Волинський «десант» на «Вставай, Україно!» в Києві. ФОТО

Волинський «десант» на «Вставай, Україно!» в Києві. ФОТО
За підрахункам опозиціонерів приблизно тисяча волинян 18 травня "десантувалися" в Києві.

Вони приїхали на опозиційну акцію "Вставай, Україно!", в якій, як стверджують опозиційні політики, взяли участь десь 50 тисяч людей.

Зі слів керівника волинської організації "Батьківщина молода" Захара Ткачука, охочі їхати до столиці знали, що влада може чинити їм перепони.

"Наприклад, робити ремонт дороги і перекрити її чи штучну пробку створити", - зауважив він.

Тож, більшість учасників акції від Волині виїжджали після опівночі та рухалися невеликими групами на приватних автомобілях або мікроавтобусах. А завчасно виїжджали, аби мати в резерві час на вирішення неочікуваних проблем.

Однак, як каже Ткачук, який їхав з однодумцями на автомобілі, у них труднощів з доїздом до Києва не було.

"Вже в 7:00 були в столиці. І ще мали багато часу, щоб підготуватися до акції", - розповів він.

Також громадський діяч повідав, що загалом волиняни, принаймні, ті, з якими він спілкувався, доїхали до місця призначення без значних проблем.

"Хоча ми й спостерігали дуже дивне явище. Ми передавали іншим людям, де розташовані пости ДАІ, на яких їх могли зупинити та перевірити, але за певний час вони відзвонювалися і казали: того посту там немає, але недалеко від нього новий з'явився. Тобто пости міняли розташування", - сказав Ткачук.

Окрім цього, він повідав, що дорогою бачив чимало автобусів та автомобілів з символікою Партії регіонів, які в супроводі ДАІ рухалися до Києва.

Зі слів депутата Волинської обласної ради Ігоря Гузя, скарг про перешкоджання опозиціонерам з боку влади було не так багато, як в інших регіонах.

"Казали, що три автобуси в Маневицькому районі зупиняли. З інших областей постійно надходить інформація про проблеми", - зауважив він.

Гузь їхав до столиці мікроавтобусом та відзначив, що їх не зупиняли жодного разу.

Політик вважає, що на акції "Вставай, Україно!" в столиці була приблизно тисяча волинян. Натомість Ткачук не взявся казати точну цифру. Мовляв, всі доїжджали різними шляхами і в різні години, тому й були розкидані в колоні окремими групами.

"Точно знаю, що частина волинян йшли одними з перших в колоні. Бо її шикували по алфавіту", - додав громадський діяч.

Щодо мітингу на Софіївській площі Гузь зауважив: "Враження позитивні. Відчувається, що опозиція зараз об'єднана та готова до боротьби з Януковичем".

