮЧИХ, А НЕ БУТИ БИДЛОМ,ДО ЯКОГО ВИ ТАК ЗВИКЛИ!!!
Відповісти
Зашитий, там наливають?
Відповісти
налито в мізках твоїх, давно при чому, регіанали та комуняки лідери в цьому), в тюрмах їх 100% навчилияк це робити!
Відповісти
Ми поедем если водочку наливают!!!Камсамол Валыни трезвым не движнячит!!!
Відповісти
А я якщо буде в Києві гейпарад то поїду,пасивним.А оці политичні маніфестаціїї вже набридли!!Ми,нетрадиційні хлопчики, внеполітики!!
Відповісти
Маріонетки бле...ать!!!!
Відповісти