У маршрутках Луцька продовжує «ходити» готівка

У маршрутках Луцька продовжує «ходити» готівка
У громадському транспорті Луцька, де 19 грудня мав би вже діяти лише електронний квиток, люди продовжують платити за проїзд готівкою.

Так, вранці 19 грудня «живі» гроші за проїзд беруть водії маршруток №10 (номерний знак: АС 0713 ВА) та №2 (перевізник "Санрайз"), хоча транспортні засоби обладнані валідаторами.

Поспілкуватися з водіями цих маршруток, на жаль, не вдалося.

Зауважимо, у транспортному управлінні міськради наголошували, що розрахунок готівкою буде неможливим з цього дня.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 41
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А вам не всеодно
Невсі люди мають картки
Хай собі їздять і за гроші
Відповісти
Маршрутка 1 також бере гроші, їх за це треба якось штрафувати.
Відповісти
хочуть платити податки.Це вороги України.Платиш податки,значить патріот.Ось і все.
Відповісти
Багато людей приїжджають до Луцька з навколишніх сіл і тд щоб щось продати чи купити. Особливо літні люди, і їм та картка щоб раз в тиждень приїхати не потрібна! Вони даже не знають де її зробити, не то що розібратись як її поповнити! Не вміж із смартфонами ходять, я розумію нові технології, але продумано а вас все сракою!
Могли б зробити, щоб у маршрутці картку видавали і то вже поповнену на 200 грн, + інструкція як на неї потім закинути гроші!
І я не говорю про приїжджих із інших міст, як вони мають розплатитись не готівкою!? Як Карлл??
Відповісти
Так і в 2 маршрутці гроші брали. Наш народ не виліковний.
Відповісти
Я живу не в Луцьку.В суботу хочу приїхати по справах. Я куплю картку для поїздок. але я не певна , що то можна зробити на автостанції №1. То мені що йти пішки через усе місто?
Відповісти
І в 29 також платили грошима. Водій навіть слова не сказав. Це ж ясно, бо його заробіток. І платили не люди з села, а студенти, пані з діловими обличчями. Ну чому так ? Одні вчасно купили картки, їх поповнили і мають знову терпіти оті незручності з передаванням грошей. Та навіть не в тому справа, а в тому, що такі люди вважають себе розумнішими за інших.
Відповісти
маршрутка № 24, номернв знаки АС 77 38 АІ (на жаль, з кінця маршрутки не було видно інформації щодо перевізника) щойно теж по повній брала з пасажирів готівку. Водій навіть не пробував нагадати про електронний квиток.
Відповісти
Так, сьогодні був свідком, як в 10 люди розраховувались готівкою - десь відсотків з 10.
Відповісти
Їду в 10, люди також розплачуються готівкою
Відповісти
Нічого. Коли введуть контроль і оштрафують пару десятків любителів готівки, тоді швидко всі покупляють е-квитки.
Відповісти
О стільки в коментах стукачів я бачу вас тільки це турбує і дорочи там один ура патріот щось там гавкав за собою дивився!
Відповісти
Хтось не вибрався купити картку, а їхати треба.У мене витягнули з кишені ...Тому було б добре, щоб до 1 січня дали "добро" на оплату готівкою ,щоб звикнути .
Відповісти
Особисто сьогодні тицяв смартфоном оплата не проводилась . І не тільки в мене а і в інших пасажирів. Картки також не всі приймались.
Відповісти
хочеш платити карткою - плати, не розумію в чому проблема. А як стане проїзд дорожчий, то соплі і слюні будуть по моніторах бризгати, а чого? А комфорт? А водії? А розклад? Треба вирішувати глобальніші проблеми, а не те що хтось буде наживатись на цьому. Ви думаєте що перевізники відремонтують ті машини? Ха Ха Ха...
Відповісти
Вам не всеодно хто як платить. Шо за народ, завжди ниють, хочете платити карткою - будь ласка, не всі зараз можуть так заплатити то що не їхати чи як???? Як пройти трохи від дверей шоб інші пройшли то нє, стоять як вкопані зато платити мають всі через картку....почніть з себе а не ниєте тут хто як платить і який з маршртів бере готівку.
Відповісти
Читаєш коментарі і диву даєшся! На Вас заробляють невідомо хто, а посадовці міської ради відкати отримують за цю схемку а ви радієте!!!
По друге кожна людина має право розрахуватися як готівкою так і іншими способами! Вся європа в автобусах бере готівку, а от луцьк чимось відрізняється! Нема де більше порядку навести лиш в автобусах! Землю дерибанять, тут відкати отримують а ви ще захищаєте
Відповісти
Я думав стукачів десь один з трьох,а тут виходить кожних півтора,навіть не кожен другий.Оце так козли ментовскі,скільки вас багато!!!!!!
Відповісти
Ну це було очевидно, ще з самого початку. У маршрутки теж необхідно ставити відео нагляду. Тільки так можна вичислити несумлінних перевізників.
Відповісти
Сам ти козел мусорський.Це не стукачі,а мешканці Луцька,які хочуть порядку в своєму місті.В Європі всі порушення фіксують громадяни.А ти ні як з совка не можеш вилізти. А потім,чому пенсія мала,жаліються.
Відповісти
Мудра влада яка вибрана населенням сусідніх з Волинню областей поступила розумно, а саме за проїзд в приміських та міських автобусах, тролейбусах і трамваях залишила розрахунок готівкою, з допомогою є-квитка, додатку в мобільному телефоні та по посвідченнях пенсійних і пільгових.
Відповісти
Якщо беремо приклад з Європи - давайте дивитися повністю на систему. Наприклад, в Італії, там система така, що коли ти завчасно купуєш білет (більше ніж, здається, 3 години до прибуття), то купуєш по мінімальній ціні білет, якщо не встиг - можеш придбати на зупинці і це буде трохи дорожче, якщо і так не встиг, чи не зміг - можеш придбати його в самому транспорті, не всюди є портативні термінали, але це ще дорожче білет буде, АЛЕ! майже усюди можна купити білет безпосередньо у водія, він проводить всю операцію через свій термінал, видає білет, який є найдорожчим з усіх варіантів.

