Фотовиставка Юрка Положевця

Фотовиставка Юрка Положевця
Новий гість волиньpost’івської «Фотовиставки» ‒ Юрко Положевець.

Юрко ‒ волинянин, навчається на 5 курсі Інституту соціальних наук СНУ імені Лесі Українки. Каже, що надає перевагу фотографуванню живого ‒ від цього отримує задоволення.

Сьогодні Юрко пропонує оглянути свої роботи читачам ВолиньPost.

Далі Юрко Положевець розповідає про себе сам.

***

Привіт, мене звати Юрко. Фотографією займаюся не довгий період і вважаю, що маю ще дуже багато чому навчитись, над чим наразі і працюю.

Люблю знімати портрети, репортажі. Не люблю і не вмію знімати пейзажі чи щось неживе. Мені необхідно взаємодіяти з обʼєктом зйомки, від цього отримую задоволення.

Люди завжди різні:є замкнуті, з якими важче працювати і треба знайти правильний підхід. Бувають, навпаки, ‒ навіть не помічаєш, як пролетіла зйомка. Але найпростіше мені фотографувати дітей: вони щирі, не грають ролей...

Постійно стежу за творчістю, так би мовити, класиків фешн фотографії. Серед улюблених ‒ Паоло Роверсі та Пітер Ліндберг. Роботу цих фотографів можна впізнати серед сотень інших.

Думаю кожному фотографу потрібно працювати над своїм почерком, аби навіть без підпису можна було визначити автора.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Стильно, гарно.
Відповісти
Гарно, гарні фото...а скажіть будь ласка як звати ту дівчину риженьку з веснушками...вродлива
Відповісти
красиві дівчата
Відповісти
та нічого тут немає гарного...та стильного, хоча є......для ілюстрації якоїсь районної газетки! Але ж виставка! Оце звучить гарно!
Відповісти
Таню, ти не маєш рихту. Ти часом сама виставок не організовуєш? А ще районних газет не читаєш.
Відповісти
Портфоліо районного агенства моделей
Відповісти
ось про що я і кажу, але всеодно, краще ніж у попереднього,бо попоредній-це взагалі 0, не те що 02 балли має!!!
а тут портретні фото, нічого особливого,а те що дівчата-так у нвс всі гарні, тут нормальні дівчата, ат руденька-просто трнед на таких убв, от і цей пан захотів собі цей тренд втілити в життя, а нового він нічого не показав!!!
оте перше, якесь худе, як зі Дзвінка дівчина, мати рідна, поправляйся, а то,напевне, 40кг. ваги маєш, з якого 10кг. займає волосся..., жесть!
Відповісти
кобель он а не фотограф
Відповісти
А чому - кобель?
Відповісти
молодець. кожна людина, яка щось створює, вже багато чого варта.
Відповісти
Полностью согласен с автором. От взаимодействия с такими "объектами съемки" всегда можно получить удовольствие.))
Відповісти
Талант
Відповісти
Ну тут видно,що хоч трохи стилю є,але не свого, свого тут нічого нема..., тут так-як всі роблять так і я маю зробити,в мене теж таке має бути, я ж полішук,як це- в сусіда є,а в мені ні,блін, мушу мати...,отак і тут...
ТЕПЕР ПОРТРЕТНІ ФОТО-В ТЕБЕ ЗАМОВЛЯТИМУТЬ, БО,ОКРІМ,ПОРТРЕТНИХ фото тут іншого нічого нема...,але. на відміну, від того так званого "хфотографа",що був перед цим паном-це явно відрізняється, і в кращу сторону, робота видна, але твори своє, креатив, не кради з Vogue, Elle, Officell, Hello, Cosmopolitan ідеї, це ми і так там бачимо, а ти зроби так, щоб твої ідеї туди попали, а не їхні у твоє бачення!
Але це вже краше, мови нема...,бо те,що було-це позорище було!
Відповісти
приємно подивитися звісно, але мене сей жанр завжди насторожував. адже ти ніколи не знаєш - сподобалася сама фотографія, чи дівчина на ній...
Відповісти
На любой выставке есть работы среднего уровня,которые служат, как-бы, фоном для основных работ.И это не только в фотографии... Вот только этот средний уровень у каждого свой...
Есть,есть в этой подборке классные работы!
Відповісти
Юрка, ти молодець!
Відповісти
А мені сподобалося. Нехай заздрісники критикують, але фото і справді красиві ) Дякую вам )
Відповісти
Дуже рада що наша Волинь має такого талановитого та молодого фотографа. Фото дуже гарні, відразу видно що людина працює заради ідеї та проживає кожною фотографією, для фотографа це не просто комерція. Юрко, бажаю тобі натхнення та визнання.
Відповісти
Юля я тебе, підтримую - художника может каждый обидеть...!!!
Відповісти
Я захоплююсь цими фотографіями. Кожна з них особлива, в кожній є душа. Одразу видно руку майстера! Юркові хочу побажати натхнення, креативних ідей та побільше фотовиставок. Ця творчість заслуговує уваги!
Відповісти
За фотографії НЕ СВАРІТЬ!!! Автор ще молодий,він ще в ПОШУКАХ,
але свій стиль уже пробує виробити! Зараз мало хто працює з чорно-білою фотографією,а з нею важко працювати,ще треба добре
"попотіти",коли друкуєш.ЮРКО,НЕ ПАДАЙ ДУХОМ,за критику - не ображайся,а якщо пишуть чи говорять дурниці - НЕ ЗВЕРТАЙ УВАГИ!
ПРАЦЮЙ,У ТЕБЕ ВСЕ ДОБРЕ!!! Одне тільки зауваження - не побачив дітей,а з ними працювати цікаво,по собі знаю.УСПІХІВ ТОБІ,ЮНАЧЕ!
Відповісти
вражаючі фото. на такі роботи можна дивитися вічно.
Відповісти
паярчє ніж tea
Відповісти
И фото и девчёнки отличные!
Это редкость для Волыни, что и фото и девушки подобраны со вкусом, без молодёжного ожирения.
Відповісти