Суд ухвалив поновити скандального ректора луцького вишу на посаді

Суд ухвалив поновити скандального ректора луцького вишу на посаді
Апеляційний суд Волинської області підтвердив рішення суду першої інстанції про поновлення Григорія Стеценка на посаді ректора Луцького біотехнічного інституту.

Таку ухвалу колегія суддів винесла 10 квітня, - пише 0332.in.ua.

ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» подав апеляцію проти відновлення Григорія Стеценка на колишній посаді ректора Луцького біотехнічного інституту.

Нагадаємо, що Стеценка звільнили з посади ректора в червні минулого року. Згодом Стеценко в суді добився, щоб його поновили на роботі. Але адміністрація вишу дала йому посаду двірника.

Цього року Луцький міськрайонний суд вирішив, що Стеценко повинен повернутись на посаду ректора інституту. Також Луцький міськрайонний суд зобов’язав стягнути з навчального закладу на користь Стеценка 11 тисяч гривень за вимушений прогул. За рішенням суду, виш також мав заплатити 2 тисячі гривень Стеценку за завдану моральну шкоду, а також 429 гривень судового збору на користь держави.

Відповідач подав апеляційну скаргу, не погоджуючись з таким рішенням. Він переконаний, що міськрайонний суд не дотримався букви закону в процесуальному праві. Тому ПВНЗ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» просив скасувати це рішення суду в повному обсязі.

Представник апелянта Максим Сітов аргументував апеляцію тим, що суд першої інстанції визнав наказ про звільнення недійсним в цілому.

«Це є наказ на виконання вимог рішення суду про звільнення виконуючого обов’язки ректора, про призначення на посаді Григорія Стеценка, про подальше переведення його на посаду двірника, і про знову поновлення виконуючого обов’язки ректором. Тому вважаю, що судом першої інстанції не визначено в якій же саме частині повинні бути виконанні його вимоги», – аргументував Максим Сітов.

Адвокат колишнього ректора Віталій Єлов висловив в залі суду свою незгоду, як з самою апеляцією, так і з її аргументуванням. Він переконаний, що Луцький міськрайонний суд чітко визначив свою позицію.

«Якщо подивитися рішення Луцького міськрайонного суду, то там сказано, що «визнати неправомірним та скасувати наказ приватного вищого навчального закладу про переведення Стеценка з посади ректора», - сказав він.

Колегія суддів вислухала обидві сторони, а потім ухвалила відмовити у задоволенні більшості вимог адміністрації вишу. Таким чином, Стеценка поновили на посаді ректора вишу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 2
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кому той інститут треба, як і посада ректора? Зачиниться сам по собі. Головне - майно.
Відповісти
Що одна, що інша сторона - ЗНАК ЗАПИТАННЯ????? Напевне обоє розумні люди, а свій час нецінують зовсім.
Відповісти