Як у Луцьку відривалися на концерті Океану Ельзи. ФОТО. ВІДЕО

Як у Луцьку відривалися на концерті Океану Ельзи. ФОТО. ВІДЕО
Популярний український гурт Океан Ельзи зібрав сотні своїх шанувальників на концерті в Луцьку.

Концерт відбувся ввечері 29 травня на стадіоні «Авангард».

Нагадаємо, нещодавно гурт випустив восьмий студійний альбом, який має назву «Земля», а 19 травня розпочався великий стадіонний тур Україною в підтримку нового альбому.

Своїм співом Океан Ельзи тішив шанувальників понад дві години. Фанати двічі кликали музикантів на біс.

Під час концерту лідер гурту Славко Вакарчук розповів, що Луцьк став «хрещеним батьком» пісні «Там, де нас нема». Адже саме тут у 1997 році Океан Ельзи вперше виконав свій майбутній хіт.

Після концерту одна з шанувальниць виклала в інтернеті відео, яке їй допоміг зняти сам Вакарчук:

«Это было бы простым видео с концерта Океана Ельзи в Луцке, если бы под самый конец Слава Вакарчук не взял мой фотоаппарат и не снял балдеющую фан-зону. Это было незабываемо».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не фанат цієї групи, але шкодую що не пішов
Відповісти
Хоч і трохи фан, але шкодую, щл не пішов.
Відповісти
Ой, Слава, лучше бы ты не брал в руки тот аппарат.
Відповісти
Океан Ельзи як завжди віддається повністю на своїх концертах!!!!
Відповісти
не спорю. То не то що всякі там Віагри і ХS і решта гламурних дев.
Відповісти
порівняв непорівнюване
Відповісти
Словами не передати, пером не написати те, що було на концерті! Імхо, на такі події варто ходити тільки у фан-зону, але ніяк не на сидячі сектора. Пострибати до болі в ногах, понадривати горло від пісень, позбивати долоні до синців під оплесків - ось що таке Океан Ельзи! Вакарчук - це неймовірна енергетика, драйв і божественний голос! Було таке відчуття, що на сцені Вячеслав входить в транс і втягує у нього весь натовп. 2 години пролетіли метеором.

Трохи вражень про публіку на концерті - вона залишила неоднозначне враження. Чоловіки в краватках і костюмах, дівчата на височенних шпильках, на обличчях емоції ніби прослуховують звіт про п"ятирічку, що минула - мені таких було відверто шкода.

І на останок: "ОЕ приїзжайте ще - ми вас завжди будемо чекати!"
Відповісти
срамота
Відповісти
Гурт просто ппц.....)))дуже щасливий
Відповісти
Щей лохів Фіолетових кінули
Відповісти
Смотри неудачник дурачок Фиолетовый(голубой)"пИвец" ты НИКОГДА там не будешь! Твоё место у сцены с пьяным, тупым взглядом восхищённого полишука смотреть на настоящую музыку!!!
Відповісти
Повністю згідний!
Відповісти
лохи з інтернету
Відповісти
Немитому кацапові,кацапська ж і відповідь - не можеш,щоб не засрати все,що тебе оточує? Ти сам,хоч інколи просихаєш від склоочищувача,що хрюкати,щось про поліщуків?Ланцетник!!!
Відповісти
Концерт просто супер. Я була в 1 фан зоні, там саме краще. Вакарчук бігав по всій сцені і тим заводив публіку. Ми 2 рази кликали O.E на біс і двічі виходило. У всіх були неймовірні, веселі і щасливі емоціі.
"O.E приіжайте в луцьк набагато частіше ми на вас з нетерпінням чекаемо!"
Відповісти
Волинь пост, а ви запитали дозволу у дівчинки Олександри, на чий фотоапарат це відео було знято, чи можна його розміщувати у новинах?
Відповісти
ахааааа!!! ото ви смішні!!
Відповісти
Да пішла ти Олександра, до Алєксандра!!!
Відповісти
було дуже афігєнно!!!!
Відповісти