Святкувати «пєрвамай» в Луцьк приїхали комуністи з «Таїланду, Сінгапуру і Бермудів». ФОТО

Святкувати «пєрвамай» в Луцьк приїхали комуністи з «Таїланду, Сінгапуру і Бермудів». ФОТО
Волинські комуністи 1 травня відзначили День міжнародної солідарності трудящих парадом центральними вулицями Луцька.

О 10:30 кілька десятків прихильників мертвої ідеології вирушили із майдану Братський міст у супроводі оркестру.

Поважно пройшли вулицею Лесі Українки, Театральною площею, а на проспекті Волі, біля фонтанів, звернули у центральний парк, де й відбулися першотравневі урочистості. Щоправда перехожі до параду не приєднувалися. Лишень сміялися, дивувалися й знімали на відео.

Місце для акції обрали невипадково. Бо саме тут, на проспекті Волі, де нині розташовані фонтани, колись стояв пам’ятник вождю, лідеру всіх пролетарів Володимиру Леніну, якого позбулися з проголошенням Незалежності у 1991 році.

У акції взяли участь не лишень люди поважного віку й молоді комуністи, а навіть діти. Так, одна дівчинка розповіла, що на акцію її привіз тато з Рожищеського району. Інша зізналася, що приїхала в Луцьк із Ківерцівщини. Що таке комунізм і Першотравень діти, звісно, не змогли пояснити.

Оркестр, який вигравав радянські мелодії, приїхав із Рожищ. Його привіз головний рожищенський комуніст, який і є власне керівником оркестру.

Журналістка ВолиньPost’у вирішила поцікавитися у одного з організаторів акції Олександра Кононовича, комуністи з яких районів прибули в Луцьк на першотравневі урочистості. Але той гарячковито відповів, що це журналістська провокація і додав, що приїхали люди із «Сінгапуру, Таїланду і Бермудського трикутника». Згодом, зрозумівши суть запитання, Кононович почав запевняти, що «на акцію нікого не звозили», хоча про це у нього ніхто й не запитував.

Не знайшовши спільної мови із журналісткою, стурбований комуніст Кононович заявив: «Не обращайтесь ко мне на средневековом языке!». Схоже, поваги до української мови та держави Україна цього чоловіка не навчили ні у школі, ні у вузі.

Як розповіли міліціонери, що стежили за правопорядком, участь в заході взяло близько 80 людей.

За словами комуністів, на Волині у них близько 4,5 тисяч прихильників, тобто членів їхніх партійних осередків.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: комуністи
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 54
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сьогодні супермаркети Луцька збагатяться за рахунок любителів випити і "трудящих", які живуть на гроші олігархів.
Відповісти
І побудовані за гроші ж тих самих олігархів:) (мається на увазі супермакети)
Відповісти
от всіх би на картоплю!!!!
Відповісти
КакЧан молодец, написала как надо, то есть "привєрнула уваГу" к первому мая. Креативненько!
Відповісти
якби не моя жидва, то й нема вже на кого надіятись,пару старих труфелів,ну може ще на один рік вистачить.
Відповісти
Пі..... те назад до себе в Тайланд, Сінгапур і Бермуди кончані комуняцькі недобиткі!!!!!!!!!!
Відповісти
Покидьки червоні...
Відповісти
"трудящі" які приймали участь у ходьбі цій, задумайтесь над тим що уже такого комунізму який був в радянські часи не буде, й не варто вірити так наївно в повернення комунізму в Україні.! а то ви перетворюєтеся в стадо яким керують барани-Кононовичі! Сашка так розгубився в інтерв*ю з журналістом, що почав дурню молоти, тим більше оркестр з РОжищ, дві дитини батьки привезли з області, а Кононович запевнив що вони нікого не звозили з району) одне радує що з кожним роком Вас комуняк меньшає, молодь що виростає стає більш патріотичною, так що Україна буде процвітати, і разом з нею "на средневековом языке" будуть розмовляти всі українці...а барани кОНІНОВИЧІ будуть самі кожний рік на 1 травня збиратися...
Відповісти
А те в якому лайні ви живете вас не бентежить.Перше місце серед країн Европи за рівнем корупції:)Хіба це країна,де будь-який олігарх може прибити вас на вулиці і йому за це нічого не буде:)А за рівнем продажності українці взагалі усіх переплюнуть:)))Країною правлять 1% багатіїв.Хіба це країна???Палиця разом скупив весь Луцьк і такі як ви навіть не нявкнули:)І ви називаете сее патріотами???:)
Відповісти
А на якій стороні сьогодні комуністи???? За що голосують в парламенті??? Вже не кажучи за "попєрєдні" заслуги, ще крові мало???
Відповісти
Ета правакация!!! Камунизьм прєкрасєн! Лєнін жив!!! Єльцин здаров!!! Фошизм нє прайдьот! Дєдушка Лєнін щас встане і пастроїть камунізм! Дайош КАЛбасу за 2.20, Соловкі, Кінгірь і прочій ГУЛАГ!!! Онановічі нам памогут! Ані размножат нашу камуністічєскую заразу!
Відповісти
ПРОГРЕСИВНИЙ РУХ! як же їх багацько, як йдуть...
цікаво, скільки ще років треба щоб вони "вимерли" остаточно, або хоча б були занесені в "Красную книгу"?
Відповісти
пережитки історії комуністична партія, ну нехай старі людии згадають свою молодість, згадають часи коли чергами стояли в магазинах за речами, за хлібом, коли не було свободи слова, коли на їхню думку жилось хороше) але то жилось мабуть добре самим партійцям які займали державні посади, тому вони зараз так плачуть за тими хорошими часами ....
Відповісти
поважно прошли по вулицям міста маленька купка "трудящих"..)))
радує що перехожий народ не добавися до "ганьби" ходьби, всетаки Лучани не дурні...
Відповісти
Нехай живуть лопата і граблі!!!
Нехай живе мотика і секатор!!!
Хто працювать не хоче на землі
той гад і комуняцький провокатор.