Тому вважаю самим дієвим способом заохочення переходу людей на картки - це створення вигідних умов саме по картці, але забороняти готівку не можна, це створює безліч незручностей і не відповідає самому визначенню "громадський транспорт", бо якщо в ньому можуть їздити тільки люди з карткою, то це вже якийсь "спец. транспорт"...
Відповісти
Якийсь дебіл придумав це неподобство. А якщо людина поспішаючи на роботу забула є-квиток або загубила його і звернула увагу на його відсутність о 07 чи 08 годині ранку то виходить цій людині на роботу у міському транспорті за готівку не можна їхати чи що, тоді що таксі викликай, не всі на таксі на роботу їздять. Мудра та влада, яка не створює проблем для свого населення, а значить необхідно в Луцьку залишити саме проїзд в міських автобусах, тролейбусах за готівку, з допомогою є-квитка, додатку в мобільному телефоні та по посвідченнях пенсійних і пільгових.
Відповісти
І я готівку давав, і завтра також з готівкою буду їхати, і буду їздити за готівку, доки не зроблять оплату банківською картою, а не якоюсь х'''ою
Відповісти
Доки Ви будете платити готівкою, то будуть піднімати вартість проїзду до 10 грн., оскільки доходи рахують тільки ті які проходять через електронний квиток, а решту водій забирає як премію на роботі.
Відповісти
Хто рахує? Податкова, чи якась молдо'хвірмаʼ?
Не плутайте праведне з грішним.
В чому проблема зробити прозору фіскальну оплату банківською картою, а не всі гроші передавати в кошик пиляльникам бюджету?
Відповісти
Що таке Е-квиток?) В законодавстві є фіскальний чек. Є просто чеки, які вписують в касову книгу. Є всі інструменти для перевірки фіскальної дисципліни. А наші депутати молодці - розвести цілий луцьк на "бабки" - це круто)
Відповісти
Бардак як був так і залишається як в країні так і у місті.
Відповісти
Шановні пасажири, невже ви не розумієте, розраховуючись готівкою, ви викидаєте гроші на вітер, відповідно водій кладе їх в свій карман і нічого не звітує... значить ви даєте хабаря!

Потрібний контроль на лінії, який штрафуватиме і водіїв, і пасажирів, які розраховуються готівкою!
Відповісти
дуже зручно біля Центрального ринку зупинкі відсутні всі їдуть 11 маршрутом
Відповісти
А ви розумієте/бачите що тупо на фірму кидаєте бабло (в карман не водію), а фірма як хоче так і звітується, і тупо на пасажирах +10% має
Відповісти
Я теж розрахувався готівкою бо додаток не спрацював... а носити кусок пластику я не збираюся
Відповісти
всьо,то капец,ужас, беруть готівку без смс і регістрації
Відповісти
Я сьогодні їхала увечері додому маршрутом 24 і бачила як при наявності валідатора, водій бере готівку.
Відповісти
А чому б не надати можливість водіям продавати одноразові квитки з нанесеним на них QR-кодом, який потрібно піднести до валідатора? Щоб стимулювати пасажирів переходити на е-квиток, їх можна продавати, наприклад, по 8-10 грн. А щоб стимулювати водіїв контролювати сканування таких квитків через валідатор - повертати за кожен одноразовий відсканований квиток 1-2 грн? І взагалі, почитавши коментарі, не видно майже ніяких пропозицій - замість критикувати чи стукотіти на когось, запропонуйте шось...
Відповісти
Якщо до вас підходить контролер і вимагає пред'явити е - квиток чи звичайний квиток ви миттєво вимагайте в нього пред'явити вам СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ КОНТРОЛЕРА, не показуючи йому ніякого квитка. Лише тільки після того як він покаже своє службове посвідчення в РОЗГОРНУТОМУ вигляді ви показуєте свій квиток. Нагадую - лише службове посвідчення, не жетон пластиковий з номером чи різні папірці. Якщо контролер відмовиться показувати вам службове посвідчення ви маєте повне громадянське право затримувати його як шахрая і викликати поліцію. При відсутності службового посвідчення контролер автоматично втрачає право контроля і право вимоги в тролейбусі чи маршрутному таксі.
Відповісти
Маршрутка 26 готівка!!!!! Тролейбуси готівка!!!! Жити по новому!
Відповісти
Сьогодні вже 20 грудня - на маршруті #31 (АС1380), перевізник Тимощук й далі ходить готівка. При зверненні до власника щодо цього - мені ще й нахамили
Відповісти
.... сьогодні їхав там за готівку) і буду їздити так же.
Відповісти
Кіко время прушло, а за гриваські ще катаємся)))
Відповісти