У Луцьку пройде акція протесту «Вставай, Україно!»

У Луцьку пройде акція протесту «Вставай, Україно!»
У вівторок, 9 квітня, у Луцьку відбудеться акція опозиційних сил «Вставай, Україно!»

Про це повідомили у Волинській обласній організації партії «Фронт Змін».

Як ідеться в повідомленні, в рамках акції відбудеться хода та мітинг.

Опозиціонери о 16:00 вирушать від Київського майдану проспектом Волі до центру міста Луцька.

Після цього на Театральному майдані відбудеться мітинг.

«Долучайся до ходи на чолі з лідерами опозиції Арсенієм Яценюком, Олегом Тягнибоком, Віталієм Кличком», - йдеться у листівці, яку поширюють у Луцьку.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 54
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а толку?
Відповісти
Марш Гуся і підГусників!:)
Відповісти
Люди якщо і прийдуть - то щоб з Клічко(якщо він буде) сфоткатись і Яценюку морковку подарувати, а біля Тягнибока треба завжди швидку з невропатологами ставити, ото і весь марш!:)
Відповісти
Тебе,контрацептива,треба поставити на стілець і вибити з під ніг.
Відповісти
Вже навставали в 2004! За вами придурками вже ні хто не піде, НАХОДИЛИСЬ!Уроди.
Відповісти
Люди. яким не байдуже майбутнє держави не можуть бути уродами. А от ти,маб., такий і є...
Відповісти
ЯКЩО ТИ УКРАЇНЕЦЬ-ПАТРІОТ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ та БАЖАЄШ,ЩОБ ТВОЇ ДІТИ та ОНУКИ НЕ БУЛИ РАБАМИ - ПІДТРИМАЙ АКЦІЮ "ВСТАВАЙ УКРАЇНО"
та НЕ СИДИ ВДОМА,НЕ ЧЕКАЙ,ЩО НИНІШНЯ ВЛАДА ТОБІ ДОПОМОЖЕ!
Відповісти
А що коли "Гусь" прийде до влади та опозиція то буде краще
Відповісти
"И вас вылечат"!:)
Відповісти
Люди!!!! Зрозумійте одне- хто керує у владі? за 2-3 роки ми станемо Білорусією і вже тоді ніхто не рипнеться проти бандитів у законі-це шансів для молоді не буде на майбутнє.Не згадуйте 2004рік Ющенко ще відповість-але це була перемога.Отже подумайте і повстань жє україно!!!!!!!! ВЛАДА ЯНУКОВИЧА ЦЕ ЗАГИБЕЛЬ ВСЬОГО УКРАЇНСТВА-ВОНИ УКРАЇНУ ЗНИЩАТЬ ЦЕ ДОПОМАГАЄ СТАРШИЙ БРАТ-МОСКВА.ПРОСНІТЬСЯ.
Відповісти
Хватить "рипатись" - працювати треба!!!
Відповісти
Я тільки "ЗА",аби це тільки помогло ворюг скинути. А то народ почне відстрілювати їх як собак.
Відповісти
Хрен там, більших ссикунів ніж хохли не існує.
Чого ж 22 роки соплі жують?
Так і буде. Бидло.
Відповісти
Ей, ти , не ссикун, то вали куда подалі і не живи з хохлами. Підтирай сраку москалям!!!
Відповісти
Цікаво, скільки дебілів прийде...
Відповісти
А тобі, як виняток, дві швидкі на виклик!:)
Відповісти
один із них - Луцький
Відповісти
концерт буде?
Відповісти
Не вставайте!
Сидіть тихенько ,аби чогось не сталося.
Маєте що їсти?
Тепло в хаті?
Маєте комп?
Сидите в соціальній мережі?
Мухи не кусають?
За стіною ніхто нічого не бахкає, діти не кричать?
Маєте 1000 в зарплаті?
НЕ ВСТАВАЙТЕ!
Відповісти
Була Юля - більше мали???
Відповісти
Більше. Зарплата у 2008 році отримував більшу зарплату ніж зараз. Гайда на акцію!
Відповісти
Не скажу ,що заслуга саме Юлі, але краще було. Принаймі , на продукти вистачало...(((
Відповісти
Десь я це чув...
Виходи на мітинги не формують особистості. Вони можуть сформувати "професійних протестунів", але не особистість.
Починати зміни потрібно з себе.
Як ви гадаєте о 16.00 прийде масса людей які працюють на роботі? (а це платники податків які утримують Державу). Відповідь ні!
Виникає питання на кого розраховуть організатори "повстання"? Хай кожен для себе сформує відповідь...
Я зовсім не проти акцій протесту. Просто мітинг заради мітингу це імітація. А наша сучасна триголова "опозиція" тільки тим і займається, що імітує боротьбу. Тому до неї мало довіри.
Але є надія, надія на Бога і власні сили. Тільки тяжкою працею, самодисципліною можна витравити із себе такі риси як лінь, заздрість,користолюбство. Адже саме ці риси притаманні сучасній українській еліті, а еліта як відомо з народу....
Відповісти
Чого ти кричиш?
Ти думаєш,що такий розумний?
Кому ти треба?
Ти капля в море, а море корабли )))))))
Відповісти
Всі нероби - в одну купу- гоп! Відразу полегшає...
Відповісти
Скільки можна шило на мило міняти??? Волиняни, вся ця нечість, що одні що другі, не заслуговують на те, щоб називатись владою! Волині(у Її історичних кордонах) широку автономію та самоуправління - тоді ми за 2 роки в європу будемо на вихідні їздити. Волинь не Україна і ніколи нею не була. Ігноруйте краще всю цю псевдонаціоналістичну піар акцію і займайтесь своїми справами. Краще піти шляхом Каталонії, а ніж знюхуватись з тими вбогими розумом людьми.
Відповісти
ти вчора з поля вибіг? краще не говори дурниць
Відповісти
Біжи, поагітуй за когось - це уділ таких як ти, мітингувальників...
Відповісти
Всі хто кричить не виходити - вийдіть у вікно. Всі хто кричить виходити - вийдіть за ними. Лиш одне хочу сказати. Сидячи на місці і не маючи бажання відірвати свою дупу від стільця задля того, щоб змінити своє життя, не плачте потім що вам погано жити у цій країні і в нас погана влада.
Відповісти
Підтримаю, на даний момент немає вибору, красти більше як зараз точно не будуть, так що головною метою має бути скинути владну партію
Відповісти
Хто повірить Кличку, його партія і обласний штаб мають величезні борги перед агітатароми та іншими людьми, які працювали на вибрах....Не розрахувалися, а хочуть знову людської підтримки. Шановні майте совість, беріть прапори в руки і саменькі маршируйте, на людей вже не варто розраховувати. Де гроші?????
Відповісти
гроші в банку, а ти провокаторе помовчав би, якщо хотів на виборах заробити грошей, то треба було йти у "партію ригатонів". По тобі зразу видно твою громадянську свідомість, за кусок сала продасишся.
Відповісти
Противнику, сумніваюсь я в твоєму героїзмі.....і ніякої громадської свідомості в тобі немає і не було. А кусок сала людям хочеться щодня, а не дивитися потім Катю Осадчу як вона показує, твоїх "героїв"...
Відповісти
я ЗА , обов'язково прийду !
Відповісти
Всі на мітинг !!! Вирішується наша доля і доля цієї країни !!!
Відповісти
Всі кому не байдужа доля України на мітинг!
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Я за!!! Обовязково прийду.Донецька банда надоїла своєю нахабністю та зухвалістю. Закликаю прийти небайдужих людей до майбутнього України. у відставку кровосісів.
Відповісти
ото то да вони їздять по країні і ще якісь дибіли до них приходять. вони ж про карїну взагалі недумають тільки до влади рвуться
Відповісти
Не розумію одного, навіщо ображати людей у яких інша точка зору та погляди! Кожен обирає сам, що йому робити і думати! Той хто обзиває та принижує інших великого розуму не показує!
Відповісти
Якщо Ви хочете надалі ще гірше жити,то терпіть той безлад, "путчистів", місцевих олігархів-вбивць, зрадників, продажників, зеківців, українофобів і бидло,яке вважає, укр. мову-мовою ідіотів, терпіть, отримуйте й надалі 1000грн., працюйте 30р., платячи податки,на які вони будуть Бріоні та лексуси купувати, а ви 900грн. пенсії потім отримувати, терпіть, отримуючи 1000грн.-заплатіть взимку 600грн. за квартиру і терпіть..., а ще лікуйтеся..., відпочивайте та смачно їжте на цих 400грн.!
Зато терпіть і "окакуйте" опозицію..., Масква вам дапаможет!
Відповісти
Нє ми ми маємо прославляти їх (головних опозиціонерів). Вони роблять героїчні вчинки, адже вони ходять на мітинги, блокують трибуну, живуть не відомо за які кошти,(бо ніде не працюють) напевно мають благодійників.
Вважаю таким "замполітам" дай владу то вони зруйнують все. Бо все, що вони вміють-це боротьба за владу. А на рахунок закордонної піддтримки,то ви б промовчали. Бо і сам особисто спостерігав як активно місцеві вожді минулої і сучасної опозиції регулярно навались за рахунок американських фондів як боротись за "демократію".
Відповісти
Любмль підтримає акцію !!!
Відповісти
Село-оно і в Африці село.
Відповісти
Колись вже повірили, і мерзли і стояли..... а толку???
Відповісти
люмпен не підтримає, а таких на жаль більшість, вони далі полісся не були і не бачили, як живуть люди
а люди підтримають...
я, обов,язково прийду !
Відповісти
Не хочете боротись, то насолоджуйтесь і далі своїм теперішнім існуванням, чи навіть точніше сказати виживанням (бо це навіть життям назвати важко)!
Відповісти
Яка хода?!

