ФК «Волинь» продають, ‒ ЗМІ

ФК «Волинь» продають, ‒ ЗМІ
Як повідомляють українські ЗМІ, луцький футбольний клуб "Волинь" виставили на продаж.

Нині луцький клуб проводить аудит, - пише ukrainefootball з посиланням на власну інформацію.

Одного з претендентів на придбання "Волині" пов'язують з великим українським ретейлером, іншого - з одним із лідерів агропромислового комплексу України

Якщо у випадку з АПК варіантів багато, то вибір з ритейлерів невеликий: за особистим статком претендувати на клуб можуть Володимир Костельман з "Фоззі-груп" або один із співвласників "АТБ-Маркет", двоє з яких близькі до спорту.

Однією з вимог при продажу клубу стане подальша реалізація реконструкції стадіону та будівництва бази.

Варто також припустити, що клуб УПЛ може стати ласим шматком для депутатів Партії Регіонів, яких активно пов'язували з покупкою того чи іншого клубу.

Головний мінус - розташування клубу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Навіщо ви відразу прив'язуєте політику...???
Навіть якщо і купить хтось з Партії Регіонів....то й шо???
Аби грали наші хлопці добре....ось що для Волинян головне!!!
Відповісти
Просто ФК "Волинь" стане ще одним фарм-клубом Фк "Шахтар" Д. І одним будуть "ніби програвати" (візьміть приклад матч Шахатр-Іллічівець, останній). а з іншими суперниками будуть битися до останнього за нормальні преміальні.
Відповісти
І чим погано? досягнуть рівня "Шахтаря" і будете дякувати!!!
Відповісти
Ти дебіл?
Відповісти
І попливуть гроші із донбаса до нас.
Відповісти
Мабуть стало модно мати свій Футбольний клуб. І скоро у УПЛ буде тільки одна партія змагатися. Ну великих капіталовкладень великих не буде. Хай прості фани не переживають мільйони доларів думаю сюди не попливуть на захід. базу може доведуть більш-менш до логічної крапки і все.
Відповісти
Краще фарм-клубом Шахтаря чим таке існування, а другий потім - перша ліга... ПАЛИЦІ "привіт"!!!!
Відповісти
Хто за когось голосував - тому респект.
Відповісти
Ось і пісеньки кінець!
Ощутітє толстую ПАЛІЦУ в своїй товстій кишці, скудомозглий лохторат!!!!! Як вас гарно лопоухих "ізбіратєлєй" і ласкаво на вибори нагнули (позбирати подачки), а зораз гарно вставляють в наставлені попки! Получайтє удовольствіє, і жуйте обіжені соплі на кухнях!Красава! Стадо баранів!
Відповісти
+1
По-дитячому лоханули, інакше й не скажеш. Коли вже наші люди навчаться думати?!
Відповісти
Никогда, разве не понятно?
Відповісти
Ярославский тоже продал клуб и калибром поболее - "Металлист" и теперь два президента, Ахметов и Курченко, лобызаются на трибунах вместе на радость болельщикам! Главное, что Шахтер "вечный" чемпион, а остальные - "бейтесь" за второе место и зону ЛЕ!:) А еще не забывайте Динамо Киев "укусить" - любому это сделавшему респект и уважуха т.к. Ахметов и Ко. на дух не переваривают киевлян. Вот что для них главное! А там со временем всех несогласных обанкротят и будут с рашей "объединенный" создавать - это их главная цель! А нам такой хфутбол нужен???!!!
Відповісти
Головний мінус - розташування клубу.-це як розуміти?Луцьк-хрінове місто?
Відповісти
Хто купить клуб? ніхто.
Відповісти