У Луцьку дощ відлякав відвідувачів джаз-фесту. ФОТО

У Луцьку дощ відлякав відвідувачів джаз-фесту. ФОТО
У Луцьку джазовий фестиваль «Музичні діалоги 2013» відбувся з дощем та холодним вітром.

Концерт розпочався в замку Любарта 24 травня.

Програма була розрахована на виступ 4 гуртів з України та Польщі. Музиканти грали майже для порожнього замку. Захід відвідало до сотні людей.

За словами організаторів, їм ледь вдалося продати 50 квитків.

Фестиваль відкрили київські музиканти VA Project. Після них виступив гурт «ДомРа» у стилі етно-ф’южн.

А частий гість луцьких джазових фестивалів Тарас Баковський з польсько-українським проектом Rainbow Trio порадував присутніх новими саксофонними композиціями.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
та кому треба цей скам?
Відповісти
мав запрошення на двох, не пішли, погода... проміняв джаз на пиво з рибою )
Відповісти
...яку зневагу до музикантів треба мати стоячи під парасолькою коли вони грають......., краще вже взагалі не приходиди і не позоритись...
Відповісти
цікаво, яким чином стояння під парасолькою під час дощу повязане із проявом неповаги до музикантів... ;,?
коли такі заходи зриваються через випадкові обставини - якось незручно
Відповісти
я знаю що на багатьох концертах взагалі заборонено приходити з парасольками, адже це і є прояв неповаги.
А якщо дощ створив такі незручності, значить такі ці люди цінителі. Особисто мене навіть град не зупинив би відковбаситись на концерті на який я пішов. А так звані випадкові обставини, то хіба можна віднести до пенсіонерів.
Відповісти
Підтримую. Мій батько теж пенсіонер, але на фоубол він жодного разу не взяв парасольку. А тут "меломани" поприходили :)))
Відповісти
а ти памперс не забув зняти....:?
Відповісти
Дууже шкода, що погода все зіпсувала. Мав намір піти та думав, що можливо перенесуть на сьогодні.

Відповісти
А ми були)))) і отримали велике задоволення)) Хороші музики)))) Окреме дякую ДомРі, мега вокал... Ті хто хотів отримати задоволення - його отримав...
Відповісти
для кого це??)
Відповісти
Жалко, что погода подвела...
Відповісти
Ну так,справжні рибаки також не ходять з парасолями на рибалку ,щоб риба ,бува,не подумала про зневагу до себе...)))))))
Відповісти