Треба сідати за стіл переговорів, – губернатор про конфлікт на «Варшавці»

Треба сідати за стіл переговорів, – губернатор про конфлікт на «Варшавці»
Голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук вважає, що сторони конфлікту на Завокзальному ринку в Луцьку мають сідати за стіл переговорів.

Під час оперативної наради 29 квітня він розповів, що недавно зустрічався з учасниками конфлікту.

"Ми прийшли до одного висновку, всі разом. Що треба сідати їм за стіл переговорів і розмовляти про це. День, два, десять. І приймати свої спільні рішення, які влаштують одну і іншу сторону. А що є інші варіанти?" - заявив губернатор.

Водночас він вважає, що не варто іти конфліктним шляхом і добиватися правди через суди і прокуратуру.

"Іти до прокурора, судді – тупий шлях. Шлях в нікуди. Шлях конфлікту – це шлях в нікуди. Петро Пилипюк як голова ради (Регіональної ради підприємців у Волинській області, – ред.) погодився бути в них на кількох засідання мировим суддею як досвідчений бізнесмен. І далі вони вже без нас будуть працювати і дай їм, Боже, успіху", - зазначив Клімчук.

Нагадаємо, що нещодавно понад дві сотні підприємців із Завокзального ринку підписалися під зверненням до прокуратури Волині, звинувачуючи облспоживспілку у свавіллі.

Як стверджують бізнесмени, керівництво спілки примусово збирає зі своїх орендарів «благодійні» внески на реконструкцію ринку.

Натомість облспоживспілка своєї вини не бачить.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Звичайно, якщо можна було б домовитись ніхто не ходив би по різних інстанціях. Дай Боже , щоб "миротворці" захотіли вникнути в конфлікт та розглянути його всесторонньо. Майном ОСС дійсно керує в ручному режимі. Ми хочемо ЧЕСНОГО вирішення проблеми, яка виникла.
Відповісти
просто дехто як завжди спригнув.треба всього-навсього заключити довготерміновий договір на аренду з підприємцями на умовах яких обіцяв він два роки назад депутатам міськради.тоді він не зможе свої чудеса творити.а так ситуація під різними приводами зі сторни осс доводиться до маразма.договір і все вирішено на десятки років.але це і нетреба горгутам.голярам,мартам.треба нас тримати на постійному гачку.от вже регіональний досвідчеий бізнесмен буде якимось суддею.які в нього повноваження?зараз народ буде заспокоювати?чого з кабінета секретарку не послали чи прибиральницю?ми по 15 років тоже підприємцями працюєм.то що ми не досвідчені?до бюджета рук неприкладали?новий колхоз під проводом старих людей.як би він хоч юриста незалежного хоч трохи,чи адвоката з облради направив..а так ..мудрєци..за день тисячі питань рішають..
Відповісти
текста в цивілізованих,по модному-держслужбовому європейських нормах,підтвірджених вже раніше перед засіданнями знаменитими міськради керівниками осс-кандибою та горгутом і .а все решту то шоу за гроші які знас зібрали горгути та ще хочуть непонятно скільки і як збирати.
Відповісти
ситуацією як хочуть.Ви ще Ляшка з вилами пришліть, то толку більше буде, а тоді його замість Романюка мером посадимо. Тоді Горгути на львівщину додому виїдуть.
Відповісти
То він як і Токарський з львівщини? Ото круті хлопці- своє не упустять. То може хай на батьківщину чухають. у нас тут і своїх нахалюг хватає.
Відповісти
а до чого тут Клімчук?????????????а де Романюк?????????? це ж власність міста, а не області.
Відповісти
Кандиби та Горгута власність, а Романюка це влаштовує. Кого НЕ влаштовує - РЕЙДЕР
Відповісти
ситуацію . Документів ніяких нема, ОТ І ПРИДУМУЮТЬ БІЛІБЕРДУ ВСЯКУ. вЛАСНІСТЬ ЦЕ ЦАРЯ ГОРГУТА,А ВИ РАБИ, ЯК КАЗАВ ВСЕМОГУТНІЙ ХАМ.
Відповісти
і той вже підтягнувся.спочатку я на них вплину.(клім). а потім-а самі там розбирайтесь.вот вам мужик від спілкі кінаха чи кого там він буде за суддю.той мужик скоріше всього ще більш ситуацію запутає,навіть якщо його горгут неперекупить він зараз таку саму позицію як клім займе.а там все придєльно просто.треба зафіксувати елементарні для рівноправного договору речі-ставка аренди,неможливість розірвання осс в одностороньому порядку,обовязки не тільки підприємців а й горгутів.і договір на 21 рік.так як уклала міськрада з ним.це елементарно.а так за горгутом горгут,платні перевірки,дика аренда та нові благодійні внески коли захоче..кріпацтво-3 дні на горгута буде треба робити.ТРИ НА СЕБЕ.а контролери будуть ходити та збирати підписи за те що пан нам роботу дав,хоть без таких як я той пан сидів би десь в свого комсомольського друга Романюка за 2 тисячі та й невисовувався.тупо дань збирають і все.мало просто їм,дуже мало.а тут ще смотрящій,смотрящого за перебігом подій назначив..нам толку з смотрящих?в нас вже є один ..
Відповісти
вів цього беспредєла. Поки за лапи хама не витягнемо, зубами буде держатись.То жвсе просто - витягніть на світ Божий всі дозволи, якими горгон керується. Можна- роби ! НІ- сиди і не гавкай.
Відповісти
посадити за зловживання ДЕКОГО, а тоді можна і на переговори. Другі не крали б. Все так просто, але хто ж вам відкати давати буде?Бідна держава Україно, хіба такої долі ти чекала? Хіба таких правителів?
Відповісти
толерантними.то зараз нормально.пару тисяч людей на десятки тисяч кожного кинули та ще мало.. то єрунда.про країну печуться.йти до прокурора чи судді не треба..то лишнє..туда ходять по більш серйозних справах..цікаво яких?нащо ті органи працюють?для галочки і баксіка?так мудрість зверху.будьмо гречкосіями,як казав той самий наш головний поліщук.
Відповісти
а віз і нині там...Вражає аморальність суспільства, адже такі