Окрім того, у "волинському десанті" на вчорашній акції були помічені голова Луцької міської організації ВО "Батьківщина" Сергій Григоренко, голова обласного осередку цієї партії Григорій Пустовіт, депутат Волинської обласної ради, голова фракції ВО "Свобода" Олександр Пирожик та інші.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Делегація" пенсіонерів яким вже нічого не потрібно і студентів, бо ще навчання йдуть. Ну а місцева опозиція зрозуміло - до годівниці поїхали. Пшик!
Відповісти
Чого чавокаєш,ДИБІЛ??? Вони поїхали,а ти свою дупу не можеш відірвати,а потім будеш кричати чи,вірніше,бурчати,що маємо таку влади! СИДИ і НЕ СКАВУЧИ!!!!!!!
Відповісти
Ото так бидлота спілкується! Тобі і влада ніяка не допоможе!:)
Відповісти
Знову не встало... Все у свисток...
Відповісти
не покращили.не зреагував гарант.єх...як би встало ти б не писав.
Відповісти
А де ж пані Фірко? невже пропустила таку подію?
Відповісти
Нічого хлопці, це тільки розминка - осінню волинян в Києві буде десятки тися, а на майдані, протестувальників з усієї України, сотні тисяч !!!
Відповісти
Шановний,під час Помаранчевої революції все так само починалось,і чим все закінчилось???Ті ж самі люди,ті ж самі гасла.Ті ж самі продажні політики.Ви думаєте коли вони дорвуться знов до кормушки шось зміниться?:)
Відповісти
вибирати треба на 10 років.святих нема.виходу нема.все пофіг.всі на заводи та трактори,або за лопати.добудем їду ..а робота то почесний обовязок.нічого вже в тебе мать не зміниться.стабільнулась ти давно.
Відповісти
Як би,не хвороба,Я Б ТАКОЖ ПОЇХАВ!!!!! ВСТАВАЙ УКРАЇНО,ЗНИЩУЙ ЦЮ НЕЧИСТЬ !!!!!!!!!!
Відповісти
Степану, ага. отих що встають незрозуміло до чого чи від чого - потрібно вкласти щоб не рипались. ЩЕ одного помаранчевого ПШИКУ нам на Україні не потрібно!
Відповісти
Стадо голодних, які хочуть після президентських виборів прийти до кормушки, бо ж треба ще хати построїти і дітям допомогти
Відповісти
всьо буде як є.ждем святого апостола-економіста.пока хай покращують.за європу зі сталіним.то наша історія!помним що в нас особливий путь розвитку!соково-американсько-европейсько-масковскій!кожному взад по пару векторів!світ хай йде туда..!ми побєділі-йосип перший савєтскій топ менеджер.хай апуть аби не били.батько халуйкін твій нік.йди вже савік почався..
Відповісти
пірожик, судячи з фото вмазав грам зо 250 горіляки.
гузь приїхав прямо з гей параду в тбілісі.окуляри начепив-видно підсвітили під око
Відповісти
нда....дасант уже не той..........)
Відповісти
нема лицарів-чєчєтов казав.нема..жить стало лучше жить стало вєсєлєй.що робочий бухаєм?всі крадуть,бєзнадєга,як жити..може в армію ще раз пішов би..кормлять,поять,спати є де..
Відповісти
Нє, краще на семінар фондів : Відродження,Freedom House ітп. Там безкоштовно кормлять таких апазиціанерів як ви. Та ше й навчають як революції робити. Лицарі ...
Відповісти
все як в расєє,защітім страну ат госдепа!амеріканци хатят разрушить нашу стабільность!це ще союз-істокі покращунів.тоді то перестройка та ускореніє називалось,до того борьба с культом сталіна..старе діло..русскіє ненародниє сказкі..
Відповісти
ВОНО ЩАСТЯhttp://censor.net.ua/news/242016/uchastniki_mitinga_regionalov_perekryli_trassu_kievjitomir_trebuya_vyplaty_deneg_fotoreportajvideo
Відповісти
http://censor.net.ua/news/242016/uchastniki_mitinga_regionalov_perekryli_trassu_kievjitomir_trebuya_vyplaty_deneg_fotoreportajvideo
Відповісти
Тим, що поїхали захищати вас і ваші права ви повинні вклонитись і подякувати. Я відстоював права українців в Києві в 1991 році. Зараз через професійну хворобу поїхати не можу.Але готовий поділитись з тми хлопцями всім, що маю.А тим, що під різними ніками льють гидоту на патріотів свої країни можу тільки сказати, що вони були є і будуть рабами і холуями в злодіїв і бандитів.Вони плазуни і на них не треба звертати уваги.
Відповісти
рада, що тут ще є адекватні люди, які розуміють, що за своє майбутнє і свою державу потрібно боротись!
Відповісти
дивишся на тих опозиціонерів,і стає сумно...
Відповісти
тобі сумно що твої пофігістичні устої малопопулярні.напрягає свобода?переживай за кубу та країну луки та чавеса(пок).там стабільность.чи ти дідусь 70 річний що вік свій дотягує,на устоях брєжнєва?як ти руками по клавіатурі попадаєш?конструктівний?дорогі,мости,садіки-з кабінета з 50% переводом на кіпр.господарник комсомолець.
Відповісти
Я радий ,що люди поїхали на акцію і доїхали до Києва благополучно.Хто своїм транспортом, хто бусами,хто потягом.
Тішить,що і партія "Батьківщина",і"Фронт змін",і "Свобода" мають "молодіжне крило",яке не боїться активно протестувати.Подивіться на їх світлі обличчя,
І дуже сумно,що є пофігісти як серед старших людей так і серед молоді Голова ПР Азірів таким наказав "бірітє ліпати,кіпайтє зємлю,садітє капусту".А зелену "капусту" збирає він.Не віриться,що на Волині є люди,які не люблять свого краю,не є патріотами своєї держави.Це навіть не совєтський інтернаціоналізм,це банальне холуйство. Шкода.
Відповісти
Щоб там хто не говорив, але такі акції відновлюють дух боротьби, боротьби за краще життя, за свободу слова, за рідну мову і за рідну країну... молодці, що знайшли час і можливість, щоб ще раз доказати регіоналам, що їхня влада не вічна і рано чи пізно, але люди їх поборять, а опозиції окреме дякую, що не сидить, а старається, згуртовує людей, повірте, це дуже важливо - НЕ МОВЧАТИ і ДІЯТИ! Під лежачий камінь вода не тече і так просто ця влада не піде, а до останнього буде обдирати народ, ніколи про нього не думаючи!
Відповісти