Google стежитиме за користувачами на всіх сервісах
![Google стежитиме за користувачами на всіх сервісах Google стежитиме за користувачами на всіх сервісах](/img/modules/news/6/0e/727ee7146a38f153b22e0dbb158d80e6/top-photo.jpg)
Компанія Google оголосила про оновлення політики приватності та об'єднання всіх даних про користувача, майже унеможливлюючи анонімність.
Про це інформує ТСН.
Зміни до правил використання сервісів Google набудуть чинності 1 березня 2012 року. З того моменту, коли користувач авторизується на будь-якому одному сервісі Google – Gmail, Youtube, Google Docs тощо – пошуковик автоматично визначатиме інформацію про особу для інших сервісів.
Зважаючи на те, що екаунти соціальної мережі Google+ та Google-екаунти – це єдине ціле, відтепер не можна буде лишатися анонімними, користуючись, наприклад, лише поштою.
Зазначимо також, що Google відтепер автоматично реєструє усіх своїх нових користувачів у соціалці Google+ та пошті Gmail, фактично не залишаючи людям іншого вибору.
У компанії пояснюють, що зміни до правил приватності навпаки полегшать користувачам роботу з її сервісами – оскільки тепер ці правила будуть єдині, а не кілька десятків, як раніше.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це інформує ТСН.
Зміни до правил використання сервісів Google набудуть чинності 1 березня 2012 року. З того моменту, коли користувач авторизується на будь-якому одному сервісі Google – Gmail, Youtube, Google Docs тощо – пошуковик автоматично визначатиме інформацію про особу для інших сервісів.
Зважаючи на те, що екаунти соціальної мережі Google+ та Google-екаунти – це єдине ціле, відтепер не можна буде лишатися анонімними, користуючись, наприклад, лише поштою.
Зазначимо також, що Google відтепер автоматично реєструє усіх своїх нових користувачів у соціалці Google+ та пошті Gmail, фактично не залишаючи людям іншого вибору.
У компанії пояснюють, що зміни до правил приватності навпаки полегшать користувачам роботу з її сервісами – оскільки тепер ці правила будуть єдині, а не кілька десятків, як раніше.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Я люблю Google і всі його сервіси! Така політика мені подобається :)
Останні новини
На Волині впроваджують програму «Електронне село»
25 січень, 2012, 16:54
Google стежитиме за користувачами на всіх сервісах
25 січень, 2012, 16:37
Федецький відмовився від «найбільшої в історії клубу» зарплати
25 січень, 2012, 16:16
Волинським шахтарям дали 13 мільйонів
25 січень, 2012, 15:50