У луцькому зоопарку ‒ поповнення. ФОТО

У луцькому зоопарку ‒ поповнення. ФОТО
У луцькому зоопарку ведмедиця Маша привела потомство.

Про це розповіла директор КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

За словами керівника, ще минулого року стало відомо про те, що ведмедиця Маша – вагітна, а тому цьогоріч працівники очікували поповнення. Вони дослухались до звуків, які долинали із барлогу й 10 січня почули писк і шурхіт.

«Тільки тоді, як і завжди, ми не знали, скільки ведмежат народилося», ‒ зауважила Людмила Денисенко.

Лише тиждень тому Маша вивела свою малечу з барлогу і тоді стало зрозуміло, що малюків ‒ двоє. Ведмежата ‒ активні, здорові та з хорошим апетитом. Окрім маминого молока, вони вже їдять варені крупи, рибу, мʼясо, овочі, яйця та молочні продукти.

Наразі ще немає домовленості з іншими зоопарками щодо продажу ведмежат, але переговори вже ведуться.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: зоопарк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ведмедики маленьку у Луцькому зоопарку це завжди супер. шкода що їх швидко продають
Відповісти
вони ж виростають врешті-решт. А як їх тсільки прогодуєш і куди всіх поселиш.
Відповісти
Луцький зоопарк вже давно пора реконструювати ато туда страшно ыноды зайти яка там вонь
Відповісти
"За словами керівника, ще минулого року стало відомо про те, що ведмедиця Маша – вагітна"
Я вибачаюсь, але ж не від святого духа вона завагітніла.
Мене дивує позиція того керівництва - ведмедиця приводить потомство, керівництво зоопарку не знає, що з ним робити і тому змушене продавати ведмежат тим, кому за законом не має права продавати.
Так не привозьте до тої Маші ведмедя і не будете мати клопоту.
А то і гроші хочете заробити і мозги людям попарити.
Відповісти
Дарйте, що за несинітницю ви пишете? Керівництво якраз передбачало, що ведмедиця вагітна. У чому проблема? Раз. Чому керівництво не знає що робити? Знає. Ведмежат можна обміянти на інших тварин.Усі ж кажуть, що мало тварин у зоопарку?!Вам, шановний, просто хочеться О...ти, чи як? Ну звідки така неприязнь? Аби ляпнути?
Відповісти
Як шкода, що у нас вистачає грошей на непотрібні торгові центри і різного роду заклади. А на те що дійсно потрібно лучанам влада хоче плювати. Так і маємо зруйнований зоопарк на який важко дивитися. Коли ми вже навчимося думати не тільки про свій добробут...?
Відповісти
Невже лучани не хочуть пишатися таким явищем,як народженням ведмежат у неволі???Це тільки думка людей,що в зоопарку погані умови для тварин-на щастя самі тваринки це спростовують.Хочете допомогти-будь-ласка-приходьте,будемо робити зоопарк кращим,але до того часу,поки його не полюблять лучани,марно сподіватись на краще
Відповісти
мені луцький зоопарк подобається я привожу овес і не беру гроші за це тому що я люблю тварин і лацькому зоопарку треба більше допомагати я допомагаю бо у мене в доме теж є тварини і я їх люблю і хочу щоб в нашому зоопарку були породисті голуби бажаю луцькому зоопарку процвітання.
Відповісти