«Суперволейбол» у Луцьку: Україна ‒ Франція 3:1

Жіноча збірна України з волейболу в Луцьку обіграла Францію.

Поєдинок відбувся 1 червня в обласній ДЮСШ.

Завершився матч за рахунку 3:1.

Українкам дуже важко далася перша партія. Довгий час команди йшли "м'яч в м'яч" і лише ближче до завершення ігрового періоду наші вирвалися вперед та довели партію до переможного завершення - 25:23.

У другій партії француженки знову програли. Цього разу вони суттєвого опору не чинили.

Неочікувано в третій партії Франція перемогла. Довгий час українки вели і мали завершувати гру, але під завісу суперниці нашої збірної зібралися та досягнули перемоги - 24:26.

Найзапеклішою в матчі вийшла четверта партія. Господині майданчика переграли суперниць з рахунком 30:28 і здобули складу перемогу.

До речі, за престижним поєдинком спостерігали керівники області та міста: голова ОДА Борис Клімчук, очільник облради Володимир Войтович та мер Луцька Микола Романюк. Разом з ними вболівав за Україну і народний депутат України Ігор Єремеєв.

Матч-відповідь відбудеться 8 червня в Франції. Якщо Україна переможе, то вона кваліфікується на чемпіонат Європи, де змагатиметься в групі В з Швейцарією, Італією та Бельгією.