Клімчук пояснив, чому не дасть грошей на «Бандерштат»

Клімчук пояснив, чому не дасть грошей на «Бандерштат»
Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук заявив, що обласний бюджет не має грошей на фестиваль «Бандерштат» і їх треба шукати своїми силами.

Про це йшлося 24 травня під час сесії Волинської обласної ради.

Депутат Ігор Гузь зазначив, що він домовлявся з губернатором про виділення 50 тисяч на фестиваль. Але зрештою в управлінні культури ОДА сказали, що грошей не буде. Гузь закликав Клімчука дотримуватися домовленостей.

Очільник адміністрації відповів, що грошей на фестиваль в облбюджеті нема. Він навів приклад фонду «Рідна Волинь», який виділив кошти на відеоспостереження у Хотиславі. І порекомендував діяти таким же чином.

Крім того, Клімчук натякнув, що треба влаштовувати фестивалі на кшталт фестивалю Стравінського.

«Я запрошую вас на фестиваль. Треба робити серйозні і розумні речі, які були 100 років до вас і будуть 100 років попереду», - зазначив губернатор.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Bravo Gubernator Klimczuk !!
Відповісти
би такого.покращив би до злидень.бюджета нема нінащо.і так криза..на одному кіпрі як іх опустили..сосуди зєднані..відробляють..бізнесьори..
Відповісти
І тут гусю облом...
Відповісти
Так всі переймаються Гузем!
Відповісти
та люблять його просто)
Відповісти
А де ж ті гроші в бюджеті будуть, коли потрібно фінансувати сміхотворні антифашистські марші та будувати палаци для своєї династії.
Відповісти
І то правда! От з Волині було відправлено 25 автобусів на антифашистську акцію 18 травня, платили 150 грн кожному, давали по упаковці печива і пляшку води. Це немислимо. І де тут будуть гроші???
Відповісти
т.з губернатору Б.Клімчуку колись буде соромно( напевно, на песнії) і він буде говорити про якісь обставини, тут питання не у фестивалі, а у поступках, політичних поступках, які робить голова ОДА протягом тривалого часу!!!, це як і "мусора", яких він "нагинає", це і педагоги, яких звозять кудись, проти власної волі, огидно від таких "держслужбовців", до речі, як огидно від такого голови облради, просто огидно і все, як людині без посад і обов"язків, без статуса дежрслужбовця і тут ніякої політики, колись треба мати честь, совість і державу у своїй душі,треба, як казав станіславський бачите себе в державі, а не державу в собі))), а не на прийомі у когось там, хто вирішує чи будеш на по посаді чи ні...просто огидно від таких т.з місцевих політиків, вибачайте, ви думаєте, що служите державі, але якій не задумуєтесь((( і вам байдуже, головне посади і паблісіті і можливість продовжити своє перебування на посаді(((
Відповісти
нема....все бабло пішло на фашистський мітінг біля меморіалу
Відповісти
такого класного ігорька обгадили.прийдеться до тата в Стару Вижву їхати літом,картоплю обгортати..)
Відповісти
а як був в альянсі нібось було все тобі збс та й ігарка боготворив нє?
Відповісти
чого тут твої особисті з кимось стосунки?
Відповісти
Пічяльно,фест то хароший!
Відповісти
Антифашиський мітинг до обласного і держ бютжету не має ніякого відношення це раз!!!
По друге чому держава повинна фінансувати нациські фестивалі????
Відповісти
Держава фінансує ( а точніше влада в лиці ПР) фінансує нацистські штурмові загони у вигляді гоп-компанії аля Вадік Румин, тому я не розумію суті вашого питання .
Відповісти
Ахаахахах.. І як таких земля носить?
Відповісти
Прийде час...
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі
Відповісти
Чи дасть гроші Клімчук чи не дасть фестиваль всерівно відбудеться. Тільки в цьому році може бути в 5 раз більше людей (тільки завдяки заявам Клімчука). Слава Україні!!!
Відповісти