Зараз всі організатори і бригадири "опозиційних партій" шуршать не покладаючи рук в пошуках сірої маси протестувальників з оплатою в кілька гривень.

Мені немає різниці хто буде красти гроші - чи "донецькі пацани", чи "істинниє патріоти і єврапєйці"...і ви нічого, ніколи не зміните !

А жити добре - треба й добре працювати або заробляти..я студент, і став жити краще від того, що навчаюсь і почав працювати, ніж при Тимошенко, хоча це й не заслуга Януковича, це моя заслуга !
Відповісти
Треба розраховувати лише на власні сили.
Волинська опозиція продажна. Про це свідчить продаж або здача більшості округів на парламентських виборах.
Відповісти
Організатори взагалі не дбають про безпеку людей, які планують приїхати з районних центрів. Всім прийдеться повертатись додому в темну пору доби і по розбитих дорогах!!!
Відповісти
Зараз відбувається мітинг біля Облради, декілька тисяч людей, куча міліції, ще 2 машини підкріплення за будинком..Вставай Україна!! А що зараз так добре, це провладні "діячи" пишуть!!!
Відповісти
Хто проти цієї акції, то вони придурки і дибіли.
Відповісти
Хто пише коли іде шабаш! То той і є придурок!
Відповісти
Останні новини
У Луцьку пройде акція протесту «Вставай, Україно!»
05 квітень, 2013, 13:24