Стрічайте на городі Пєрвомай,
у чоботах і з вилами в гноївці,
А ввечері хильніть по скількись грам
й вважайте що гуляли на маївці.

І буде щастя вам, і буде все гаразд.
Не варто повертатись у минуле.
Ніколи вам не повернуть совок.
Про нього в світі вже давно забули..
Відповісти
Семену +100
Відповісти
І як там аж вісім десятків менти нарахували. Судячи з фото там і трьох десятків не набереться. От вже люблять комуняки приписки.
Відповісти
тринадцять комуністів, десять журналістів і кількадесят міліціонерів
Відповісти
Ганьба! Ганьба! Ганьба! Ганьба КПУ, СССР! Слава Україні! Слава Вільній Україні! Героям слава!
Відповісти
Комуністи мають таке ж відношення до трудящих, як і до зелених чоловічків з Марса
Відповісти
Дуже радує те, що комуняк стає все менше і менше. Старі червоні пердуни вимирають як мамонти, молодих прихильників павшої ідеології зневажають і чмирять. Україна виліковується від червоної зарази. Попереду ще 9-те травня, отам буде цікавіше.
Відповісти
нажаль, меньше стає населення україни.
Відповісти
Потішне зборисько , ото дійсно тільки сміятися та знімати на камеру.
Відповісти
на гіляку
Відповісти
А ви бачили перстень на середньому пальці цього "трудящого"? ха-ха...
Відповісти
Радує те,що комуністична ідея на Волині, як і " першотравневі" лозунги потроху-потроху йдуть до скону, і через рік- два зовсім вимруть.
Відповісти
это вы пизди...е уже сто лет, а коммунисты всё есть и есть :)))
Відповісти
Це свято повинні святкувати всім, це свято простого трудового люду.Але на жаль навіть жодного посадовця не було тут, хоча вони повинні перші стояти в цих рядах і захищати свій народ, їхні потреби, а не використовувати людей для свого капіталу і дивитися на людей як на біомасу для збагачення власних потреб і "скот" яких можна приручити на виборах за 200 гривень.
Тож ЗІ СВЯТОМ ВСІХ!
Відповісти
Іпанутим *камсамольцам* нєт покоя...
Відповісти
До чого зараз тут комсомол????
В 142 країнах світу цей день святкується!
Беремо до прикладу колишні фашистські країни (в прикладі лише 2 наводжу): Італію та ФРН. Там теж сьогодні вихідний, але комуністів чомусь там нема!..
Це свято просто праці,де влада має показувати приклад, а той приклад місцевих,так званих, "господарників" де?! Зимою звичайні ПП на центр. вулицях міста під "своїми" приміщеннями не можуть сніг почистити та посипати біля себе, що тут про владу казати?
Починайте з себе!
А 9 травня-теж комуняки хай собі не привласнюють, це не відноситься саме до них!
Відповісти
прапорами зустріньте травень у європейськіх сусідів.не євроазійських а саме європейських.там в тюрмах сир дають та масло.2 тижні при комунізмі.
Відповісти
Хвора, ви вже стали "Всім"??? Нарешті вас випустили, бачу. що вас трохи підлікували, ну й добре, на пару тижнів лікування вистачить, а ом знову у Ліпіни.
Відповісти
Ну кожна людина має право на спогади, і вправі дідзначати своє свято ,як заманеться.
Більшість коментаторів на цьому сайті взагалі, я впевнений на 99%, відзначають тільки Новий рік та Різдво, а особливо свій день народження. На більше у них не хватає спогадів та поваги до нерідних їм "свят"
Відповісти
про ГУЛАГ під червоним прапором.і звєздних ветеранів НКВД,якіх ще десятки тисяч в почєті з повишеними пенсіями доживають..молодість в плясках на костях пройшла,сита ,забезпечена старість,але тисячі холуїв хочеться.як раніше..
Відповісти
Дякую ВП за ГЛИБОКЕ проникнення в тайську тему ....!!)))))))


