Фонтан на Театральному майдані Луцька: коли втілюватимуть проект

Фонтан на Театральному майдані Луцька: коли втілюватимуть проект
В управлінні містобудування та архітектури Луцької міської ради відповіли, коли стартують роботи з ремонту фонтану на Театральному майдані міста.

Про це 14 лютого розповів начальник управління Веніамін Туз під час круглого столу. Його організував Громадянський Рух «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський, пише "Конкурент".

«Я відповім за проєктну частину – процес запущений. Думаю, що це займе три місяці на завершення проєкту. Потім буде час для того, щоб підготувати проєктно-кошторисну документацію, тобто станом на середину-кінець літа ми будемо мати готовий до реалізації проєкт», – повідомив Туз.

Своєю чергою, депутатка Луцької міської ради Алла Надточій додала, що на реконструкцію фонтану передбачені кошти в міському бюджеті.

Раніше повідомляли, що загалом на реалізацію проєкту спрямують 16 мільйонів 854 тисячі гривень.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З таким "розмахом" робіт цей фонтан прийдеться будувати новообраній владі міста.А може це спеціально робиться,щоб зняти з себе відповідальність.Але факт залишається фактом_укропам повний піпець!!!Перенесення ринку їм 80%лучан не простять.
Відповісти
Якщо Ви свідомі,то закупіть на ці гроші обладнання для лікарень!!!!!!!!!
Ублюдки ви!!!!!!!!
Це скільки пользи буде для людей!!!!!!
А меценатам слабо?
Це ясно,що фінансують тільки взаемовигідні проекти?
Відповісти
Фонтан за 17 млн.грн в данный час нужен,как зайцу триппер.Лучше за 5 млн.грн постройте подземный переход без всяких архитектурных излишеств.Тем самым вы сохраните жизнь людям и решите ряд вопросов связанных с транспортным обеспечением лучан.
Відповісти
Фонтан за 17 млн.грн в данный час нужен,как зайцу триппер.Лучше за 5 млн.грн постройте подземный переход без всяких архитектурных излишеств.Тем самым вы сохраните жизнь людям и решите ряд вопросов связанных с транспортным обеспечением лучан.
Відповісти
Фонтан за 17 млн.грн в данный час нужен,как зайцу триппер.Лучше за 5 млн.грн постройте подземный переход без всяких архитектурных излишеств.Тем самым вы сохраните жизнь людям и решите ряд вопросов связанных с транспортным обеспечением лучан.
Відповісти
17 млн. це повний аут. в них немає грошей 13-у школу привести в порядок, діти мерзнуть коли ходять в столову, спортзалу немає. це влада повних ублюдків.
Відповісти
Ніхто і не думав будувати фонтан ! Затівалася просто тупа перекладка бетонної плитки на гранітну бруківку - знаєте чию і заради заробітку кого ! І ше дати привід розпочати Булі побудувати гинделик біля театру ! А конкурс всеукраїнський з луцьких продажних проектарів був просто ширмою ! Тупо 150 тис. грн. розділили між собою і тому раді. Коли ж викрилась афера з гранітною бруківкою - то радіють, що хоч пару десятків тисяч гривень зкомуніздили ! За ті фінансування фіктивних конкурсів новообрана влада просто змушена буде ініціювати відкриття кримінальних справ !
Відповісти
Якщо влада - великі патріоти і державники, то мали би зробити фонтан до Дня незалежності України ! Але є риск, шо до осені забудеться, а до свята треба напружитись,так шо рішили знайти відмазку, бо політично для них то невигідно. Гарантії ж нема, шо осінню на виборах не прокатають - нашо для когось старатись ! А так думають потягнути до виборів, тоді щось зробити і рєзко лучанам понравитись, а раптом лучани купляться і голоснуть. Ну-ну ...
Відповісти
А для Вінниці фонтан профінансував "Рошен" ! Не за бюджетні гроші, а за власні ! А де, так звані, наші луцькі доморощені олігархи-меценати-латифундисти і спонсори ? Ну, Козюру не можна допускати, бо він плитку з фонтану на свій будинок вивезе. Але ж оті : Волиньфарми-Модерни-Забіяки-цукровари-Сантехмонтажі-облспоживспілка-шведські підшипники-інвестори і т. д. і т. п. Та з такими завсігдатаями волинського ФОРБСа не то, шо на рівнинній Волині фонтани можна будувати, а гори можна насипати і свій Буковель зробити ! Луцьк чекає !
Відповісти
Добудуйте школу № 13.В дітей немає спортзалу, нормальної їдальні. Як назвати державу яка економить на своїх дітях????
Відповісти