речі - це ПОБУТ, з яким зустрічається кожен з нас.
Відповісти
це стихія Горгута. Він звідти не вилазить.Шлях в нікуди - це переговори з тим , хто має лише одну правильну думку- свою, решта всі-хибні.Побачимо, як пан Пилипюк попросить бодай один документ, - от тоді ВСЕ І ПОЧНЕТЬСЯ...Якщо він порядна людина - обов'язково оголосять РЕЙДЕРОМ.
Відповісти
то страшна комерційна тайна.розхідна частина бюджету там взагалі.хоч там витрат десяток старших жінок з ківерець які підмітають.та часом пару їх колег чоловічої статі загенделених..а на ті реконструкції якісь лєві бригади нанімає,які і то періодично не видержують.пропадають.певно ітих кідає.а смєту на чудо-реконструкціїї вітя голяр на око пише..крепко на око..в нього їх два то всередньому на 2 і множить..ну й ще там хвостик..всерівно батраки заплатять.внесками благодійними.от такий дєтдом ківерцівскій "сімейного типу" князька мєсного розливу горгута.от з такою людиною "консенсусу" треба шукати...жертв поки нема прокуратура поки не треба...миротворці.чи пацифікатори як при польщі?
Відповісти
А СУДДІ ХТО ?
Відповісти
А посадити Горгута слабо? Чи нема за що? Це шок.Такої "АНАРХІЇ" давно не було. Садять за декілька вкраденних індиків,а тут сотні тисяч гривнів кладуть до кишенів. Зрозуміло,що ціна питання "СКІЛЬКИ"?Невже порядні люди пропали як "МАМОНТИ"?Чи галочки вже нікого не цікавлять?Бабло всім очі закрило...А ми говоримо,чому німці чи американці живуть як люди,хоча ми роботящі більш як вони.Може не дають красти як нашим "ОСТАПАМ БЕНДЕРАМ".Хоча і так зрозуміло, як буде далі.
Відповісти
За ці всі "ПОРЕШАЄМ" будуть платити,як не вони,то їхні діти чи внуки. Не поможуть ані єврики чи доляри. Там ЗВЕРХУ таке не ходить. Бог їм суддя.
Відповісти
Результати для підприємців відчутні. В шашличному ряду світло сказали безплатно підключать, Бачите, вода камінь точить...
Відповісти
офіційно 1600 в касу ринку здається.а неофіційно,щоб справді підключити 500-600 дол.окремо матеріали та робота..а обіцяв він всім де реконструкція пройшла перед нею світло підключити.піди спитай кому підключили по касі.нема потужностей.яка вода який камінь?чоловіче ти вийди з контейнера пройдись сто метрів в сектор б.там тих обіцянок ще рік назад,а може два наліпили до кожного зада.так вони там і залишились.навіть як ти світло дійсно проведеш за тих 1600,ти потім знаєш скільки аренда буде?чи на щось чергове здавати раз в квартал не прийдеться?живеш днем одним..от так він і тяне час..баранів до баранів,овець до овець формує..
Відповісти
самий голяр сказав?що про алігархів-рейдерів вєсть розносить?
Відповісти
А тим підприємцям хіба всеодно що робиться? Чого чекають? Не можуть декілька людей за всіх вирішити проблему.
Відповісти
все йде нащо ти тут натякаєш
Відповісти
Добре тому у кого дармові гроші, то й за стіл переговорів сажають а не в тюрму за підставу от такими злодюгами.
Відповісти
Красти можна тому, хто вміє. Ідіть на курси до В,М,Горгута, але і це ще не все: треба знати з ким поділитися.
Відповісти
То чого ж не звуть на переговори? Може без нас поговорили? Хто ж цьому свавіллю покладе край?
Відповісти
Тільки самі підприємці, якщо об'єднаються. Всі будуть брати гроші та гратись у мовчанку.
Відповісти
Кінець ГОРГОН...
Відповісти
вже кінець. Втомив всіх до краю.
Відповісти
Горгуту в тюрму пора, а не за стіл переговорів.
Відповісти
то з губернатором, то у Київ "чумайданчик" везе.
Відповісти