Відповісти
Пане Алєксєєв,поачимо,що з вашим рухом уде через декілька років.В Кличка вже гроші кінчаються,знов виходить на ринг щоб вас дармоїдів прогодувати:)))
Відповісти
дєятілі і сєятєлі, чим ви кращі?
так само продаєтесь, під чужу дудку танцюєте.
Відповісти
Дякую Алєесєєву, що має інтерес до КПУ.
Це свято трудящого народу,який відстоював свої права,але нашій буржуазії зараз це не вигідно...
Відповісти
Заберіть дибілів в Білорусію.
Відповісти
1 травня - День праці.
Комунізм - не просто "мертва ідеологія", це "мертва параноя".
КПУ - морально відсталі люди.
Кононовичі - закомплексовані недоумки.
Усім трудящим українцям - МИР!
Відповісти
для мене теж ця ідеологія мертва. Але мій батько -комуніст. І ним буде, стало зрозуміло, до скона(дай БОг життя надовго). Навіть не хочу із тим сперечатися. І там, на мітингу були дійсно переважно старшенькі. І всі говорили: мы комсомольцы до смерти.А ще була одна жіночка поважного віку. Коли в неї запитали про цей день, спочатку відповіла: "без коментариев".А потім додала: "Я выросла в эту эпоху. Но о ней вспоминаю с сожалением".
Давайте будемо НАМАГАТИСЯ поважати ідейну позицію людей (якби знати, що вона щира((((
Відповісти
Останнє фото було би класне: тюльпани, нарциси, прапорець часів СРСР. Але ж чому без голови фото? Або ж знизу доверху знімати дідуся. Бо якось воно, пардон, ніби безголовий гусак((( Без образ)))
Відповісти
Гаразд декілька старців,їхні погляди не зміниш.А,от молодий хлоп з ібальником,точно не обтяженим інтелектом,але обтяжений печаткою на пальці,зрозумів куди приперся?Там наливали баєвиє,чи ні?
Відповісти
dytynka _ 02.05.2013 02:37
И это быдло комуняцкое вместе с рыгами уничтожает страну.
Відповісти
Ходу комуністам потрібно було починати від стіни колишньої Луцької тюрми, покаятись !!!!!!
Відповісти
"приїхали комуністи з «Таїланду, Сінгапуру і Бермудів»"...а як би з віддти не приїхали то були б одні канановичі...з чього робимо висновок що в Україні ця падаль вимирає і її стає все менше та менше))
Відповісти
Дєди Ваївалі
Відповісти
знаєте читаю тут коментарі і всі пишуть,що ці люди бідні в житті без певних фантазій,клоуни і т.д.Але чомусь ніхто не може підняти своє заднї місце і хоча б щось зробити.ці молоді люди молодці вони організовують певні акції,мітинги і допомагають людям,які не можуть в наш час знайти справедливість.якщо всі такі запеклі українці б"ють себе в груди,що комуністи ні на що не спроможні - це хворі українці!!!Кононовичі створили передачу в якій допомагають всім хто звертається до них за допомогою і вони не б"ють себе в груди,які вони молодці ,а мовчки це роблять і люди щиро вдячні їм...чому пишу таке бо сама зверталася за допомогою і абсолютно без проблем допомагають...я рада,що в нас на Волині є ще люди,яким не байдужа доля нашої України та нашого народу!!!і нехай ті люди які їх ненавидять давляться в тихому куточку від заздрості,що хтось спроможний щось зробити,а хтось тільки гадити на сторінках інтеренету....
Відповісти
що дєдушка брєжнєв по ночах приходить?бровямі шивелить?ти то серйозно пишеш чи прикалолась?тролінг тіпа,да?чи тут на периферіїї такі унікуми ще бувають?тіпа в нафталіні,да?мовчки працюють..ну невірю що ти це серйозно?мо то плотська любов до брата-акробата якого?
Відповісти
кононовичі комусь допомагають?))))))))))))))))))
Відповісти
http://vlasti.net/news/165698
Путин дал украинским любителям России новую возможность вернуться на «Землю Обетованную»
Вперед! )
Відповісти
в калєтніків помащі.там люди серйозні.
Відповісти
Купка телят з червоними ганчірками))
Відповісти
Міръ, май, х...й!
Відповісти